• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اگه فقط 10 روز زنده باشی...

اگه واقعا 10 روز زنده باشی دوست داری چیکار کنی؟

• رای‌دهندگان
    92

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
با شناختی که از خود دارید اگه به شما بگن فقط 10 روز زنده هستید و حرفشون حقیقت داشته باشه از فرصت باقی مونده زندگیت چه استفاده ای می کردی:-/:-/

هرچی که دوست دارید میتونید بگید ولی به دیگران بی احترامی نشود!

اگه فقط ده روز فرصت داشتم یه کوله مینداختم روو شونم و میزدم به جاده و هر طور شده از مرز ایران خارج میشدم ...تا میدیدم دنیا بدون آخوند چه شکلیه:)

اگه فقط ده روز فرصت داشتم تا زندگى كنم،خب برخلاف روز هاى ديگه زندگى ميكردم.
يعنى چى؟
يعنى با بهترين لباسم بيرون ميرفتم،بهترين غذارو ميخوردم،با بهترين كس بيرون ميرفتم،بهترين روزامو ميگذروندم و سعى ميكردم زندگى كنم.به معناى واقعى<':

تاپیک مشابه داریما

ده روز نیست
ولی مثلا چند دقیقه و اینا هست

فک نکنم شرایط اونموقع با روزای عادی فرقی بکنه
کسی نمیاد چون روزای آخرته ماشین آخرین مدل بندازه زیر پات یا حتی هرچیز دیگه ای
من که فقط می تونستم ب رفیقام بگم دوسشون دارم
و البته سعی می کردم ب خیلیا بفهمونم ک واقعا ازشون متنفرم

کاش اون ده روز همش بارون بیاد:(((

اگه فقط ده روز فرصت داشتم یه کوله مینداختم روو شونم و میزدم به جاده و هر طور شده از مرز ایران خارج میشدم ...تا میدیدم دنیا بدون آخوند چه شکلیه:)
منم میام داداچ چون اونایی ک دیدن میگن بسیااار زیباست:/

کتابای کنکوریو آتیش میزنم و میرم شیراز
زیر سایه ی اون درخته تو باغ ارم تو چمنا دراز می کشم

اموات معلما و ناظمایی که ازشون متنفرم جلو خودشون گلبارون میکردم بعد هرهر میخندیدم:-??
همه رو از خونه بیرون میکردم و یه لحظه از تبلتم جدااا نمیشدم تازه یه بسته ی یه ساله ام میخریدم ده روزه تمومش میکردم(اصن من نزدیکی خاصی با تبلتم دارم و معتقدم بقیه بین ما جدایی میندازن)/m\O_o
روز دهم اگه هنو نمرده بودم خودمو از یه ساختمون مینداختم پایین تا پرواز رو تجربه کنمh-:

صریح ترین و رک ترین ورژن خودم رو به نمایش می ذارم و احساس علاقه و نفرت ام از افراد رو بدون رو دربایستی بهشون میگم .
در نهایت ، میرم دفتر اصلی قلمچی ( تهران ) و انتحاری می کنم ;;)

اگ بدونم بعد ده روز مردنم قطعیه ب اندازه ده روز اذوقه و پول و غذا و اینا رو برمیدارم و از خونه میزنم بیرون
میرم دنبال ی نفری از اونجا با هم بریم عشق حال
آبرو ام اصلن مهم نیست چون قراره بمیرم 8->

ی چنتا اعتراف میکردم خوده همین اعترافا ی ده روزی طول میکشه:|

با شناختی که از خود دارید اگه به شما بگن فقط 10 روز زنده هستید و حرفشون حقیقت داشته باشه از فرصت باقی مونده زندگیت چه استفاده ای می کردی:-/:-/

هرچی که دوست دارید میتونید بگید ولی به دیگران بی احترامی نشود!
تاپیک تکراری!
@shnava @حمیده

هيييييى...بابا ده روز ديگه قرار باشه بميرم خب ميرم تا خرخره ميخوابم،ميرم يه عالمه شكلات و بستنى ميخورم انقد كه بتركم،ميرم يه خارجى رو سركار ميزارم،كارم كه تموم شد راحت شدم،ميميرم!!

سعی میکردم به بهترین و جذاب ترین شکلی که میتونم زندگی کنم و از خودم تو ذهن بقیه تصویر خوبی بسازم قبل از مرگم

Back
بالا