• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

من چه مشکلی دارم؟! [پزشکی]

• شروع کننده موضوع 4245
  • تاریخ شروع
خیلی وقتا بخاطر سرما کل بدن میلرزه..
من زمانهای دیگه هم بدون دلیل یهو این لرزشو برای چند ثانیه میگیرم...
از بچگی هم باهام بوده..بعضی وقتا شدید میشه.

اره.پرش مال قسمت خاصیه..
من کل بدنم یهو میلرزه بطور غیر ارادی..
ببین بری دکتر بگی کل بدنم می لرزه چندتا چیز دیگه هم ازت می پرسه. مثلا کی اتفاق میفته چه حالتی داری و اینا. حتی برای من یه چیزی داد دستم گفت نشونم بده چه طوری!
ولی اون لرزشه رو همه دارن، دلیلشو نمی دونم اما خطرناک نیست.
به هر حال اگر باعث شد تعادلتو از دست بدی یا طولانی شد یا علائم خاص دیگه ای زود برو دکتر

این پرش تو خواب بخاطر چیه؟
من اکثرا وقتی خواب یه قسمت از بدنم میپره بالا :|

سلام دوستان میگم من دستو پام سرد میشه به غیر از استرس یه جایی خوندم تنگی مویرگها هم عاملش هس درسته؟و چه کاری کنم درست شه ؟!

• لایک
امتیازات: ami.r
سلام دوستان میگم من دستو پام سرد میشه به غیر از استرس یه جایی خوندم تنگی مویرگها هم عاملش هس درسته؟و چه کاری کنم درست شه ؟!
شاید کم کاری تیروئید داشته باشید بنظرم اول ازمایش خون بدید.
تنگی مویرگ هم یکی از عواملشه.
کافئین کم بخورید.دستکش و جوراب تنگ نپوشید چون بیشتر باعث میشه مویرگ ها تنگ بشه و آب زیاد بخورید.

شاید کم کاری تیروئید داشته باشید بنظرم اول ازمایش خون بدید.
تنگی مویرگ هم یکی از عواملشه.
کافئین کم بخورید.دستکش و جوراب تنگ نپوشید چون بیشتر باعث میشه مویرگ ها تنگ بشه و آب زیاد بخورید.
خیلی ممنون درباره کم کاری تیروئید من لاغرم بازم ممکنه؟

دوسه روزه خیلی میخوابم.به زور هم بیدار میشم وقتی هم بیدار بشم بازم خوابم میاد اعصاب ندارم.سعی هم میکنم نخوابم ولی بدتر میشه سرم درد میگیره و بازم هر طور شده چشمام تسلیم خواب میشه.
در واقع هم شب ها میخوابم هم بعد از ظهرها یکی راهکار بده واقعا کلافه شدم.

خیلی ممنون درباره کم کاری تیروئید من لاغرم بازم ممکنه؟

یکی از پیامد های کم کاری تیروئید میتونه افزایش وزن باشه، اما لزوما همیشه اینجوری نیست که کسی تیروئیدش کم کار باشه حتما افزایش وزن داشته باشه.
ممکنه کم کاری تیروئید باشه ، کاهش فیزیولوژیک فشار خون یا دلایل دیگه.
یه سر به پزشک بزنید سر ِ فرصت

@بالایی :
دلایلش میتونه متنوع باشه ، خستگی ِ ذهنی و فشار مقطعی میتونه از دلایلش باشه.
اگه زیاد ادامه پیدا کرد برید پیش پزشک

یکی از پیامد های کم کاری تیروئید میتونه افزایش وزن باشه، اما لزوما همیشه اینجوری نیست که کسی تیروئیدش کم کار باشه حتما افزایش وزن داشته باشه.
ممکنه کم کاری تیروئید باشه ، کاهش فیزیولوژیک فشار خون یا دلایل دیگه.
یه سر به پزشک بزنید سر ِ فرصت

@بالایی :
دلایلش میتونه متنوع باشه ، خستگی ِ ذهنی و فشار مقطعی میتونه از دلایلش باشه.
اگه زیاد ادامه پیدا کرد برید پیش پزشک
حالت تهوع شدید دارم !!!!!!!!

اینقدر شدید که دارم می میرم

خونمون هم هیشکی نیست

• لایک
امتیازات: ami.r
فرهنگِ "به دکتر رفتن" را به خانه بیاوریم.

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
سلام
بچه ها قبلا یکم دستام هر از گاهی میلرزید ولی از امروز صبح لرزش موضعی وقتی مخصوصا چیزی مثل موبایلمو گرفتم دستم ، گرفته ! و خب نه مضطربم نه عصبانی یا ناراحت ! ولی خب در عین حال خیلی میلرزه ! نشونه چیه ؟ پیش چه دکتری باید برم ؟
لرزش دست که خب عوامل خیلی خیلی مختلفی داره از اعصاب گرفته تا ژنتیک و کسی جز پزشک نمیتونه مشکل شمارو تشخیص بده ولی شما باید به یک متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید قطعا

• لایک
امتیازات: ----
کسی که ماهی دو سه بار کابوس های خیلی خیلی شدید میبینه باید به روان شناس مراجعه کنه یا روان پزشک؟؟
پ ن : میدونم سوالم خیلی مرتبط با این تاپیک نبود ولی نمیدونستم کجا بپرسمش..:-"

کسی که ماهی دو سه بار کابوس های خیلی خیلی شدید میبینه باید به روان شناس مراجعه کنه یا روان پزشک؟؟
پ ن : میدونم سوالم خیلی مرتبط با این تاپیک نبود ولی نمیدونستم کجا بپرسمش..:-"

من دو بار امسال کابوس دیدم به حدی که بلند میشدم از خواب و فقط جیغ میزدم.ولی از وقتی که گل گاو زبون خوردم و ورزش کردم و کنکور هم دادیم دیگه ول شد.سعی کن استرس رو از خودت دور کنی.

من دو بار امسال کابوس دیدم به حدی که بلند میشدم از خواب و فقط جیغ میزدم.ولی از وقتی که گل گاو زبون خوردم و ورزش کردم و کنکور هم دادیم دیگه ول شد.سعی کن استرس رو از خودت دور کنی.
این فردی ک کابوس میبینه من نیستم :-)
گل گاو زبون اگر بیشتر از دو فنجون در ماه خورده بشه آسیب شدید به کبد میزنه و خیلی خطرناکه سر خود خوردنش
آره ورزشم خیلی عالیه:-) ولی مشکل این فرد ریشه قدیمی تر داره متاسفانه که الان حاد شده خیلی اوضاعش..

حالا من یه مشکل خیلی نادرتر دارم!
وقتی خوابم در خواب یهویی عطسه میکنم و از خواب بیدار میشم...!!!:D

Back
بالا