• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ضريب هوشي؟

تست ریون
۱۲۱
و از اونجایی ک ما سال ۹۷ همین تستو دادیم تیزهوشان قبول شدیم دارم ب مغزم شک میکنم... افسردگی گرفتم، یکی بگه خوبه؟! انقد نابغه داریم تو کلاس ک الان دارم حالت تهوع میگیرم نمدونم چجوری قبول شدم
خوبی که
تازه فقط هوش نیست که چیزای دیگه هم هست تلاش خیلی مهمه

132 با افتخار:D:D:D:D:D:D

منم ریون زدم 131 شد.

ریون 127

بهره ی هوشی شما برابر با 133 می باشد. همانطور که ملاحظه می کنید، طبق این نمره شما در طبقه ی افراد تیزهوش قرار دارید. شما از لحاظ هوشی بالاتر از متوسط افراد جامعه قرار دارید. این آمار بسیار خوبی است، زیرا این سطح از بهره هوشی می تواند در موفقیت های آینده شما بسیار موثر واقع شود.

من یه ازمون دادم اسمش رو یادم نیست ولی تو خیابان فاطمی بود شدم 132

ولی تو ریون 139 شدم :D

آخه ما استعداد تحلیلی هم داشتیم
من از ۵تا سوال همشونو حل کردم به جز یکی وقتم تموم شد
فکر کنم یه خاطر همونه ک قبول شدم
من دوره دوم شدم برا فارسی و دینی و اجتماعی :)) :)) :)) :)) :)) :)) و هوشمم در دسته بر هوش بود

:-?127

من ب شکل مسخره و جالبی ده تا ازمون دادم از جاهای مختلف هر ده بار 135 شد
:-?:D:))

w1xh_1588038878401-screenshot-779.png

این تستا برای نابغه ها نیست. اونا خارج از چارچوب فکر می کنن(نمی دونم صحت داره یا نه ولی یه سایت نوشته بود.)
ببین همین که اکثر افرادی که تست میدن خیلی باهوش میشن ینی یه جای کار میلنگه

یه پادکست گوش میدادم داشت با جینا ریپون مصاحبه میکرد و اونجا این خانم دانشمند گفت که فعلا هیچ معیار درستی برای سنجیدن هوش نداریم و تمام این ازمونا هم اعتبار چندانی ندارن
و کلا به نظر من بهتره که به جا یگیر دادن به پتانسیل ذهنمون اهداف درستی رو انتخاب و براشون نهایت تلاشمون رو بکنیم

من ریون دادم میگه ۱۷۰ ولی واقعا معتبر نیست... اگه واقعا ۱۷۰ بود الان وضعم این نبود-_-

فک نمیکردم اینهمه تاپیک با حال باشه

من 138 ادرس سایت esanj.ir

ضريب هوشيتون چقدره؟لطفا منبعتون رو هم بگين.
خب بستگی داره،تست های آی کیو انواع دارن و همشون هم میتونیم بگیم نامعتبر هستن و برای سنجش نزدیک به درست،باید بریم به یکسری جاها که کلی متخصص با حداقل 40 معیار هوش رو بسنجن
تست های هوش حالا معتبر تر از بقیه عبارتند از:ریون،وکسلر یا کتل که دو فرم داره و....
من خودم ریون رو 140 اینا شدم و کتل رو 161،و این نشان نادرست بودن تست های هوش هست(تفاوت فاحش)

۱۲۷...یعنی فقط باهوش :(

من کتل هم دادم شدم ۱۵۵
میشه نابغه

آخرین ویرایش:
-10...یه جلبک هم از من باهوش تره.... :))

Back
بالا