• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بررسی اتفاقات و حواشی نیم فصل

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
خب قراره که اتفاقات و حواشی نیم فصل اول لیگ برتر رو بررسی کنیم و بحث کنیم در موردشون و ... (بحث با کل کل فرق میکنه ها :-" )
بعد درسته که بیشتر بحثای انجمن ، فوتبالی و اینا :D اما خب چون فوتبال بیشتر مورد توجه قرار گرفته ( :-") دیگه گفتم تاپیک بزنم و اینا
خب در مورد دلایل ناکامی های پرسپولیس ، موفقیت و نتایج خوب استقلال ، نتایج چشم گیر نفت تهران ! تیم های قعر جدول و ...
حواشی و اتفاقاتی که در حین بازی ها و ... افتاده . میشه که بررسی کرد و بحث کرد .
فقط تاپیک به کل کل و اینا که کشیده نمیشه مشخصه :D چون کشیده شه قفل میشه ...
بعد منطقی هم لطفا پیش برید ;;)
سپاس

کاربر حذف شده 8031

مهمان
پاسخ : بررسی اتفاقات و حواشی نیم فصل

فکر کنم قشنگرین بحث بحث نصرتی و شیث بشه(شوخی کردم)
ولی خوب میشه درباره ی نتایج دور از عقل استقلال و پیروزی بحث کرد.

• شروع کننده موضوع

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

بحث نصرتی و شیث که فک میکنم یه چیز تکراری و بدون نتیجه باشه ...
نتایج استقلال هم چندان دور از عقل نبود چون نقل و انتقالات خوبی داشت و بازیکنای خوبی گرفت ...
حالا کلا خیلی بحث ها هست ... :D

Reza1376

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
نه بابا دارم می خونم
دانشگاه
تا حالا بهش فکر نکردم
رشته دانشگاه
تا حالا بهش فکر نکردم

بحث راجع به قدرت استقلال عالیه P:>

بحث راجع به جدایی کاپیتان فرهاد :(

• شروع کننده موضوع

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

خیلی تلاش نمودم که یه موضوع درست حسابی پیدا کنم که جای بحث داشته باشه ! اما نشد :-" پیش بینی هم میشه الانشم باز تف شم :-"
ولی حالا یه موضوع ما میگیم #-o

یه موضوع بود در مورد تراکتور سازی که ، این تیم اومد هشت بازی میزبان بود و 9 بازي هم به عنوان ميهمان به مصاف حريفان رفت.
تو اون هشت بازی که میزبان بود فقط 3 بار برنده شد ! دو بازی هم باخت و سه بازی هم مساوی کرد .کلا دوازده امتياز از بازی هایی که میزبان بود گرفت .
ولی بازیایی که میهمان بود (9بازی ) 5 بار برد ، دو بار مساوی و دوبار هم باخت که هفده امتیاز گرفت از این بازیا .

خب اگه تراکتور همون روندیو که تو بازیایی که میهمان بود ، تو بازیایی که میزبان بود هم داشت بی شک قهرمان نیم فصل میشد ...
اگه حساب کنیم تو بازیایی که میزبان بود 12 امتیاز از دست داد که باعث هم شد چهارم شه

حالا دلایل این نتایجی که تو بازیایی که میزبان بوده رو چی فک میکنین ؟ با وجود اینکه هوادارای تبریزی زیادی هم داره اما نتایج خوبی نگرفته ...
و اینکه دلایل کلا موفقیت این تیم که نیم فصل اولُ چهارم شد و يكي از مدعيان قهرماني و كسب سهميه آسيايي ِ در چه چیزی میبینید ؟ :- "
چه پیش بینی برای نیم فصل دوم این تیم دارین ؟
تف نشم خواهشاً :- "

• شروع کننده موضوع

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

اگه قلعه نویی لجبازی هایی که کرد و تصمیماتی که خیلی جاها بر خلاف تیم بودو گرفت
به جای اونا میومد به اصل فوتبال که میتونست به نفع تیم باشه می پرداخت ، تراکتور شرایط بهتری داشت.
قلعه نویی تا جایی پیش رفت که دیگه نزدیک بود سکوها علیه ـش شعار بدن .. که برد پرسپولیس در تهران و بعدشم تعطیلات نیم فصل تا حدی نجاتش دادن .. !

بعد تراکتور تیمایی بزرگی مث پرسپولیس و استقلال رو تو تهران و ذوب آهن رو تو اصفهان شکست داد ولی در بازی هایی که انتظار میرف ببره یا مساوی کرد یا حتی باخت .. این یه نوع نوسانات فنی یا حتی روحی حساب ِ :-"
که
+خط حمله تراکتورسازی با 30 گلی که زده بهترین خط حمله نیم فصل اول محسوب می شه البته با استقلال !
اما خب 22 گل خورده را هم تو کارنامه نیم فصل اول داره که نشون میده دفاع ضعیفی داره و باید رفع کنه این موردو :-" ، که مهم ترین دلیل ضعف دفاعیش ، نا توانی هافیک های دفاعیـه
(خلاصه و مفید :D :-" )

+ پیش بینی هم که واسه نیم فصل دوم میشه ، سوم تا چاهارم !
× جام حذفی هم که قلعه نویی مهارتی در صعود نداره همیشه ... و تراکتور زود حذف شد .. !

• لایک
امتیازات: MePeR
  • شروع کننده موضوع

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

خب تراکتور رو که دوست نداشتین + اگه حرفی دارین هنوز میتونین بزنین
بریم سراغ پرسپولیس
خب همه میدونیم که این نیم فصل که گذشت ، بدترین و سیاه ترین روزای تاریخ باشگاه بود ، باخت های سنگین ، بازی های بد ، مصدومیت های متوالی و حواشی زیاد ...
خیلیا میگن عامل بسیار از این نتایج هوادارا بودن ، خیلیا میگن استیلی و بیشتر از همه کاشانی ...
مشکل استیلی چی بود دقیقا ؟ چرا نتیجه نمیگرفت ! حتی گاهی خوب بازی میکرد تیمش اما نتیجه نمیگرفت و گاهی هم برعکس !
چه ضعفی داشت تو عملکردش ؟ مشکلای پرسپولیس دقیقا چی بود ؟
چرا این همه مصدوم ؟ میشه گفت بدشانسی دلیلش بوده فقط ؟
باخت سنگین به استقلال تو جام حذفی دلیلش چی بود ؟ چرا 3 گل تو 15 دقیقه ؟!
پیش بینیتون واسه نیم فصل دوم این تیم با حظور دنیزلی چیه ؟

• لایک
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

واقعا چرا ؟! :-"
خب من جدا از شوخی باید بگم که یکی از اشتباه ترین کارا ، اون موج منفی ای بود که هوادارای پرسپولیس تو همون بازیای اول به تیم دادن .
و یه چیز دیگه اینکه ، به نظرم بازیکنای پرسپولیس از هیچ نظری مناسب نیستن !
من خودم به شخصه ، برای پرسپولیس قدیم ارزش قائل بودم ( خیلیه ها ! :-" ) ولی الان ...
از نظر فنیُ تکنیکُ اینا که هیچی . غیرتم جدا ندارن .
از نظر اخلاقیم که ...
بعد از طرفی هی به این گندا اضافه میشه ! از جمله مدیرعامل جدید باشگاهُ اینا که من واقعا نمیدونم استدلالشون واسه انتخاب ایشون چی بوده !!
به نظرم این مشکلا با عوض کردن سرمربیُ اینا حل نمیشه . هر چند اینا تاثیر داره مسلما . ولی مشکل باید از پایه حل شه ...

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

اول اینکه اینقدر پایه پایه نکنید تو رو خودا
الان غیر از تیمای اصفهانی کدوم تیم از ریشه مشکل نداره؟!
وقتی همه چی از پایه درست میشه که اون مدیر عامل بدبختی که میاد بدونه قراره حداقل 5-6 سال کار کنه
نه اینکه تا 3-4 تا باخت پشت سر هم اورد شوتش کنن بیرون
وقتی مدیر عاملا فوقش دو سال بیشتر نمیمونن میگن چه کاریه از ریشه درست کنیم ، ما که قرار نیست بلند مدت بمونیم ، پس برنامه هامونم کوتاه مدته ، برا نتیجه گیری مقطعیه
همون کاری که پروین میخواست قبل شروع فصل انجام بده ، یِ برنامه 6 ساله تحویل داد که از پایه کارارُ اوکی کنه ولی باش موافقت نکردن ( چرا؟!!)
الانم که رویانیان مدیر عامل شده ، حالا درسته که اومده یا نه کاری ندارم ، ولی تا الان تو کارش موفق بوده ، بازم به خاطر سیاسی بودنشه یا نه کاری ندارم
ولی اگه بذارن چندین سال تو پرسپولیس باشه ، با چند تا باخت پشت سر هم شوتش نکنن بیرون ، اونوقت میتونه یِ کارایی بکنه
سپاهانم الان چرا بیشتر کاراش رو منوال خاصیه؟ چرا اینقدر منظمن ؟ چرا از نظر پایه از بقیه تیما لیگ سرترن ؟! ===> ساکت چند سال مدیرعامل سپاهان بود؟!

----

در رابطه با پرسپولیس :
1- یارگیری بد اول فصل که خیلیش برمیگرده به کاشانی ، ایشون میخواستن خیلی درچارچوب قانون (!!) بازیکن بگیرن برا همین نمیتونستن بازیکنای خیلی تاپی بگیرن ، ولی از اونور فتح الله زاده چک شخصی میداد ، بازیکنام با کله میومدن اونجا
2- بدنسازی قبل فصلشون افتضاح بود ، از دقیقه 80 به بعد همه بازیکنا اصن قفل میکردن ، نمیدونم استیلی چه کار کرده باهاشون!
3- خود استیلی ، به نظر من از نظر فنی زیاد مشکل نداره ، یعنی دانش فنیشُ تا حدی قبول دارم( حداقل اینُ تو تیمای قبلیش نشون داده بود) ولی ، مشکلش این بود که جذبه نداشت ، به بازیکنا شل میگرفت ، و دیگه اینکه نمیتونست حواشیُ جمع کنه ، در کل مربی کاملی نبود ، دانشش بد نبود ، ولی فقط دانش مربی گری کافی نیس!
4- مصدومیتهای پشت سر هم کار دست تیم داد ! نمونه بارزش همین اولادی که برا آقای گلی روش حساب ویژه باز کرده بودیم ولی دریغ از یِ گل ! بعد اینکه هم از مصدومیت خارج شد نتونست بشه همون اولادی قبلی
+ محرومیت شیث و نصرتی دفاع رو داغون کرد + خیلی حاشیه برا تیم درست کرد
-----
نیم فصل دوم :
مربی خیلی خوبی گرفته پرسپولیس ، کار بلده ، کلا کارش درسته
بازیکنای خوبی داره میگیره
به نظرم میتونن امسال سهمیه رُ کسب کنن !
من خوش بینم به این تیم تو نیم فصل دوم!
ولی پرسپولیس اصلی ، پرسپولیس فصل بعد :>

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از مـهـدی :
اول اینکه اینقدر پایه پایه نکنید تو رو خودا
الان غیر از تیمای اصفهانی کدوم تیم از ریشه مشکل نداره؟!
وقتی همه چی از پایه درست میشه که اون مدیر عامل بدبختی که میاد بدونه قراره حداقل 5-6 سال کار کنه
نه اینکه تا 3-4 تا باخت پشت سر هم اورد شوتش کنن بیرون
وقتی مدیر عاملا فوقش دو سال بیشتر نمیمونن میگن چه کاریه از ریشه درست کنیم ، ما که قرار نیست بلند مدت بمونیم ، پس برنامه هامونم کوتاه مدته ، برا نتیجه گیری مقطعیه
همون کاری که پروین میخواست قبل شروع فصل انجام بده ، یِ برنامه 6 ساله تحویل داد که از پایه کارارُ اوکی کنه ولی باش موافقت نکردن ( چرا؟!!)
خب جناب این دقیقا به پایه ی فوتبال ما و پایه ی لیگ ما برمیگرده ! :rolleyes:

• شروع کننده موضوع

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

به نقل از ریــحــانــه :
من خودم به شخصه ، برای پرسپولیس قدیم ارزش قائل بودم ( خیلیه ها ! :-" ) ولی الان ...
از نظر فنیُ تکنیکُ اینا که هیچی . غیرتم جدا ندارن .
از نظر اخلاقیم که ...
بعد از طرفی هی به این گندا اضافه میشه ! از جمله مدیرعامل جدید باشگاهُ اینا که من واقعا نمیدونم استدلالشون واسه انتخاب ایشون چی بوده !!
به نظرم این مشکلا با عوض کردن سرمربیُ اینا حل نمیشه . هر چند اینا تاثیر داره مسلما . ولی مشکل باید از پایه حل شه ...
از کجا میدونی که غیرت ندارن ؟ مطمئناً غیرتشون از استقلالیا خیلی بیشتره ! همونایی که تا پول نگیرن بازی نمیکنن و اینا :-"
اگه کم کاری کردن ، اگه شاید بعضی وختا بیخیال بودن دلیل نمیشه بگیم غیرت ندارن :| اتفاقا خیلیاشون عاشق پرسپولیسن .. اصن یه وضی ! مثلا کریمی 8->
استدلالشون هرچی که بوده ، اون کنار ! ولی الان فک نمیکنم ایشون مشکلی واسه تیم ایجاد کرده باشن ، تازه خیلی هم خوب بودن و موفق بودن ... ! هرچی هست به نظر من بهتر از کاشانیـه
اگه از پایه مشکل داره ، اگه با گرفتن بازیکن و ایناع هیچکدوم درست نمیشه ، ینی نابوده نابوده دیگه ؟ :rolleyes:
بعد پایه رو چیکا کنن به نظر شما که درست شه ! یا مثلا استقلال ار پایه مشکل نداره ! یا اصن کدوم تیم مشکل نداره ؟!
هرکی اومد هی پایه پایه کرد ..

کاشاني اشتباهاي زيادي کرد و ضربه هاي زيادي به پرسپوليس زد ...
همون یارگیری که مهدی اشاره کرد ... هیچ بازیکنی قبول نمیکرد با اون قیمت (سقف قراداد و اینا ) بیاد پرسپولیس و به همین دلیل اون بازیکنایی که میخواستیمو نگرفتیم ... کاشانی هم عین خیالش نبود !
دفاعمون خودش افتضاه بود ... سوتی اصن :-" بعدم که شیث و نصرتی محروم شدن ( هرچند خودشون سوتی بودن واسه خودشون )

استیلی خیلی چیزارو از نظر فنی میدونست و بهش توجهی نمیکرد ...
تاکتيک ِ خاصي هم نداشت که بخواد نفرارو بر اساس اونا بچينه يا حتي از تاکتيک رسوندن توپ به کناره ها و ارسال ـش از جناحين مقابل دروازه حريف رو هم استفاده نميکرد !
تو بازيا همه ميديديم که کريمي همه کاره ! هم بايد دفاع ميکرد و هم گل ميزد و هم بازي سازي ميکرد ...اونم با اين سن ! کجاي فوتبال همچين چيزي اصن ممکنه ؟ :rolleyes:

مصدوم زياد داشت تيم ! نه اين بد شانسي حساب نميشه ... اصلاً
چرا ؟ چون وقتي بچه ها بايد بدنسازي ميکردن مايلي کهن داشت با استيلي دعوا ميکرد و باعث کلي حاشيه شد ..

درکل نيم فصل اول رو بايد فراموش کرد و پيش بيني خوبي واسه اين تيم در نيم فصل دوم با حضور دنيزلي ميشه کرد مثلاً سـوم با حـتـی دوم /m\

+به نظرتون کدوم بازیکن به طور کلی بازی خوبیو واسه پرسپولیس به نمایش گذاشت؟! ( :-" )

• لایک

melika.m.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیــرســتانِ فرزانگانِ یک
شهر
تــــهران!
دانشگاه
خدا بخواد ، تهران .

مسلما" علی عـالی بازی کرد واسه پرسپولیس این نیم فصل ! ینی حتی اگه گل هم زیاد نزد ، بازی سازی ُ بالا آوردنِ سطحِ کیفیِ بازیِ بقیه رو خدایی تا جایی که تونس ، عالی انجام داد! :>

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از مهسا² :
از کجا میدونی که غیرت ندارن ؟ مطمئناً غیرتشون از استقلالیا خیلی بیشتره ! همونایی که تا پول نگیرن بازی نمیکنن و اینا :-"
اگه کم کاری کردن ، اگه شاید بعضی وختا بیخیال بودن دلیل نمیشه بگیم غیرت ندارن :| اتفاقا خیلیاشون عاشق پرسپولیسن .. اصن یه وضی ! مثلا کریمی 8->
استدلالشون هرچی که بوده ، اون کنار ! ولی الان فک نمیکنم ایشون مشکلی واسه تیم ایجاد کرده باشن ، تازه خیلی هم خوب بودن و موفق بودن ... ! هرچی هست به نظر من بهتر از کاشانیـه
اگه از پایه مشکل داره ، اگه با گرفتن بازیکن و ایناع هیچکدوم درست نمیشه ، ینی نابوده نابوده دیگه ؟ :rolleyes:
بعد پایه رو چیکا کنن به نظر شما که درست شه ! یا مثلا استقلال ار پایه مشکل نداره ! یا اصن کدوم تیم مشکل نداره ؟!
هرکی اومد هی پایه پایه کرد ..
مهسا جان من الان داشتم منطقی باهات حرف میزدم و دلیلی نداش انقد با گارد بیای جلو . :|
والا این بحث غیرتُ که من از خیلی از پرسپولیسای کاملا متعصب شنیدم .
تو نودم به وضوح یادمه با تماشگرای تو ورزشگاه که حرف میزدن دقیقا هی میگفتن " بازیکنا غیرت ندارن " .
من واسه علی کریمی احترام قائلم ولی ایشون و امثال ایشون درصد کمی از کل مجمو ئن مسلما .
ینی عالی بود این تیکه ای که بُلد کردم ! :))
عزیزم خوندی پست قبلی منُ ؟!
من منظورم از " پایه " مگه فقط پایه ی تیم شماست ؟! مگه اینجا تاپیک پرسپولیسه ؟!
منظورم از پایه پایه ی فوتبالمون بود . ( مثکه جدیدا باید یه حرفُ 100 بار گفت . :rolleyes: )

• شروع کننده موضوع

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

کلا غیرتی شدم که گفتی غیرت ندارن :-" :دي
دعوا نداریم که ;;)
میگم خب ... گاهی بیخیالن .. اما خب نمیشه گف غیرت ندارن ... همشون پرسپولیسین /m\ حالاع
ارع خیلیا میگن .. ما نمیگیم ، ما رو بازیکنامون عیب نمیزاریم
خب از پایه مشکل داره ... اینو گفتی دیگه :-"
قبلا میگفتین مشکل از استیلی ِ ، مشکل از بازیکناتون ِ ، مشکل از مدیر عامل ِ
حالا همتون گیر دادین به پایه !

+بحثمون در مورد پرسپولیس بود
پایه ی فوتبال رو هم که همه میدونیم ... :rolleyes:
مهدی گف دیگه ... :-"

+ریحانه جان فک نکنم دعوا داشته باشیم ما باهم :)

بهترین بازیکن هم که منم نظرم کریمی ِ ... ! دیگه نمیدونم کی خوب بود :-?
غیر از کریمی کی خوب بود اقا ؟ :-"

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از مهسا² :
کلا غیرتی شدم که گفتی غیرت ندارن :-" :دي
دعوا نداریم که ;;)
میگم خب ... گاهی بیخیالن .. اما خب نمیشه گف غیرت ندارن ... همشون پرسپولیسین /m\ حالاع
ارع خیلیا میگن .. ما نمیگیم ، ما رو بازیکنامون عیب نمیزاریم خب از پایه مشکل داره ... اینو گفتی دیگه :-"
قبلا میگفتین مشکل از استیلی ِ ، مشکل از بازیکناتون ِ ، مشکل از مدیر عامل ِ
حالا همتون گیر دادین به پایه !

+بحثمون در مورد پرسپولیس بود
پایه ی فوتبال رو هم که همه میدونیم ... :rolleyes:
مهدی گف دیگه ... :-"

+ریحانه جان فک نکنم دعوا داشته باشیم ما باهم :)

بهترین بازیکن هم که منم نظرم کریمی ِ ... ! دیگه نمیدونم کی خوب بود :-?
غیر از کریمی کی خوب بود اقا ؟ :-"
ما که آخر نفهمیدیم حرف همه پرسپولیسیا باهم یکیه یا نه ! :D
ببین منظورم دقیقا همین بود که این قضایا رو همه ی تیمای ایران دارن . این مشکلات اساسی رو .
پرسپولیسم جز تیمای ایرانیه دیگه ! نیس ؟! :D
نه نداریم ...
:)

• شروع کننده موضوع

مهسا 1376

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه

با احساسات ِ من بازی نکنین :-<
اقاع من میگم پرسپولیسیا بی غیرت نیستن ینی نیستن دیگه :D اون موقع تماشاگرا داغ بودن ،
بعد از باخت ها مثلا دربی اصاب نداشتن برای خالی شدنشون گفتن که بی غیرت و اینا
وگرنه قصدی ندارن :-"

آره آره ! مشکل دارن همه تیما ...
اما نمیشه گف چون از پایه مشکل داره پس نتیجه نمیگیرن و با گرفتن سرمربی و بازیکن و اینا اتفاق خاصی نمیفته !

حرف حدیثی باقی مونده بگین تا بریم بحث بعدی :-" دیر ِ یکم X_X :دي

melika.m.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تــــهران!
دانشگاه
خدا بخواد ، تهران .

ببین مهسا ! بازیکن ـا بی غیرت نیستن ! امّا تو یه سری از بازی ـا ، یه سری ـاشون ، واقعا" یه جوری بازی می کردن که انگار دلشون واسه تیم نمی سوزه. مسلما" تیم واسه همه مهمه ! از منِ هوادار گرفته ، تا اون بازیکن ُ سرمُربی ُ الی آخر ! امّا وقتی یه سری با تمامِ توان کار نکنن واسه تیم، زحمت نکشن ، خُ منِ هوادار ،بهم بر می خوره...ناراحت می شم . چون می گم که من می دونم فُلانی خیلی بیشتر از اینا می تونه. فیکس ـم که گذاشتن ـش؛ پس دیگه دردش چیه که دُرُس بازی نمی کنه!!!
بی غیرت نیستن بازیکن ـایِ ما ! امّا یه سری ـاشون ، گاهی احتیاج به تلنگر دارن که بابا ! این تیمی که داری توش بازی می کنی ،پرسپولیس ـه ـاااا! بکش سطح بازیت ُ بالا !!!

shekoofeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از melika.m.r :
ببین مهسا ! بازیکن ـا بی غیرت نیستن ! امّا تو یه سری از بازی ـا ، یه سری ـاشون ، واقعا" یه جوری بازی می کردن که انگار دلشون واسه تیم نمی سوزه. مسلما" تیم واسه همه مهمه ! از منِ هوادار گرفته ، تا اون بازیکن ُ سرمُربی ُ الی آخر ! امّا وقتی یه سری با تمامِ توان کار نکنن واسه تیم، زحمت نکشن ، خُ منِ هوادار ،بهم بر می خوره...ناراحت می شم . چون می گم که من می دونم فُلانی خیلی بیشتر از اینا می تونه. فیکس ـم که گذاشتن ـش؛ پس دیگه دردش چیه که دُرُس بازی نمی کنه!!!
بی غیرت نیستن بازیکن ـایِ ما ! امّا یه سری ـاشون ، گاهی احتیاج به تلنگر دارن که بابا ! این تیمی که داری توش بازی می کنی ،پرسپولیس ـه ـاااا! بکش سطح بازیت ُ بالا !!!

آره واقعا اینطوریه ! اما این تو همه ی تیم ها هس خب!

تو تیم ملّیم بعضی دلشون نمی سوزه ؛ بازیشون در سطح تیم ملی نیست !

مهم اینه که بازیکنایی که دلسوزن اینارم سر عقل بیارن :-"

در ضمن یه جوری میگی " پرسپولیسه ها " ؛ انگار حالا رئالی چیزیه ! :-" :-"

melika.m.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تــــهران!
دانشگاه
خدا بخواد ، تهران .

به نقل از ' Shek8fe ' :
آره واقعا اینطوریه ! اما این تو همه ی تیم ها هس خب!

تو تیم ملّیم بعضی دلشون نمی سوزه ؛ بازیشون در سطح تیم ملی نیست !

مهم اینه که بازیکنایی که دلسوزن اینارم سر عقل بیارن :-"

در ضمن یه جوری میگی " پرسپولیسه ها " ؛ انگار حالا رئالی چیزیه ! :-" :-"
خُب شکوفه جان ! تو ایران کدوم تیم ـا مهم ـن !؟
یارو تو شموشکِ نوشهر (مثال! :-") مثِ چی می دویدِ بازی می کرده ، اینجا که اومده ، بازیش افت کرده! حالا خوبه هدفِ همه ـشونم تو ایران اینه که یا بیا پرسپولیس ، یا استقلال ! :rolleyes:
باو بیچاره علی ُ یه چند تایِ دیگه ، سعی می کردن خدایی... امّا اینا احتیاج داشتن به یه سر مربّی که کاملا" حواسش بهشون باشه ُ اینام ازش حساب ببرن ! که دیگه حالا دنیزلی ـم اومدِ ُ...! :>

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از melika.m.r :
خُب شکوفه جان ! تو ایران کدوم تیم ـا مهم ـن !؟
یارو تو شموشکِ نوشهر (مثال! :-") مثِ چی می دویدِ بازی می کرده ، اینجا که اومده ، بازیش افت کرده! حالا خوبه هدفِ همه ـشونم تو ایران اینه که یا بیا پرسپولیس ، یا استقلال ! :rolleyes:
باو بیچاره علی ُ یه چند تایِ دیگه ، سعی می کردن خدایی... امّا اینا احتیاج داشتن به یه سر مربّی که کاملا" حواسش بهشون باشه ُ اینام ازش حساب ببرن ! که دیگه حالا دنیزلی ـم اومدِ ُ...! :>
خب واقعا یه بازیکن به جای اینکه یه سرمربی خوب واسه یاد گرفتن تکنیک بخواد باید واسه حساب بردن بخواد ؟!
من از این نظرا میگم بازیکناتون یه جور عجیبین دیگه ... ! :-"

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا