• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سه گانه ی پارسیان و من

پاسخ : سه گانه ی پارسیان و من

به نقل از Ala :
به جز بچه های اول راهنمایی بچه های دوم سوم هم بدشون نیومده بود! ولی انچنان استقبال نشده بود.. چه بین ابتدایی چه راهنمایی.
آرین برای اولین بار داستان قدیمی ایرانی رو یه جور دیگه نوشته! این خودش یه ابتکار و خلاقیته!
به نظر من با این مدل داستان بچه ها راحت تر میتونن با قصه های قدیمی رابطه پیدا کنن!
موافقم لایک...

البته حداقل برای من که دوم سوم راهنمایی دیر بود...

+ آپ :D

من رازكوه پرنده روخوندم خيلي محشره

من واقعا عاشق این کتاب هایم.این سه کتاب باعث شد که من از10سالگی حداقل هفته ای یک کتاب رو بخونم.
واقعا کارهای آرمان آرین رو دوست دارم و فکر می کنم خیلی شبیه جان کریستوفر می نویسه.مثلا:شخصیت اول تمام کتاب های این دو-تا جایی که من خوندم-پسرن ودر آخر تمام
دختر ها بیشتر می میرن یا می روندو...
چهار تا کتاب آرمان آرین را که خوندم و بدک نبود:
کابوس باغ سیاه-ترسناک-
رویای باغ سپید-رویایی-
سپیتمان-زندگی زرتشت-
افسون نامه-طنز-
هفته ی پیش هم از نمایشگاه کتاب "صد پند هزار بار شنیده "ی تازهاش را گرفتم.
[تمام این کتاب ها به جز آخری که جیبی است کمتر از100صفحه و مال نشر ایران بان است.]

به نام خدا

گفتم یه چن تا از این مجموعه ها رو بیارم بالا بلکه اگه کسی خونده نظرش رو بگه! بنابراین آپ! :-"

کتابای پارسیان و من عالی بود انقد کتابش جذاب بود کهمنیکه همیشه کتابا رو دانلود میکنم رفتم انقلاب خریدم اصن دید منو نسبت به تاریخ ایران عوض کرد باعث شد کتابای تاریخی بخونم

+درباره کتابای دیگه آرمان آرین نظری ندارم.

به نظر من کتاب های فوق العاده ای بودن همشون!عالی
*اصلا هم تقلید ی نبود

به نظرم یکم کلیشه ای بود و پایه و اساس نداشت
کلن یک گذری به تاریخ-افسانه میزد.
بعد یه چیز اینکه چزا پسر داستان هیچ وقت به دختر داستان نمیرسید آخه ~X(
کلن میتونست همه داستان ها رو متفاوت کنه ولی اکثرا یک تناظری ساده بین داستان ها و جود داشت
ولی برای یک جلد به نظرم خوب بود نه سه جلد با یک شیوه.

خیلی کتاب خوبی بود البته من اولیش رو نخوندم ولی دو تای دیگه خوب بودن !
این تنها اثر فانتزی ایرانیه که نظرمو به خودش جلب کرد

هر سه جلدش عالی بودن !!
ترکیب تاریخ و افسانه و رمان باعث شده چیز خیلی عالی از آب در بیان و از بهترین فانتزی های ایرانی بشن .

اگه از پارسیان ومن خوشتون اومد اَشوَزَدَنگهه رو هم بخونید (جذاب تر بود به نظرم)

ولی پایانش واقعا ضعیف بود!
واقعیتش من این کتابو فکرکنم سوم راهنمایی بودم خوندم:-" دقیق یادم نمیاد چه جوری تموم شد:-"من اینو از اتش دزدم بیشتر دوست داشتم:D
[ یادمه که جلد دومش اجازه چاپ نداشت جلد سومش زودتر اومد بیرون یه سریاسومی‌رو خوندن شاید برای تو هم همین اتفاق افتاده توالی رعایت نشده :-?]

واقعیتش من این کتابو فکرکنم سوم راهنمایی بودم خوندم:-" دقیق یادم نمیاد چه جوری تموم شد:-"من اینو از اتش دزدم بیشتر دوست داشتم:D
[ یادمه که جلد دومش اجازه چاپ نداشت جلد سومش زودتر اومد بیرون یه سریاسومی‌رو خوندن شاید برای تو هم همین اتفاق افتاده توالی رعایت نشده :-?]
در مجموع که آتش دزد کتاب قوی تریه! :-?
آره خیلی فاصله افتاد بعد جلد ۱ و اول جلد ۳ اومد ولی من نخوندم تا جلد ۲ش اومد و اول ۲ رو خوندم! من حتی این ضعیف بودن پایان رو با یکی از مسئولای انشتشاراتش که مطرح کردم قبول داشت و می گفت دلیلش این بوده که ارشاد اذیت کرده و اینا و نویسنده رغبتش رو از دست و این چیزا!

برای اطلاعات بیشتر خودم و بقیه

آپ

خب من از آرمان آرین فقط سه جلد اول پنج گانه پتش خوارگرو خواندم و واقعا عالی بودن و پیشنهاد میکنم شما هم بخونید
با اینکه چند سال از چاپ جلد سوم میگذره ولی به علت مشکلات اقتصادی هنوز جلد چهارم رو چاپ نکردن
این تایپیکو گفتم بیارم بالا تا با کتابای دیگه آقای آرین آشنا بیشتر بشیم

من الان سوالم اینه که کتاب های
سپیتمان
کابوس باغ سیاه
رویای باغ سفید
افسون نامه
چطور کتابهایی هستن

سپیتمان رو دوست داشتم، زرتشت بود
رویای باغ سفید ، یه مرد سیگاری بود که رفت شفا یافت و سوال و جوابایی که شد این وسط، دید معنوی زرتشتی رو خیلی خوب باز می کرد.
اما من از کتاباش اشوزدنگهه رو خیلی بیشتر دوست داشتم. هر چند یکی از جلدهاشو هیچ وقت پیدا نکردم. کسی می دونه جلداش کامل چاپ شد بالاخره یا نه؟

من رمانای جدیدشو نخوندم ولی اشوزدنگهه خیلی رمان کاملی(نسبت به پارسیان و من) بود
سپیتمان رو دوست داشتم، زرتشت بود
رویای باغ سفید ، یه مرد سیگاری بود که رفت شفا یافت و سوال و جوابایی که شد این وسط، دید معنوی زرتشتی رو خیلی خوب باز می کرد.
اما من از کتاباش اشوزدنگهه رو خیلی بیشتر دوست داشتم. هر چند یکی از جلدهاشو هیچ وقت پیدا نکردم. کسی می دونه جلداش کامل چاپ شد بالاخره یا نه؟
یه مدت جلد ۲ شو ارشاد اجازه نمیداد ولی بعدا چاپ شد

Back
بالا