• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Iphone 14

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام به روی ماه همگی !
یه تاپیک خفن در مورد آیفون ۱۴ !
به نظرتون واقعا جذابه؟
چه تغییراتی نسبت به نسخه های قبل ترش داشته؟
ظاهرش چطوره؟
سخت افزار و دوربینش چی؟
خوشحال میشم نظر بدید در موردش ♡

یکی از تغییرات ظاهریش که به نظر من خوشگل تر شده
قرصی شکل شدن ناچ هستش
(البته تو مدل های pro و pro max
راستی تو آیفون ۱۴ از تراشه a16 استفاده شده که آیفون ۱۳ تراشه a15 روشه

حالا اگه تاپیک یکی دیگه بود الان نظرات ۱۰۰ صفحه بود 😐🙃
رفع اسپم:
میگن دوربین آیفون ۱۴ ها صدا خر خر میده نمیدونم درسته یا نه

راستش انتظار داشتم حداقل از لحاظ ظاهری مثل شکل دوربین،فرم قاب و.... تغییر کنه در حالی که به جز ناچش تغییرات ظاهری دیگه نداشته و از نظر خیلی ها بزرگترین پیشرفتش همون ویژگی dynamic island هست که از ناچش برای زیبایی بیشتر UI استفاده میکنه بقیه پیشرفت هاش مثل قوی تر شدن cpu بهتر شدن نمایشگر و.... از بدیهیاته و باید مدل به مدل پیشرفت کنه به نظر تو بخش فناوری جدید هم جز بهبود قابل توجه لرزشگیر دوربینش نسبت به آیفون سیزده پیشرفت دیگه ای نداشت و در مقایسه با پیشرفت ها و تغییرات s22 ultra سامسونگ تغییراتش نا چیز بود
اینکه میگن دوربینش صدای خر خر میده تعداد زیادی از یوتوبر ها و کاربر ها گزارش کردن ولی فک کنم این مشکل نرم افزاری باشه و با آپدیت حل بشه مثلا گوشی های s22 سامسونگ هم اوایل عرضه صفحه نمایششون سبز میشد که با آپدیت حل شد

راستش انتظار داشتم حداقل از لحاظ ظاهری مثل شکل دوربین،فرم قاب و.... تغییر کنه در حالی که به جز ناچش تغییرات ظاهری دیگه نداشته و از نظر خیلی ها بزرگترین پیشرفتش همون ویژگی dynamic island هست که از ناچش برای زیبایی بیشتر UI استفاده میکنه بقیه پیشرفت هاش مثل قوی تر شدن cpu بهتر شدن نمایشگر و.... از بدیهیاته و باید مدل به مدل پیشرفت کنه به نظر تو بخش فناوری جدید هم جز بهبود قابل توجه لرزشگیر دوربینش نسبت به آیفون سیزده پیشرفت دیگه ای نداشت و در مقایسه با پیشرفت ها و تغییرات s22 ultra سامسونگ تغییراتش نا چیز بود
اینکه میگن دوربینش صدای خر خر میده تعداد زیادی از یوتوبر ها و کاربر ها گزارش کردن ولی فک کنم این مشکل نرم افزاری باشه و با آپدیت حل بشه مثلا گوشی های s22 سامسونگ هم اوایل عرضه صفحه نمایششون سبز میشد که با آپدیت حل شد
بنظرم اگه کسی آیفون ۱۳ پرومکس داشته باشه ارزش نداره بره ۱۴ پرومکس بگیره

دختر استیو جابز هم اینطور فکر میکنه

مرحوم جابز تنش از این کار های اپل داره تو گور میلرزه😂

من یه محاسبه کردم دیدم با پولش ps5 با همه تجهیزات بگیرم
برا چی برای گوشی خرجش کنم؟

من یه آیفون ۶اس داشتم
با اینکه آب دیده بود (حدود ۵ دیقه مونده بود تو آب رودخونه) باز عین ساعت کار میکرد
آخرش فروختم به دوستم و دوستم همچنان داره ازش استفاده میکنه (صاحب سومشه)

سلامی مجدد
فقط برای بالا اومدن تاپیک پیام دادم
چون تازگیا آیفون ۱۴ یکی از گوشی هایی هست که این روزا خیلی درموردش حرف میزنن

رجیستر نمیشه هیچوقت آیفون14
آیفون 15 که دیگه یه آرزو میشه
آره حیف واقعا
گاها الکی میگن ریجستر خواهد شد و فلان ولی فکر نکنم
البته راه هایی هم برای دور زدن ریجستر هست

آره حیف واقعا
گاها الکی میگن ریجستر خواهد شد و فلان ولی فکر نکنم
البته راه هایی هم برای دور زدن ریجستر هست
راهی نیس
بعد هم اگه بشه دیگه نمیتونی سیمکارت استفاده کنی و یه گوشی دوم باید تماما دم دستت باشه که از سیمکارت و اینترنت بتونی استفاده کنی

Back
بالا