• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آرشیو نتایج اولیه کنکور ۹۸

دور و بر 10 منطقه 3 ریاضی
پ ن:آقا من غلط کردم چرا دیسلایک میدی!
11 شدم
ولی توجه نکنین به من :-"

آخرین ویرایش:
دقیقاً همین که بچه ها میگن.
مثلاً من رو ببینید چون تجربیم خوب نیست اومدم زبان رو بگم :D
زبانهای خارجی، رتبه 6 منطقه 2

کنکور تجربی
1390 منطقه 2
2932 کشوری
ادبیات 77
عربی 85
دینی 94
زبان 89

ریاضی 48
زیست 83
فیزیک 54
شیمی 62

کنکور زبان
549 منطقه 2
1345 کشوری

ادبیات 54
عربی 80
دینی 94
زبان 90
زبان تخصصی 63

خدایا شکر. که شکر نعمت ، نعمتت افزون کند (خیلی از اونی که قبلا به عنوان هدف قبلا تو همین سایت اعلام کرده بودم فاصله داره ولی باز هم شکر)!!!!!

خوب دیگه

فک کنم دیر اومدم تهدیگا به ما رسید

رتبه 152در سهمیه رشته ریاضی فیزیک

تقریبا دو برابر اونی که انتظار داشتم ، هیییییی

1365 منطقه 1 تجربی

سلام من تازه اومدم اینجا..نمی دونم اینا رو کجا باید بنویسم و اسپم حساب میشه یا نه. یه دوستی بهم اینجا رو معرفی کرد ولی خودش رفته مثه اینکه.. تو کل دوران تحصیلم تو سمپاد یه بار هم سمپاد رو سرچ نکردم که به این جا بربخورم (با این که با مفهوم فروم هم اشنا بودم! + حواسم به همه چیز بود به جز درس و سمپاد تا جایی که دوم دبیرستان تا مرز اخراجی هم رفتم به خاطر شرط وشروط کذایی سمپاد درمورد نمره ومعدل!!) و اینم اگر رفیق سمپادیم بهم نمیگفت عمرا متوجه می شدم همچین جایی هست! .. من ریاضی میخوندم و دو ترم هم دانشگاه ازاد مهندسی خوندم و پارسال هم کنکور تجربی دادم و رتبه ام 2548 شد. نمیدونم کار درستی کردم یا نه چون حالا توی 21 سالگی دارم وارد دانشگاه میشم دوباره و خب دلایل زیادی هم داشتم (مهمترینش این بود که رشته رو علاقه ی چندانی بهش نداشتم + از اینده شغلیش مطمئن نبودم و خب امکان اپلای نداشتم+ درس خوندن و کنکور مجدد بنظرم از راحت ترین گزینه های پیش روم بود که خب تا حدودی اشتباه میکردم! هرچند از بیل زدن و تو کویر کارکردن خیلی بهتر بود!! + دانشگاهی که میرفتم رو به شدت ازش متنفر بودم .. کلا تو ریاضی بنظرم دانشگاه خیلی مهمتر از رشته اس).. با این که راضیم از انتخابم ولی خیلی این حرکتی که زدم رو به کسی توصیه نمیکنم!و کلا احساس میکنم تو ایران gain ای که داری خیلی کمتر از تلاشیه که می کنی و حالا اصلا معلوم نیس چیزی که میخوام رو میارم یا نه!

Back
بالا