• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

معدل دبیرستان با نمره های درخشان :)

معدل من اکی بود. از اول دبیرستان با ۱۹.۹۸ شروع شد تا اینکه دیپلمم ۱۹.۱۳ شدم ((: (ما سوم دبیرستان بود امتحان دیپلممون البته، یعنی یازدهم الآن). پیش دانشگاهیم اصلا یادم نیست انقدر بی‌اهمیت بود برام.
پزهم بخوام بدم معدل ترم اول دانشگاهم ۱۹.۲۷ شد :-" از دیپلمم بیشتر :))
ولی پست دادم یه چیز دیگه بگم اصلا :))))
همون سوم دبیرستان تاریخ هم داشتیم منتها تاریخ جزو دروس نهایی نبود و معلم خودمون امتحان میگرفت. بعد معلممون سوالارو بهمون داده بود، من حتی سر اینم گشادیم اومده بود که سوالارو بخونم :)) میزم ته کلاس بود، برا خودم مشخص کرده بودم جوابارو تو کتابم گفتم از زیر میز نگاه میکنم مینویسم.
از اونجایی که در خوش‌شانسی حرف اولو میزنم همیشه :)) تا معلم اومد تو کلاس گفت چرا انقدر کلاستون شلوغه انگار، فولانی و فولانی و آرامش بیاین جلو :)))) هیچی دیگه منو نشوند دقیقا بغل خودش. واقعا صحنه خنده داری بود اینهمه قبل امتحان باد به غبغب انداخته بودم جلوی همکلاسیام که شما بیچاره ها خوندین من بدون خوندن بیست میشم فولان بعد حالا اینطوری :))))))
از اول تا آخر سوالارو نوشتم بی‌کفایتی پادشاهان و این چرتو پرتا. بعد از اینکه کل امتحانامون تموم شد و موقع دادن کارنامه شده بود، معلمم زنگ زد خونمون گفت آرامش من گفتم ارفاق میکنم بهتون ولی تو سه چهار میشی چطوری اینو بیست کنم برات؟ :))) (نکته اینجاس با همون بی‌کفایتی پادشاهان سه چهار نمره گرفته بودم)
هیچی دیگه قرار شد برم یه روزدیگه امتحان بدم ولی اینجا واقعا شانس اوردم و معلمم گفت ولش کن نمیخواد امتحان بدی دیگه، برام بیست رد کرد تو کارنامه ((:

کاشکی تاپیک تو خاطرات بود مثلا :-"

20210620_135428_jxwl.jpg

مطمئنم نمره اضافی بهم دادن :)) فقط اون ۲۰ ریاضی *___* :))
خیلی ذوق کردم با دیدنش :))
~آخرین کارنامه ;;)

کارنامه_9ez0.jpg
چرا انضباطمو بیس دادن -_-
بهم برخورد :-"
+دوتا مونده ب اخرین کارنامه ;;):))
بعدن نوشت : جاداشت از همه کسانی ک مارا درین مسیر یاری نمودن تشکر کنم :-"
و همچنین ب همه ی کسانی ک ما انان را درین مسیر یاری نمودیم و نمرشون از ما بیشتر شد بگم توروحتون :))

چرا انقدر خوب دادین ~.~
بزارین کارنامه من بیاد یکم فضارو عوض کنم بفهمید همه سگ خون نیستن : )))))

بعدا کارنامه رو همینجا ادیت میکنم میزارم‌‌.

چرا انقدر خوب دادین ~.~
بزارین کارنامه من بیاد یکم فضارو عوض کنم بفهمید همه سگ خون نیستن : )))))

بعدا کارنامه رو همینجا ادیت میکنم میزارم‌‌.
من نت قطع میشد گریم میگرفت الان فکر میکنم میبینم چقدر خنگ بودم :))

img_20210621_223641_4eya.png

+ الآن کارنامۀ بالایی‌ها رو دیدم و خجالت کشیدم :‌/

screenshot_2021-06-23-15-09-54_u6zw.jpeg

:-" :))

بعدا نوشت: البته اینم بگم تو دوره کرونا و بچه هایی که تو خونه و غیر حضوری امتحان دادن معلومه شیر شیر عکس کارنامه شونو میدن(نمونه ش خودم) مرد اونه سال بعد که حضوریه عکس از کارنامه بده :))

مطمئنم نمره اضافی بهم دادن :))
مثل اینکه ندادن =) چون دیدم طبق محاسبات همون موقع هام، شیمی رو ۱۸ و دینی رو ۱۹ و ریاضی ۲۰ میشدم و نمره‌های کارنامه‌ هم همینان. پس جدی فیزیک تونستم ۱۶.۲۵ بشم =‌)))) چه عملکرد خوبی داشتم *____* :))

طبق محاسبات خودم با احتساب ضریب و اینا معدلم شد ۱۹/۶۴ تقریبا
به عنوان آخرین کارنامه به خود می بالم :-"

طبق محاسبات خودم با احتساب ضریب و اینا معدلم شد ۱۹/۶۴ تقریبا
به عنوان آخرین کارنامه به خود می بالم :-"
screenshot_۲۰۲۱۰۷۰۸-۱۷۲۶۱۹_epeq.png

معدل: ۱۹/۸۱
لطف کردن ۱۹ نگارشو کردن ۲۰ البته من اعتراض نزدم عجبا غریبا :))
اینم آخرین کارنامه ی عمر بماند یادگاری :)

فقط سال هفتم که معلم ورزشم علی رغم گرفتن دوتا مدال طلا و یدونه نقره تو مسابقات شنا بین مدارس مستمرم رو ۱۸ داد پایانیم رو ۱۸/۵ در حالی که بودند ۲۰ هایی ک از توپ می هراسیدند!

تا جایی که یادمه معدلم ۱۹و نود و خورده‌ای شد :/

اسکار بدترین معدل 16 به من تعلق میگیره چون 2 سال بخاط المپ مدرسه نرفتم
ی سال هم کنکور
ی سال هم حسش نبود
مستمر 4 ادبیات هم تو کارنامم هست
بخاطر اینکه معلمه ازم متنفر بود و خب من همیشه ادبیاتو 80-90 میزدم ولی نمره بالا تر از 10 نداشتم

New_Document_4_0.jpg

خب اينم كارنامه من. شك ندارم اگر تو خونه امتحان ميدادم همشو 16-17 ميشدم. همونطور كه نمره رياضي ترم اول رو مشاهده ميكنين :D
معلم شيمي رو ولي هيچوقت نميتونم ببخشم. نمرهه خيلي مهم نيست ولي خب واقعا امسال به بدترين وجه ممكن در درس شيمي با ما رفتار شد اميدوارم اين پست رو نبينه

Back
بالا