• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کالای ایرانی

whoisparya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1398
کالای ایرانی و رونق تولید و اقتصاد مقاومتی و اصطلاحات اینطوری رو یک مدتیه که خیلی میشنویم.
و هممون هم میدونیم که اوضاع اقتصاد کشورمون خوب نیست و فارغ از گله‌ها و شکایت‌ها و زار و ناله‌هامون،کاری که از دستمون برمیاد در شرایط فعلی اینه که از اقتصاد کشور حمایت کنیم تا اوضاع بهتر شه.اما چطوری؟باحمایت از کالای داخلی.
سرگذشت کشورهایی که اقتصادشون رونق داره و شکوفا شده،نقطه مشترکشون اینه که مردمشون از یه جایی شروع کردن به حمایت از کارگرا و تولیدکننده های داخلی.
حالا این تاپیک چرا زده شد؟
که کالاهایی که ایرانی هستن و استفاده کردیم و میدونیم باکیفیتن رو اینجا معرفی کنیم.
امیدوارم همکاری کنین و این همکاری به جاهای خیلی بزرگتر برسه...

سایت رنگی رنگی:)))
مختص جینگولیجات و خرید پلنر و اینا:)))
سیب اسکچ
اونم همینطور ولی در دامنه گسترده تر

خودکار کیان
یه سریاشون نوکشون نازک تره واسه کسایی که ریز یا توهم مینویسن خیلی خوبه

فرفره رنگی کیف و شال و اینا داره

اول، پوشاک تنِ درست‌. برندهای پوشاک دیگه ای که میگم رو استفاده نکردم اما باید بگم همشون مدل های خاص و زیبایی دارند. پَروان، سِدره، برند لاوین به طور تخصصی دامن کار می‌کنه *_* رخت ایرانی بته جقه و ایضا انارگل.
توی آرایشی بهداشتی ها، برند سینره و سی‌گل بیشتر تو حوزه ی بهداشتی و شون علاوه بر مواد بهداشتی، لوازم آرایش خوبی رو داره. برند کامان هم تعریفای خوبی ازش میشه. ضدآفتاب های فیس دوکس هم ایرانی اند و باید به همه بگم که چه خوبن :D

ماسک ضدآکنه و ژل شست و شوی لافارر که واسه منی که با هر چیزی جوش میزنم فووق العاده بود و تازه جای جوش‌های قبلی هم رفت*_*

یه برند تخصصی فوق العادست و فکر‌کنم تمام محصولاتشون به شدت درست و حسابی ان.

واسه کیف و کفش سنتی هم اگه یه سایت یا کانال معتبر پیشنهاد بدین ممنون میشم

خودکار بیک (سلطان) و خودکار صدف هم خوبن :D
محصولات آرایشی و بهداشتی فیروز هم خوبن. هم از جهت کیفیتشون، هم اینکه مسئولیت اجتماعی خیلی خوبی دارن.

خودکار کیان
دفتر دستک ایمان و شفق
کرم کامان واقعا خیلی خوبه،هم کیفیتش عالیه هم پکیجینگش خیلی شیک و تر تمیزه
سینره و سی گل ام تو لوازم بهداشتی و کرم و غیره خوبن مخصوصا ژل آلوئه ورا افتر برن سی گل

کفش ویزلند *_*
دفتریجات کهن
مانتو گل نرگس
جامدادی هورشید
لاک مارال
برق ناخن آتوسا :-"
مانتو پالتو شومیز سیمیندخت *________*

یادم اومد دوباره میگم

آخرین ویرایش:
واسه کیف و کفش سنتی هم اگه یه سایت یا کانال معتبر پیشنهاد بدین ممنون میشم
گالری وستای خوبه (ای دی اینستا و تلگرامشون همینه)
البته بیشتر روسری داره با کیف ک باهاش ست هست ولی خیلی چیزای قشنگی میذاره

یکی از برند هایی ک فوق العاده اس و من چند سال پیش فهمیدم ایرانیه،برند Holiday هست.قدیما فکر میکردم ب خاطر قیمت بالاش خارجیه اما ده سالی میشه ک تاسیس شده و واقعاااا کیفیت داره کالاهاش.ی مقدار قیمتاش بالا هست اما ب خاطر کیفیتش می ارزه

حمایت از کسب و کارهای خونگی مثل صنایع دستی هم بنظرم خیلی خوب باشه!
مثلا هرجایی که مسافرت میریم و یا حتی صنایع دستی شهرخودمون بعنوان یادگاری واسه بقیه یا دکوری مِکوری چیزی واسه خودمون بخریم.
مثلا اینا رو من خودم خیلی دوستشون دارم:
jazbaf@ آیدی اینستاگرام

پاک کن های کنکو (Canco) خیلی خوبن .
من فکر میکردم تولید کاناداست!! تا اینکه چند وقت پیش دیدم روش نوشته تولید ایران .​

Youtab رو میشناسین دیگه ، کیف و اینا و جامدادی

خیلی خوبه
خیلی باکیفیته
خیلی خوشگله
قیمتاش خیلی خوبن
راستی!
یوتاب اسم خواهر اریو برزنه
^^

یکی از برند هایی ک فوق العاده اس و من چند سال پیش فهمیدم ایرانیه،برند Holiday هست.قدیما فکر میکردم ب خاطر قیمت بالاش خارجیه اما ده سالی میشه ک تاسیس شده و واقعاااا کیفیت داره کالاهاش.ی مقدار قیمتاش بالا هست اما ب خاطر کیفیتش می ارزه
جدا ایرانیه:/ من فک میکردم ترکیه ایه^_^

Back
بالا