• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادات و انتقادات - پایان انجمن

پاسخ : پیشنهادات و انتقادات - پایان انجمن

انجمن پشتیبانی 94 هم به پایان رسید. هر پیشنهاد و انتقادی دارید در اینجا مطرح کنید. در مورد پشتیبان ها هم میتونید حرف بزنید :)

همینجا بازم از پشتیبان خوبم ثنا تشکر میکنم >:D<
امیدوارم شیمی باعث نشه این آخری ناراحتت کنم :-<

و همینجا بازم برای پشتیبانی اعلام آمادگی میکنم :D

از sana.sh صمیمانه و برادرانه متشکرم برای همه مجاهدت هاش برای کمک به بچه ها، و درک متقابل و وقت و همه انرزی و تجربه هایی که به من داد. اون موقع هایی که همه انرزی میگرفتن ازم اون تنها کسی بود که خوب و مثبت انرزی می داد، امیدوارم مثل قبل به کمک کردن به بچه ها توی سایر موضوعات هم کمک کنند.

صمیمانه متشکر و متاسفم از عملکرد بدم،

ارزوی توفیق برای شما دارم.
علی کوچولو!

از همه بچه هایی که پادکست درست کردن تشکر میکنم! >:D< خیلی کمک کرد
و از آناهیتا که تابستون وقت گذاشت برای من که واقعا موثر بود...

منم باید از ثنا خانوم که با وجود درس زیاد پاسخگوی سوالام بودن ممنونم....همینطور از همه کسایی که راهنمایی کردم...
هرچند نتونستم جواب کمکاشونو بدم... :((

منم از ثنا تشکر میکنم، حتی وسط امتحاناشم جواب میداد ;;)
همچنین از همه دست اندر کاران پادکست واااقعا تشکر میکنم، خیلی زیاد ;;)
ولی انتقادی که دارم؛ شب نشینی آخری برگزار نشد و اونی هم که برگذار شد سال بالاییا همکاری نداشتن. یکم بیشتر وقت بزارن لطفا! بچه ها خودشون به خودشون جواب میدادن! :-"

من هم از crazyboy (باز اسمشو یادم رفت :)) ) تشکر میکنم البته حتی اسمش هم تو گوشیم به نام crazyboy سیو شده بود :D و در کل تعامل بسیار عمیقی با هم داشتیم . و جملات کلیدی ای که میگفت در لحظات سخت گشاینده کارها بود و ..

منم از همه ی کسانی که آدم حسابم کردن تشکّر میکنم. :))
و تشکّر میکنم که هیشکی نبود راجع به اختصاصی باهاش حرف بزنم. :))
و تشکّر میکنم که حتّی یه تاپیک خشک و خالی برای کنکور زبان نبود. :))

ولی جدّاً، اگه سمپادیا و انجمن کنکورش نبود شاید همه چیز جور دیگه ای برام پیش میرفت.

چقد زود یه سال میگذره.... تابستون پارسال و گروپ کنکوریا تو وایبر.... تنها دلیلی که من هيچوقت نتونستم وایبرمو پاک کنم گروپ کنکوریا بود.... کلی روزای خوب و بد...کلی دوستان خوب... شاید فعال ترین گروپ وایبر هم همین گروپ کنکوریا بود
که اسمش اول کنکوری های سمپادیا و نکته ها بود.... بعدش انواع و اقسام اسم تغییر کرد و این آخر هم شد شام و نکته هايي در باب شام...
فقط میتونم یه چیز بگم اميدارم همه بچه ها اون چیزی که ميخوان برسن...
همگی کنکوریا موفق بآشن 8->

BlurImage_13_6_2015_9_8_17_.jpg

دلم برای اون روزا تنگ ميشه :-"

یه سری از بچه ها که اعلام آمادگی کرده بودند واقعا الکی بود و وقتی برای پشتیبان بودن نداشتن
یه سریشونم که اصن پیگیر نبودند
باید برای پشتیبانای امسال ذکر بشه که آقا حواستون باشه که وقتی رفتید دانشگاه هم باید وقت داشته باشید و پشتیبان بودن فقط همین تابستون نیست
و بد نیس یه تاپیکی هم باشه که افرادی که تو وقت کم حدود 2 3 ماه تونستند خودشون جمع کنند و رتبه ی پایین 5 هزار بیارند بیاند تجربیاتشون رو به بقیه بگند
چون من کلی گشتم تا یه نفر اینطوری پیدا کنم که بتونه بیشتر راهنماییم کنه

در آخر هم از پوریا و روژین جونم و امیرخان و علی و الناز جونم و لعیا خانم تشکر میکنم که هرکدوم در یه برهه از زمان کنکور راهنماییم کردند و روحیه دادند.

با تچکرات بسیار بسیار فراوان از مهرناز گلم(sad love)نکاتی که میگفت واقعا ب درد بخور بودن :D
ی سری از حرفاییم ک بهم زده بود سر کنکور و توی اون هول و ولا و استرس یادم میومد بهم روحیه میداد :)
واقعا مرسی >:D<

وافعا از مهسا به خاطر روحیه دهیش و از ارنست به خاطر توضیحات شفافش ممنونم،واقعا برای تصمیم گیریای امسالم کمکم کردن.

منم از پشتیبانم کمال تشکر رو دارم که تمام غر‌های منو تو این یه سال تحمل کرد. :د

از همه‌ی بچه‌های سایت، چه فارغ‌التحصیلاش، چه کسایی که هم سن خودم بودن یا حتی کوچیکترا که حرفاشو به نحوی امید می‌داد بهم هم تشکر می‌کنم. ;;)

منم خیلی خیلی تشکر میکنم ازهمه کسایی که به هر نحوی کمکم کردن ، سوالامو جواب دادن ، بهم انگیزه دادن.تک تک افرادی که برای پادکست زحمت کشیده بودن ، همه بچه های سایت ، که شب قبل کنکور که پستاشونو میخوندم کلی حالمو خوب کرد آروم شدم اصلا ;;)
تشکر خیلی ویژه از آنی عزیزم که یه سال تحملم کرد و به تک تک سوالام جواب داد با اینکه خودش کلی درس داشت، واقعا شرمنده م که احتمالا نمیتونم با نتیجه م یکم از زحمتاشو جبران کنم
خیلی خیلی ممنونم از آناهیتا بخاطر اون پیغامی که روز قبل کنکور با دیدن پست حرف بزنم فرستاد برام و حسابی شارژم کرد.کلی روحیه گرفتم
واقعا ممنون

منم از پشتیبان خیلی خیلی خوبم آرمین
خیلی خیلی تشکر می کنم که خیلی زیاااد کمکم کرد >:D< >:D<

از ادیبه و نازنین و روژین کمال تشکرو دارم .
ایشالله بیان شیراز ببرمشون هفت خوان جبران شه :-"""
توی روزای سخت واقعن دلگرمی بودن برام و کمکم کردن انگیزه دادن راهکار دادن مثل خواهر .

>:D< >:D<

با تشكر از مشاور مضخرفم جناب م كه امسال گند زد به كنكور و زندگي و آينده منو امثال من
ببخشيد دلم پر بود

واقعا به اين نتيجه رشيدم خيلي از بچه هاي اين جا مشاوراي بهتري ميتونن باشن تا مشاور دزد و حقه باز چند ميليوني من

كاش منم امسال با بچه هاي سايت مشاوره گرفته بودم :-s :-s

Back
بالا