• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بررسی شبیه سازهای رانندگی در شهر بازی

با توجه به قیمت بالا و مدت زمان کم اینجور شبیه سازها، فکر میکنید چقدر ارزش بازی رو داره؟

• رای‌دهندگان
    8
  • شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
خوب... حتما اکثر شما اینجور شبیه ساز ها رو دیدین، که خیلی هم باحالن، اما اکثرا قیمتشون واسه 2 الی 4 دقیقه بین 2000 تا 6000 تومن هست
حالا با توجه به قیمت بالا و مدت زمان کم اینجور شبیه سازها، فکر میکنید چقدر ارزش بازی کردن رو داره؟

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : بررسی شبیه سازهای رانندگی در شهر بازی

خودت میدونی که خیییییلی ولی من از همین الان تصمیم گرفتم برم تو کار ست فرمون ولی از اونجایی که والدین محترم از ما انتظار درس و این چرت و پرتا رو دارن میدونن که اگه سترو بگیریم از درس و زندگی میفتیم(در مورد من که قطعا صدق میکنه)پس نمیزارن بگیرم):):):):):
بنابرین همون بیرون بریم بهتره....ولی احتمالا من تابستون میرم تو کارش که سترو دیگه بگیرم...(جایزه معدل(: ) ..پس فعلا باید برم تو کار درس...

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از 3ggerman :
خودت میدونی که خیییییلی ولی من از همین الان تصمیم گرفتم برم تو کار ست فرمون ولی از اونجایی که والدین محترم از ما انتظار درس و این چرت و پرتا رو دارن میدونن که اگه سترو بگیریم از درس و زندگی میفتیم(در مورد من که قطعا صدق میکنه)پس نمیزارن بگیرم):):):):):
بنابرین همون بیرون بریم بهتره....ولی احتمالا من تابستون میرم تو کارش که سترو دیگه بگیرم...(جایزه معدل(: ) ..پس فعلا باید برم تو کار درس...
اون فرمونا که دیگه خیلی باحالن!!!!
اینایی که تو شهربازیا هست یه نمه گرونه باید قیمت رو بیارن پایین ولی ارزش بازی رو داه
(اصفهان فقط اوسان از اینا داره؟)

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از 3ggerman :

این گیرو همه پدر مادر ها میدن، ولی درکل به نظر من با این قیمتا ارزش ست فرمون بیشتره

به نقل از peg0a2h1 :
اون فرمونا که دیگه خیلی باحالن!!!!
اینایی که تو شهربازیا هست یه نمه گرونه باید قیمت رو بیارن پایین ولی ارزش بازی رو داه
(اصفهان فقط اوسان از اینا داره؟)

به شدت گرونه، حداکثر 4 دقیقه بیشتر نیست، ولی قیمتش هم 4000 تومنه!
یعنی دقیقه ای 1000 تومن که با این حساب فرمون بهتره، چون همیشه در دسترسه و ضمنا (همونطور که گفتی) خیلی هم باحالن!

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

اصلا اون فرمونا کلا یه چیز دیگه س....

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد