• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تولید محتوا

من همچنان نظرم رو گاهنامه ست مه فشار کمتری داره
ولی همچنان تصمیم با شماست
به نظر من فعلا تیم تولید محتوا رو جمع کنیم بعدا در مورد نحوه تولید محتوا تصمیم میگیریم

یاری‌دهنده برای پادکست و ادیتش پیدا میشه؟
[موضوع: تولد ۱۵ سالگی سمپادیا]

یاری‌دهنده برای پادکست و ادیتش پیدا میشه؟
[موضوع: تولد ۱۵ سالگی سمپادیا]
من یه اندک صدا و اندک تجربه گویندگی دارم اگر کاری ازم بر بیاد خوشحال میشم کمک کنم

من خیلی دوست دارم برای نویسندگی و گروه کتابخوانی یه‌کارایی بکنم اگه برام جا هست♡

سابقه‌ی نوشتن مقاله و مقام رو توی دوران راهنمایی دارم (استانی و کشوری) کلا دوست‌دارم نوشتن درباره‌ی هرچیزی رو، تحقیق و مطلب جمع کردن و سازماندهی به اون رو!

و برای کتاب‌خوانی هم یه مدت طولانی‌ای نقد و بررسی کتاب می‌نوشتم و معاون کتابخونه مدرسه بودم و هفتگی سر صف کتاب معرفی می‌کردم هاها. نمونه‌ش(بررسی) رو هم توی سایت دارم، البته اگه کار جدی‌تر بشه، منم نوشتنم رو مرتب‌تر و جدی‌تر و sophisticated تر می‌کنم:‌))
(چه رزومه‌ای!!)

من خیلی دوست دارم برای نویسندگی و گروه کتابخوانی یه‌کارایی بکنم اگه برام جا هست♡

سابقه‌ی نوشتن مقاله و مقام رو توی دوران راهنمایی دارم (استانی و کشوری) کلا دوست‌دارم نوشتن درباره‌ی هرچیزی رو، تحقیق و مطلب جمع کردن و سازماندهی به اون رو!

و برای کتاب‌خوانی هم یه مدت طولانی‌ای نقد و بررسی کتاب می‌نوشتم و معاون کتابخونه مدرسه بودم و هفتگی سر صف کتاب معرفی می‌کردم هاها. نمونه‌ش(بررسی) رو هم توی سایت دارم، البته اگه کار جدی‌تر بشه، منم نوشتنم رو مرتب‌تر و جدی‌تر و sophisticated تر می‌کنم:‌))
(چه رزومه‌ای!!)
میشه تو نویسندگی متن کمکمون کنی؟؟

بستگی داره موضوع پادکست چی باشه.
ولی فکر کنم هرچی باشه از پسش بربیام، نمونه از اپیزود های قبل دارین؟
اره اره یه سری ایده هم هست با کاراکتر یار کمکی هم هست

سلام
من میتونم توی حوزه مدیریت، مارکتینگ یا اقتصاد و برنامه نویسی ( به طور خاص پایتون ، پایگاه داده , علم داده و یادگیری ماشین )تولید محتوا کنم چون همیشه دوست داشتم ولی خب وقت نمیشد.
ولی خب نمی‌دونم چقدر زمان می‌بره وچقدر میتونم اکتیو باشم.
و همیشه دوست داشتم کار محتوا صوتی هم انجام بدم.
اگر پادکست خواستید بزنید روم حساب کنید حتما.
میتونم ددیکتت روزی ۱ ساعت زمان بذارم ولی نهایتا -_-

(چه رزومه‌ای!!)
نقد کتاب جالب میشه
گروه کتابخونی ام عالیه

سلام
من میتونم توی حوزه مدیریت، مارکتینگ یا اقتصاد و برنامه نویسی ( به طور خاص پایتون ، پایگاه داده , علم داده و یادگیری ماشین )تولید محتوا کنم چون همیشه دوست داشتم ولی خب وقت نمیشد.
ولی خب نمی‌دونم چقدر زمان می‌بره وچقدر میتونم اکتیو باشم.
و همیشه دوست داشتم کار محتوا صوتی هم انجام بدم.
اگر پادکست خواستید بزنید روم حساب کنید حتما.
میتونم ددیکتت روزی ۱ ساعت زمان بذارم ولی نهایتا -_-
خیلی عالی میشه اگر تو این زمینه ها محتوا داشته باشیم همه هیت های روز ان

@armaghannn جان برا نویسندگی اگر منو قابل میدونی و جا هست، منم هستم:)

Back
بالا