• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بانگ‌های جدید

یک احساس علاقه ی شدیدی به گلابی دارم که اون رو از نظرم به شدت متمایز میکنه از باقی میوها.
یک صلابت در عین مهربانی خاصی داره
اگه هم میخواید پیغام خصوصی های قبلیتونو ببینید رو اون علامت نامه ی بالای صفحه رو بزنید و مشاهده همه رو بزنید، همه ی پیغاماتونو میاره

ارشیو های حرف بزن هم وجود داره حالا نمیدونم چرا برای شما پیدا نمیشه ولی هستن
خیلی برام تصورش سخته که ادم رفیقشو از دست بده چه حسی داره
به هر حال تسلیت میگم(البته انگار خیلی وقته که فوت کردن)
ولی بازم وظیفم دونستم اینو بگم
ما بد نرفتیم، راه اشتباه بود. ما بد نخواستیم همیشه، انتخاب بین بد و بدتر بود. ما کج نرفتیم، دست ها از تنگنا کج شدند و پاها از کج دستی ها خمیده و لنگ . . .
  • لایک
امتیازات: Moby
آسمون خیلی خوبه:)
  • دابل‌لایک
  • لایک
امتیازات: s@rah و Lushato
Lushato
Lushato
خیلی =‌)) اصن ببین، خیلی =‌)))
ابرای تیکه تیکه و پراکنده‌ای که دور ماه و گرفتن، درختی که برگ‌هاش روی شاخه‌های نازک و سبکش توی باد به رقص در اومدن =‌)))) همه‌ی اینا یه قاب خفن می‌سازه که اصلی‌ترین عضوش آسمون عه =‌))))
  • لایک
  • دابل‌لایک
امتیازات: Moby و s@rah
Moby
Moby
قلبم:)
حالا فکر کن بعضی ابرا دو رنگن یه چندتاشون سفیدن و بعضیاشون ابی تیره کنار هم خیلی قشنگن:)
امروز رفتنی مدرسه اسمون صورتی بودد یه تیکه های ابر رو خورشید بود قلبم کشش این همه زیبایی رو نداشت🚶‍♀️✨
  • دابل‌لایک
امتیازات: Lushato
Lushato
Lushato
*----*
  • لایک
امتیازات: Moby
img_20221201_175629_265_n2jr.jpg
پسر عجب شانسی اوردی ۶ ماه پیش ازادش کردی : ))
یعنی یه جوریه وضعیت مملکت یک ثانیه هم نباید حرکتی که میخوای بزنی رو عقب بندازی.
negiinn
negiinn
آزاد سازی مدرک مهندسی واس چیه؟وقتیه ک میخوای از ایران بری؟
ینی قبل از اینکه تعهدی کار کنی از ایران بری نیازه ک ازادسازیش کنی؟
Ali pasha
Ali pasha
بله زمانیکه میخوای از ایران بری، باید مدرکت رو ترجمه رسمی کنی و بدی به دانشگاه مقصد اگر تحصیلی میخوای بری، اگرم مهاجرت غیر درسی میخوای بری باید مدرکت رو توی اون کشور معادل سازی کنی که باز هم نیاز به ترجمه مدرک داری.
و خب برای ترجمه هم شما باید مدارکت رو ازاد کنی وگرنه دارالترجمه ها کاریش نمیکنن...

@negiinn
  • لایک
امتیازات: negiinn
_Fatemeh_
خیلی ممنون از راهنماییت^^
الان دوست دخترت اینا به خاطر اینکه رایگان و بدون گرفتن نود داری کار میکنی ازت عصبانی ان؟
وااااااااااای کتاب رو به زبان اصلی آدم بخونه انگار یک طعم جدید رو توی یه غذای جدید کشف کرده! :د
مهربان
ببین حالا من چشمام رو لیزر نکردم و از بچگی عینکی بودم، اما احساس میکنم که خوندن به زبان اصلی انگار عینک نداشته باشی و باد بخوره به کل صورتت! چیزها بدون واسطه!
بالا