• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پکیج مهندسی معکوس

Pooyamajidi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
جابرابن حیان
شهر
بانه
سال فارغ التحصیلی
87
مدال المپیاد
رتبه سوم المپیاد دانشجویی برق
دانشگاه
تهران و علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی الکترونیک و پزشکی
سلام دوستان
پکیج بسیار جامعی از ۱۰۰ روش زدن تست های هر آزمونی با کمترین اطلاعات ممکن آماده شده است
این پکیج به درد ۲ دسته از افراد خواهد خورد
۱_افرادی که پایه بسیار ضعیفی دارند و می خواهند با اطلاعات کم بهترین رتبه را در کنکورشان کسب کنند
۲_افرادی که پایه قوی دارند ولی اشتباهات زیادی در آزمون ها دارند که با این بسته می توانند اشتباهات خود را به صفر برسانند به دلیل محدودیت
پکیج فقط برای ۱۰ نفر اولی که تهیه کنند ارسال خواهد شد
برای کسب اطلاعات و توضیحات بیشتر از طریق پیام خصوصی یا تلگرام
https://t.me/Pouyamajidiii در ارتباط باشید

با تشکر

وجدانا فکر کردی اینجا کسی این روش های دهه هفتادی رو قبول میکنه؟
مهندسی معکوس؟ :))

آره مثلا با مهندسی معکوس تو سوالای شمارشی زیست میتونید عدد صحیح رو انتخاب کنید @::D
بیخیال بابا ب شعور بچه ها توهین نکنید=))

دو عدد از سوالات کنکور ۹۶ که فقط با یک روش از صد روش حل شده اند
در هر صورت افرادی که معتقدند این روش ها دهه هفتادیه یا هر چیز دیگه نظرشون محترمه
در ضمن اگر جایی از این پست نوشته شده بود که هزینه ای دریافت خواهد شد حرفتون معقول بود
قرار بود صرفا با دریافت هزبنه پستی بسته ها رو بفرستم برای ده نفر
در هر صورت از اینکار پشیمون شدم
با تشکر

دو عدد از سوالات کنکور ۹۶ که فقط با یک روش از صد روش حل شده اند
در هر صورت افرادی که معتقدند این روش ها دهه هفتادیه یا هر چیز دیگه نظرشون محترمه
در ضمن اگر جایی از این پست نوشته شده بود که هزینه ای دریافت خواهد شد حرفتون معقول بود
قرار بود صرفا با دریافت هزبنه پستی بسته ها رو بفرستم برای ده نفر
در هر صورت از اینکار پشیمون شدم
با تشکر
بزرگوار همین دو تا عکس خیلی چیزا رو نشون داد.
ولی پشیمون نشو شاید کسی خواست :rolleyes:

دوست عزیز حتی اگه هدف شما هم خیر باشه اینکارها بچه ها رو به حاشیه می بره وبهشون ضربه میزنه
تو کنکور سوال عجیب نمیاد که بخواد با روش عجیب حل بشه،فقط تمرین کافی وتسلط روی مطالب نیاز دازه که با هر کتاب کمک درسی مناسبی میشه به این هدف رسید ونیاز به این کارها نیست
نمیگم من حالیمه وشما متوجه نیستید ولی خوب به عنوان آدمی که همین امسال کنکور داده وتازه شرایط جلسه کنکور رو لمس کرده باید اینا رو میگفتم

Back
بالا