• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

سلام من هر صفحه از فروم رو با کامپوتر باز می کنم درخواست دانلود اهنگ میاد از ADM ولی با لپ تاپ میام اینطور نیست مشکل چیه؟ (راستی وقتی با اکانتم میام اینطوری میشه با کامپیوتر هم اگر ناشناس باشم در خواست نمیده راهکار بدید از کت و کول افتادم؟؟؟

میگم مثل کنکوریای ۹۹ که زیر نام کاربریشون برچسب زده کنکوری ۹۹ ب پشت کنکوریا ک فارغ التحصیل ۹۸ اند و ۹۹ کنکور میدن هم از این برچسبا بدین

چت باکس کو پس؟

چند روزه سایت ب شدت کنده
و یا بالا نمیاد و با پیام Gateway timeout مواجه میشم
مشکل چیه؟

آره
ارور ۵۰۴ میده
۴۰۳ forbidden هم میده

آخرین ویرایش:
راستی مگه قبلا فعال ترین کاربران روز و هفته و ماه تو صفحه اول نمایش داده نمی‌شد؟

چت باکس دارم
کاربرا رو هم نشون میده
اما چرا هیچ پیامی نشون نمیده برام؟!
چ توو چت‌ عمومی
چ چتایی ک قبلاً داشتم...

یه مدتیه وقتی میخوام بیام اینجا پیام 503برام میاد. یا صفحه ی مربوط به هاست میاد دلیلش چی میتونه باشه

سلام من هر صفحه از فروم رو با کامپوتر باز می کنم درخواست دانلود اهنگ میاد از ADM ولی با لپ تاپ میام اینطور نیست مشکل چیه؟ (راستی وقتی با اکانتم میام اینطوری میشه با کامپیوتر هم اگر ناشناس باشم در خواست نمیده راهکار بدید از کت و کول افتادم؟؟؟
اینجا توضیح دادم چیکار کنید : http://www.sampadia.com/forum/threads/113782

میگم مثل کنکوریای ۹۹ که زیر نام کاربریشون برچسب زده کنکوری ۹۹ ب پشت کنکوریا ک فارغ التحصیل ۹۸ اند و ۹۹ کنکور میدن هم از این برچسبا بدین
این موارد باید درخواست بدن دستی براشون تنظیم بشه. به من یا @shnava بگید.

راستی مگه قبلا فعال ترین کاربران روز و هفته و ماه تو صفحه اول نمایش داده نمی‌شد؟
برای کاهش فشار به سرور گاهی اینا برداشته میشن.

دوستان سرور مشکل داره و الانم زورکی سرپاست. ارور ها هم مربوط به همین مساله ست. در تلاشیم درست کنیم ولی مساله ش خیلی پیچیده شده.

مشکل اسکرول کردن توی چت باکس درست نمیشه؟

چت باکس ندارم چرا؟؟

اصلا چرا سایت مشکل داره یا خطای 404 میده یا به خصوص(خطای همیشگی)503

ممنون که تا الان هم رفع اش کردید ولی لطفا یه امیدی به دلمون بندازید که این درستی طولانی باشه.

چت باکس ندارم چرا؟؟

ممنون که تا الان هم رفع اش کردید ولی لطفا یه امیدی به دلمون بندازید که این درستی طولانی باشه.
چت باکس رو هیشکی نداره دارن درست میکنن سایتو هنوز.

تو هرتاپیکی که میرم اگه بعدش برم تو صفحه اصلی لاگ اوت میشه هرچیم رمزو میزنم وارد نمیشه
مجبورم هر بار هرجایی میرم انقدر آندو کنم تا برسم به صفحه اصلی

چت باکس ندارم چرا؟؟

چت باکس واسه هیچکس فعال نیست.
الان ارور ۴۰۴ میگیرید دوباره؟ کدوم صفحات کجا؟

تو هرتاپیکی که میرم اگه بعدش برم تو صفحه اصلی لاگ اوت میشه هرچیم رمزو میزنم وارد نمیشه
مجبورم هر بار هرجایی میرم انقدر آندو کنم تا برسم به صفحه اصلی
موقع استفاده از فروم فقط از آدرس www دار استفاده کنید : http://www.sampadia.com/forum
اگر بازم این مشکل ادامه داشت بهم بگید.

Back
بالا