• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور کنکور چطور بود؟

سخت بود :| البته نسبت به ۹۸...
یه چیزی که خیلی برام جالب بود اینکه کنکوریا قبل آزمون خیلی استرس نداشتن و اکثرا خیلی خوشحال بودن

فارسی بخش تاریخ ادبیات
تو نظام جدید کتاب توجه ب تاریخ ادبیات نداشت
ته ته تست تالیفی اسم حکایت و شعر رو میدادن ما بدونیم نویسنده و اسم کتاب چیه ولی اولین بار بود این تیپ سوالا دیدم یه قسمت از متن داده بودن گفتن نویسنده و شاعرش کیه ک تو هنر و ریاضی تکرار شد احتمالا تو تجربی تکرار شده

خب بنظرم تعداد سوالات حلی شیمی بالا بود و مفاهیمش چند تایی بود همش تقریبا
و اینکه سطح فیزیکشم بالاتر از ریاضیا بود بنظرم

ااای عن

شیمی ش برام سخت بود وای میخوام زار بزنم فارسی شم همینطور
گه تو کنکور اصن مطهری به من نشان پشت کنکوری ۱۴۰۰بده

به نسبت سخت بود.
عمومی ها: فارسی سخت، عربی متوسط رو به بالا( ترجمه های طولانی داشت) و دینی متوسط رو به پایین، زبان هم متوسط و خوب.
تخصصی ها: زیست خوب بود. ریاضی هم خوب بود.
فیزیک برای من سخت بود... سوال آسون هم داشت اما صفحه ی اول دوم کلا پر از سوال سخت بود...
شیمی هم سخت بود. مفهومی ها چند موردی و طولانی، محاسباتی ها زیاد و طولانی.

من دیروز کنکور ریاضی دادم
واقعا به نظر من یه کنکور به یادماندنی برای نظام جدید شد (شبیه ۹۳ و ۹۴ برای نظام قدیم)
من انتظار کنکوری در حد ۹۸ داشتم
سخت بودن ادبیات روی همه عمومی‌هام‌ تاثیر گذاشت و همچنین شیمی باعث شد با یه حس بد دفترچه رو ببندم

نسل ما کلا خار داشت ظاهرا، این همه ماجرا و زیر و رو شدن عجب حسن ‌ختامی داشت!
بی‌پرده و بدون خجالت میگم، حال عمومی من و هرکی میشناسم تعریفی نداره، بحث اینکه برای همه سخته و اینا پس نگران نباشین نیست، اینا احتمالا درسته، ولی حال آدم گرفته میشه، کنکور مزخرفی بود خصوصا شیمی و ادبیات...

اصلاً تعادل نداشت. هر 4 تا درسِ اختصاصی پر بود از سوالات وقت‌گیر و ایده‌های جدید و سخت.

اقتصاد کنکور انسانی ....برید ببینید

8 صفحه . 10 دقیقه وقت
باید منتظر امداد های غیبی بودh-:

اگه می دونستید من با چه نگرانیی اینجا رو چک میکنم ببینم چیکار کردید، اگر می دونستید روم نمیشه بپرسم در چه حالید، دلتون کباب میشد واسم می نوشتید خوب دادیم :-"

بچه ها من زیستشم درصد گرفتم خوب نبود واسه من !
شما چطور بود ؟

کاش حداقل درحد کنکور ۹۷ می دادن(کنکور ریاضی)
خیلی داغون شدم...

کاملا دشوار
لامصب نمی تونی مثله کنکورای قبلی بگی خب اوکی این دوتا درس سخت بود ، بقیه خوب بود پس خوبه

مشاورا و معلما : بچه ها امسال به خاطر این شرایط و کرونا بهتون آسون میگیرن اصن خوش به حالتون شده تازه فرصت بیشتر هم برا مطالعه دارید نگران نباشین اصلا :-j
و اما من امروز صبح : :| ( با گفتن اگه سخته واسه همه سخته به خود دلداری داده و دفترچه را ورق می زند )
احتمالا تو زندگی قبلیمون با خاندان طراحان عزیز یه جنگ و خونریزی چیزی داشتیم وگرنه این حجم از خشونت چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ ~X(

مشاورا و معلما : بچه ها امسال به خاطر این شرایط و کرونا بهتون آسون میگیرن اصن خوش به حالتون شده تازه فرصت بیشتر هم برا مطالعه دارید نگران نباشین اصلا :-j
و اما من امروز صبح : :| ( با گفتن اگه سخته واسه همه سخته به خود دلداری داده و دفترچه را ورق می زند )
احتمالا تو زندگی قبلیمون با خاندان طراحان عزیز یه جنگ و خونریزی چیزی داشتیم وگرنه این حجم از خشونت چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ ~X(

خدایی همههه گفته بودن سخته سوالاش
اما رقابت آسون
چون ی عده سر کنکور حالشون بد نیشه
ی عده نمیان
ی عدم تا ته نمیشینن

Back
بالا