• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتشار پادکست یلدای ۱۴۰۰

من یه اعترافی کنم و برم
آوازی که از من شنیدید به دلیل کمبود وقت و تموم شدن ددلاین ، نشد که در استودیو ریکورد بشه
لذا صدای من رو از حمام شنیدید :))
خدا یار و نگهدارتون

من یه اعترافی کنم و برم
آوازی که از من شنیدید به دلیل کمبود وقت و تموم شدن ددلاین ، نشد که در استودیو ریکورد بشه
خدا یار و نگهدارتون
مشخصه :))

انتقاد اینکه کاش مجری قبلش صداها رو معرفی میکرد
الان من دارم یه پادکست می‌سازم
سه چهار تا از صداها رو پسندیدم واقعا

تحسین اینکه دمتون گرم که وقت و انرژی گذاشتین
به من خیلی چسبید
خیلی زیاد

پی نوشت : اگه کمتر از پنجاه نفر از آوازی که براتون خوندم تعریف کنین ، دیگه براتون نمیخونم
خیلی قشنگ بود خدایی
شما عزیزید سرکار خانوم

خب حل شد
همین یه تعریف ، اندازه پنجاه تا تعریف ارزش داشت
بازم براتون میخونم
:)))
مارو دور ننداز ...:-"

من یه اعترافی کنم و برم
خدا یار و نگهدارتون
وقتی ویس رو گوش دادم گفتم این تو حمام ریکورد شده چون صدای آب هم میومد:)))) انگار جدی تو حمام بوده:))

انتقاد اینکه کاش مجری قبلش صداها رو معرفی میکرد
الان من دارم یه پادکست می‌سازم
سه چهار تا از صداها رو پسندیدم واقعا
توی پادکست بعدی حتما اینکارو میکنم^^
پی نوشت : اگه کمتر از پنجاه نفر از آوازی که براتون خوندم تعریف کنین ، دیگه براتون نمیخونم
آقا من دیروز قبل از انتشار پادکست رو ح.ب شما ریپلای زدم که صداتون عالی بود:)‌)) بعدش یادم افتاد تو ح.ب نباید نقل‌قول کرد پاکش کردم:)‌))

خب حالا :)) تقصیر منه که به احترام مخاطبین ، دوش رو بستم
خیلی قشنگ بود خدایی

مارو دور ننداز ...:-"
زنده باشی جَوون❤️
@first amir
صدای شما هم عالی بود
مچکرم
وقتی ویس رو گوش دادم گفتم این تو حمام ریکورد شده چون صدای آب هم میومد:)))) انگار جدی تو حمام بوده:))
:))
توی پادکست بعدی حتما اینکارو میکنم^^

آقا من دیروز قبل از انتشار پادکست رو ح.ب شما ریپلای زدم که صداتون عالی بود:)‌)) بعدش یادم افتاد تو ح.ب نباید نقل‌قول کرد پاکش کردم:)‌))
مخلصم
خداقوت بابت زحماتت

مرسی از کاوه بابت پیشنهادش. برار ببین الان نیروهامو دارم اطراف چناران آموزش میدم. اگه برا خودت و دوستات صرف داره پاشین بیاین جاده مشهد قوچان. کنار پمپ بنزین. پارکمون بیابون کنار پمپه. خیلی هم جا داره . آسمونم قشنگه هواشم سرد. حسابی میچسبه.

مرسی از فاطیما که یه جوری به در گفت دیوار بشنوه که پشمای دیوار هچ خود دیوار ریخت :)))
مرسی از همه دمتون گرم اضافه شد به پلی لیست گوشیم.

ارسلان دیوث میری با یاسی و مهتا وویس میگیری خبر نمیکنی؟؟ دارم برات :-"
آرشامم که اومده بود لیست دعوتی واسه ازدواج مجدد محصا رو میگفت

خلاصه که امیدوارم بعد از ان سال فاکینگ سن از خدا با گوش دادن این پادکست فهمیده باشین چرا ببعی میگه بع بع و گاوه میگه ماما. و هیچ وقت همدیگه رو قضاوت نکنیم^_*

یاعلی

خیلی عالی بود بچه‌ها واقعا خسته نباشید
می‌دونم واقعا براش زحمت کشیدید و واقعا عالی شده
من اصلا فکر نمی‌کردم انقدر طولانی باشه بابا دست مریزاد

این آهنگ سخیف چی بود انصافا؟ قیمه پرید تو گلوم

خلاصه که امیدوارم بعد از ان سال فاکینگ سن از خدا با گوش دادن این پادکست فهمیده باشین چرا ببعی میگه بع بع و گاوه میگه ماما. و هیچ وقت همدیگه رو قضاوت نکنیم^_*

یاعلی
این قسمت زیبا! از طرف شما بود؟

Back
بالا