• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کانال یا گروه سمپادی بزنیم؟

mohamad4040

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کرمانشاه
شهر
کرمانشاه
سلام دوستان با ارزوی قبولی طاعات و عبادات.بزنیم یا نه؟

فک کنم اگه قرار بود (گروه عمومی) بزنن تا الان زده بودن :D:D

حتما دلیلی داره که نزدن دیگه :D:D

آخرین ویرایش:
اگه منظورتون كانال براي "سمپاديا" ـست،كه هست،گروه هم كه تا دلتون بخواد هست،البته نه براي همه،بالاخره هر طيفي يه گروهي تشكيل داده.
البته متأسفانه كانال اصلاً به روز رسانيِ چنداني نميشه.

آدرس كانال@SAMPADIA

کانال داره سمپادیا!
گروه های تلگرامی که تا دلمون بخواد هست!

پ.ن عه بالایی هم کامل توضیح داد

میشه ادرس دو تا گروهشو بدین؟

خب ببينيد شما تصورتون از بيخ و بُن اشتباه ـه.يه سري آدم بودن،اينجا بودن،بعد از كلي شناخت،چند تايي يه گروه تشكيل دادن.بعني ببين هزار تا از اين گروه ها هست كه هر كسي دلش خواسته،زده و دوستاش رو اد كرده.اينجوري نيست چند تا ثابت باشه و اينا.يبار اينجوري كردن،اينقدر تعداد زياد شد،كه فك ميكنم منحل شد.

اره اون موقع که من داخلی بودم یه گروه پابلیک زدمو لینکو گذاشتم توی اخبار و فلان، جواب نداد و در نهایت هم چنتا احمق انگل مانند جوین دادنو پورن فرستادنو فلان، که خب ترجیح دادم کلا ببندم گروهو.

پیشنهاد من اینه که خود سایت یه گروه رسمی بزنه و یه سری قوانینی رو براش تصویب کنه . مثلاً کسایی که توی گروه متخلف محسوب میشن از سایت سمپادیا اخراج بشن. (بهتر نیست ؟ ...)

پیشنهاد من اینه که خود سایت یه گروه رسمی بزنه و یه سری قوانینی رو براش تصویب کنه . مثلاً کسایی که توی گروه متخلف محسوب میشن از سایت سمپادیا اخراج بشن. (بهتر نیست ؟ ...)
نه.
توي گروه دنبال چي هستيد كه اينجا نميشه پيداش كرد؟روي صحبتم با شخص شما نيست.همه دارن تلاش ميكنن ملّت رو از تلگرام بكشن اينجا،كه سايت يكم شلوغ تر شه،كلا گروه زدن با اين حجم از آدم،كسايي كه نميشناسيدشون،و به احتمال زياد،آدم ناجور هم توشون هست،اصلا توصيه نميشه.

سلام
خواستم بدونم گروهی میشناسین برای بچه های سمپاد باشه ؟!
اگه نمیشناسین یکی بزنین یا بگین بزنم : /
ممنون :-)

" ؟ ِ آینده "میشه شما گروه بزنین من نمیتونم !

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
درسته !
ممنون :)

آخرین ویرایش:
مگه من از سایت خواستم : / ؟
گفتم یکی از اعضا بزنه !
تجربه ثابت کرده گروه های تلگرامی باعث کمتر شدن فعالیت اعضای سایت میشه و بعد از اون هم سایت کم کم فراموش میشه(+یک زخم خورده) :)
هرکس بخواد میتونه برای گفتگوی خودش و دوستانش گروه بزنه ! لازم نیس یکی از اعضا بزنه برای همه!

من میخواستم یه گروه بزنم برای کنکوری ها و بچه های ۱۳ تا ۱۸ سال که تبادل نظر کنن ولی پیام خانم شکیبا کاملن به جاست و فاتحه سایت رو میخونه
این کار مثل سایت آیریسک و آیروک که با تلگرام فاتحشون خونده شد
اصن گروه نزنید لطفا...

من میخواستم یه گروه بزنم برای کنکوری ها و بچه های ۱۳ تا ۱۸ سال که تبادل نظر کنن ولی پیام خانم شکیبا کاملن به جاست و فاتحه سایت رو میخونه
این کار مثل سایت آیریسک و آیروک که با تلگرام فاتحشون خونده شد
اصن گروه نزنید لطفا...
یعنی من الان که 18 سالمه میتونم بیام تو گروه، 4 ماه بعد باید ریموو شم؟ چون دیگه 18 سالم نیست.

Back
بالا