• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اپلای

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
ایتالیا هست، با بورس استانی.
لیسانس هم خوب درس بخونید و تلاش کنید، آمریکا و کانادا میتونید برید.

من اصلا پیشنهاد نمی کنم برید زبان سختی مثل آلمانی رو بخونید بعد تااازه بفهمید که مثلا عه اصلا به شرایطم نمیخوره. خود آلمان هم رشته هایی داره که به انگلیسی ارائه میشن.

چشم بسته کاری که همه میگن رو انجام ندید. خصوصا وقتی کسی میگه که خودش اون کار رو انجام نداده و یا شرایطش با شما بسیار فرق داشته.
طبیعتا الان ملت چشم بسته با توصیه من پا نمیشن برن مستقیم آلمانی بخونن! من و هیچ کس دیگه هم با جزئیات صدصفحه اطلاعات راجع به رایگان بودن دانشگاه‌ها و زبان رشته ها و ... و استراتژی مناسب اپلای نمیدیم مگر اینکه پولشو بگیریم. اینها اطلاعاتیه که دونستنش بهتر از ندونستنشه! سرنخه.

در کنار اپلای، اخلاق داشته باشید! آدما رو از خوبی کردن پشیمون نکنید.

|تا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
طبیعتا الان ملت چشم بسته با توصیه من پا نمیشن برن مستقیم آلمانی بخونن! من و هیچ کس دیگه هم با جزئیات صدصفحه اطلاعات راجع به رایگان بودن دانشگاه‌ها و زبان رشته ها و ... و استراتژی مناسب اپلای نمیدیم مگر اینکه پولشو بگیریم. اینها اطلاعاتیه که دونستنش بهتر از ندونستنشه! سرنخه.

در کنار اپلای، اخلاق داشته باشید! آدما رو از خوبی کردن پشیمون نکنید.
حرف رو بندازی زمین صاحبش بر میداره!

من خیلی دیدم آدم هایی که شروع کردن به آلمانی خوندن و بعد وسط راه دیدن به هدفشون نمی خوره. این هم جزو اطلاعاتی هست که خوبه مردم بدونن!

در ضمن دانشگاه های آلمان هم دوره ای پولی بودنشون برداشته میشه. بسته به حزبی که سر کار میاد.

• لایک
امتیازات: f.h.f

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x
ایتالیا هست، با بورس استانی.
لیسانس هم خوب درس بخونید و تلاش کنید، آمریکا و کانادا میتونید برید.

من اصلا پیشنهاد نمی کنم برید زبان سختی مثل آلمانی رو بخونید بعد تااازه بفهمید که مثلا عه اصلا به شرایطم نمیخوره. خود آلمان هم رشته هایی داره که به انگلیسی ارائه میشن.

چشم بسته کاری که همه میگن رو انجام ندید. خصوصا وقتی کسی میگه که خودش اون کار رو انجام نداده و یا شرایطش با شما بسیار فرق داشته.
منم موافقم.
بنظرم فقط در حالتی شروع کنید به المانی خوندن که تصمیم قطعی گرفتید برید آلمان. ولی اگه انگلیسی رو بخونید خیلی دستتون باز تره و تمام دنیا گزینتون میشن. و منم خیلی هارو میشناسم که آلمان پذیرش گرفتن ولی با تافل. البته اگه المانی بلد باشید امتیازه براشون

نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1397
تلگرام

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
بچه ها برای رشته های علوم پایه ای که نمی‌شه توی کارشناسی مقاله ی درست و حسابی داد تو مکاتبه به استاد چی بگیم؟
یعنی مکاتبه با استاد رو باید چطوری شروع کرد؟

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
ممنون از پاسخ سوال قبل :))
بچه ها GRE subject چقدر ارزش داده ؟ بیشتر دانشگاه هایی که من نگاه کردم نوشتن وارد کردنش اختیاریه
مهمه براشون ؟

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک
ممنون از پاسخ سوال قبل :))
بچه ها GRE subject چقدر ارزش داده ؟ بیشتر دانشگاه هایی که من نگاه کردم نوشتن وارد کردنش اختیاریه
مهمه براشون ؟

اگه بقیه‌ی رزومه ات خوبه مهم نیست، ولی اگه بتونی نمره‌ی خوبی توش بگیری میتونه بعضی از نقاط ضعف احتمالی مثل نمره و معدل پایین رو پوشش بده.

Frmesk

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی/ نوروساینس
بچه ها برای رشته های علوم پایه ای که نمی‌شه توی کارشناسی مقاله ی درست و حسابی داد تو مکاتبه به استاد چی بگیم؟
یعنی مکاتبه با استاد رو باید چطوری شروع کرد؟
تو هیچ رشته‌ای از جمله علوم پایه، تو مقطع لیسانس از شما مقاله نمی‌خوان. کاری در حد همون پروژه‌ی لیسانس و اسکیل‌هایی که بلدید.
بیشتر باید روی اسکیل‌هایی که یاد گرفتید، موضوعاتی که استاد روش کار میکنه و شما هم علاقه‌مند بودید بهش و دوره و ورکشاپ براش گذروندید یا تو واحدهای آزمایشگاه دانشگاه، کار کردید روش تاکید کنید. اگر پروژه لیسانس داشتید در مورد سابقه‌ی پژوهشی‌تون می‌تونید حرف بزنید.

بالا