• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شركت سال دومى ها در دوره ى تابستانه

• شروع کننده موضوع

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
دوستان فک کنم....فمیدین احتمالش زیاده که امسال همه ی رشته دوما بتونن برن دوره! :D
ینی چه خو؟ :-wالان میگن آخع اینو!
و اگه برین سایت باشگاه میبینین جوری نوشته که انگار میشه دوما بشرکتن!
آیا ما چه کار میتوانیم بکنیم !
اینو زود تر میگفتن...خیلی بهتر میشد...جای بازی میدرسیدیم :D :-"

samin kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
المپیاد سال دوم

به نظرتون هدف باشگاه از این که وسط سال یه دفعه ای گفت از امسال بچه های سال دوم هم می تونن برن دوره 40 چی بود؟
همه ی برنامه های من که رفت هوا... :(دقیقا وسط ترم کلاس شیمی آلی مونو کنسل کردن :((تازه حق بچه های سال سوم هم ضایع میشه
حالا به نظر شما خوبه یا بد؟

Iman.Mage

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
نقره‌ی کشوری المپیاد شیمی دوره ۲۴
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی (با ماینور شیمی)
اینستاگرام
المپیاد شیمی برای دومی ها؟

از امسال قراره اجازه بدن که دومی ها هم مثل سومی ها تو المپیاد شرکت کنن و اگه بتونن مدال بیارن ...

من از مهر ماه میرم دوم، از اونجایی که دومی هایی که شرکت میکنن دیگه وقت نمیکنن درس های دوره رو قبل از موعد بخونن، فکر نمیکنم بتونن بالاتر از برنز بیارن.

من سوالم اینه که اگه یه دومی رفت دوره مدال برنز آورد، میتونه سال سوم هم شرکت کنه (و طلا یا نقره بیاره) ؟

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : شركت سال دومى ها در دوره ى تابستانه

به نقل از Iman.Mage :
از امسال قراره اجازه بدن که دومی ها هم مثل سومی ها تو المپیاد شرکت کنن و اگه بتونن مدال بیارن ...
من از مهر ماه میرم دوم، از اونجایی که دومی هایی که شرکت میکنن دیگه وقت نمیکنن درس های دوره رو قبل از موعد بخونن، فکر نمیکنم بتونن بالاتر از برنز بیارن.
من سوالم اینه که اگه یه دومی رفت دوره مدال برنز آورد، میتونه سال سوم هم شرکت کنه (و طلا یا نقره بیاره) ؟

شرکت دومی ها از پارسال مجاز شده نه امسال! اگه کسی هدفش این باشه که سال دوم مدالی بهتر از برنز بگیره دو سال ابتدایی دبیرستان وقت کمی نیست برای خوندن یه سری مباحث دوره. یعنی به خود فرد بستگی داره. در رابطه با سوالتون هم ، بله... شرایط المپیاد های دیگه هم مثل المپیادهای کامپیوتر و ریاضی سالهای گذشته شده..یعنی گرفتن دو مدال مانعی نداره!

بالا