• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از قوانین جدید انجمن گفت و شنود اجتماعی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی
سلام
همچین تاپیکی تو این انجمن نبود ، از اونجایی که این انجمن جزو مهمترین انجمنای سایته لازم بود همین تاپیکی باشه !

انتقاد من نسبت به اینه :

با توجه به اینکه برخی دوستان از تاپیک حرف بزن سوء استفاده می کنند، ( به نوعی ارادت شدیدی به این تاپیک در هنگام بیکاری دارند ! ) ارسال پاسخ در این تاپیک در هر 24 ساعت یک بار ممکن است؛ در غیر این صورت پست و کامنت شما که خارج از محدوده ی قوانین ارسال شده، حذف خواهد شد !
در صورتی که تعداد دفعات بیشتری در 24 ساعت نیاز به ارسال در این تاپیک دارید، پست خود را ویرایش کنید .

اینکه گفته شده هر 24 ساعت یکبار باید پست داد ،
خب مگه آدم تایمر داره که سر هر 24 ساعت حرفش بیاد و اینجا بنویسه ؟؟؟ حداقل این 24 ساعتو مینوشتین یه روز که اینقدر بیخودی پست مردمو پاک نکنین !
مثلا یه نفر دیشب پست داده ، امروز صبح آنه و بعد از ظهر دیگه نیست ! حرفشو صبح میزنه مدیر هم پشت سرش پاک میکنه ! این بنده خدا چرا باید پستش پاک شه ؟ باید نگهش داره تا حتما 24 ساعتش تموم شه ؟ خب حرفش مال الانه ، این ساعت و لحظه ، باید الان زده بشه نه که بعد از تموم شدن 24 ساعت !

نکته بعدی اینکه میگی ویرایش کنین ،
کسی که حرفی برای گفتن داره میخواد حرفش دیده شه وگرنه اصلا نیازی به یه همچین تاپیک نبود ! مگه آدم مرض داره بره پست 20 ساعت پیششو که دو سه صفحه قبله ویرایش کنه حرف الانشو بزنه ؟؟؟؟

آقا خواهشا یه فکری به حال این قسمت قوانین بکنین گندخورده به حالمون از صب !

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی
پاسخ : انتقاد از مدیریت انجمن گفت و شنود اجتماعی

آقا چرا منتقلش کردین ؟ باید توی انجمن خودش(گفت و شنود) باشه دیگه ! به اینجا ربطی نداره ....

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

به نقل از Dr.Eniac :
آقا چرا منتقلش کردین ؟ باید توی انجمن خودش(گفت و شنود) باشه دیگه ! به اینجا ربطی نداره ....

شما از شخصی، ( مدیر یا کاربر ) انتقاد می کنید؛
و این هیچ ربطی به « گفت و شنود اجتماعی » نداره !!!

لازم به تایمر نیست؛ من به ارسال های کسانی که قوانین رو رعایت می کنند، و با این کار به نوعی به من احترام میذارن، احترام میذارم؛
در صورتی که مشکلی داشته باشند، با احترام حل می کنم؛ اگر کامنت هایی با فاصله ی نزدیک بدند، با اینکه از قبل هشدار دادم که حذف می کنم، ادغام می کنم و در خیلی از موارد چشمپوشی می کنم !
به کامنت هایی که 3_4 ساعت زود تر از اتمام 24 ساعت ارسال می شند، سخت نمی گیرم؛

افراد به هیچ وجه مجبور نیستند حرفی بزنند؛ اگر حرفی ندارید، صفحه رو خیلی راحت ببندید !!!
من قبلاً پیشنهاد دادم که حرفهاتون رو جایی ذخیره کنید، نوت پَد، یک پوشه ی ورد یا هر چیز دیگه ای که در دسترستون هست و عملاً زحمتی نداره !

در مورد ویرایش، منظور از وجود این تاپیک، این هست که با نوشتن حرف دلتون، به نوعی احساس راحتی بکنید !
در صورتی که اصرار دارید بقیه این نوشته ها رو حتماً بخونن یا به نوعی جلب توجه کنید، تاپیک حرف بزن گزینه ی مورد نظر شما نیست !

در هر صورت، این قانون تا 25 خرداد، ( شروع تعطیلات ) به همین روال اجرا خواهد شد و در مورد ادامه ی کار این تاپیک و چارچوب قوانینش، بعداً تصمیم گرفته خواهد شد؛
و اینکه فرهنگ درست استفاده از « حرف بزن » بین کاربرا جا بیفته، و تصور « بیکاری ؟ تو حرف بزن کامنت بده ! » از بین بره، ضروری هست !

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ : ...

بعله بعله
حق با شماس آقاي فرهمند:-D
بابا من چند روزه دارم همينو ميگم
هم من هم خيلياي ديگه
من دفعه اول كه قوانين رو خوندم خندم گرفت اصلأ
بابا كاربراي قديمي يادتون نيس حرف بزنو امير واسه چي زد؟
آدم كه نميتونه حرف دلشو جمع كنه تا ايشالله دقيقأ بعده ٢٤ساعت بياد بگه
هسپرايد حتي ميگفت يه اسمايل :-( شايد خيلي ارزش داشته باشه
حتي هموني كه مياد ميگه سمپاديا شب بخيرم خيلي ارزش داره
اونوقت بعضيا ميان به راحتي هرچه تمام تر زرت پاكش ميكنن
شايد الان من نارحتم دو ساعت ديگه خوشال
حالا برم پست قبليو تو ٢٠٠صفحه قبل ويرايش كنم كه آقايون و خانوما من الان ديگه خوشالماااا بخونيد حتما
مدير عزيز ،حرف بزنه
اوكي؟ تاپيكه علمي نيس
درك ميكني؟
بگو تا فلان صفحه كه رفت من ٢مين قفل ميكنم پاكسازي ميكنم
ديگه پستاي جديدو زرت پاك نكن
مديران كل هم يه شرط سن هم واسه تعيين مدير انجمن بذارن كه اعصابه ما خورد نشه

ممكن بود اونجا دوباره كيندر حذفش كنه:))

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Kinder :
شما از شخصی، ( مدیر یا کاربر ) انتقاد می کنید؛
و این هیچ ربطی به « گفت و شنود اجتماعی » نداره !!!
اتفاقا دارم از قوانین بخش گفت و شنود انتقاد میکنم ، فکر میکنم واضحه !

به نقل از Kinder :
لازم به تایمر نیست؛ من به ارسال های کسانی که قوانین رو رعایت می کنند، و با این کار به نوعی به من احترام میذارن، احترام میذارم؛
در صورتی که مشکلی داشته باشند، با احترام حل می کنم؛ اگر کامنت هایی با فاصله ی نزدیک بدند، با اینکه از قبل هشدار دادم که حذف می کنم، ادغام می کنم و در خیلی از موارد چشمپوشی می کنم !
به کامنت هایی که 3_4 ساعت زود تر از اتمام 24 ساعت ارسال می شند، سخت نمی گیرم؛

واقعا خسته نباشی ! همین دیشب کامنت منو نپاکیدی ؟ گفتی اسپم نده ؟ خب مرد حسابی تو که میخوای پاک کنی پستمونو واسه خودمون بفرست که از بین نره !(منظورم پست دیشب نیست ، کلی میگم )
این 3-4 ساعت دردیو دوا نمیکنه جناب !
تو که به قوانین خودت هم پایبند نیستی میخوای بقیه پایبند باشن ؟

به نقل از Kinder :
افراد به هیچ وجه مجبور نیستند حرفی بزنند؛ اگر حرفی ندارید، صفحه رو خیلی راحت ببندید !!!
من قبلاً پیشنهاد دادم که حرفهاتون رو جایی ذخیره کنید، نوت پَد، یک پوشه ی ورد یا هر چیز دیگه ای که در دسترستون هست و عملاً زحمتی نداره !

اتفاقا مجبورن ! مگه شما مسئول حرف زدن یا نزدن مردمی ؟ وقتی دلشون پره حرفشون مال دقیقا همین لحظست باید حرفشونو بزنن ! میگم که حرف مال این لحظست ، نه مال دَه ساعت دیگه ! اونی که واسه شما زحمتی نداره واسه ما دیگه ارزشی نداره ، میفهمی ؟ چون هر حرفی یه وقتی داره !

به نقل از Kinder :
در مورد ویرایش، منظور از وجود این تاپیک، این هست که با نوشتن حرف دلتون، به نوعی احساس راحتی بکنید !
در صورتی که اصرار دارید بقیه این نوشته ها رو حتماً بخونن یا به نوعی جلب توجه کنید، تاپیک حرف بزن گزینه ی مورد نظر شما نیست !
آقا اگه قراره کسی نخونه ما که قراره زحمت بکشیم توی نوتپد ذخیره کنیم ، خب همونجا نوشتیم دیگه ! چه فرقی داره اینجا باشه یا اونجا ؟
آقا هدف تاپیکو بد درک کردی ! خیلی بد !

به نقل از Kinder :
در هر صورت، این قانون تا 25 خرداد، ( شروع تعطیلات ) به همین روال اجرا خواهد شد و در مورد ادامه ی کار این تاپیک و چارچوب قوانینش، بعداً تصمیم گرفته خواهد شد؛
و اینکه فرهنگ درست استفاده از « حرف بزن » بین کاربرا جا بیفته، و تصور « بیکاری ؟ تو حرف بزن کامنت بده ! » از بین بره، ضروری هست !

الان فرهنگ درست حرف بزن اینه که حرف نزن ، نزن ، نزن ، وقتی خواست بریزه یهو کلا بیا سایتو زیر حرف کن ؟ همینه ؟
مرسی واقعا !

پگاهــــ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

هیچ ربطی نداره که اگر آدم بیکاره بره تو حرف بزن کامنت بده!!!!
اگه بیکار باشه هر جایی میتونه بره پست بده

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

آقاي كيندر تو واقعا اين چيزا رو نميفهمي يا داري ادا در مياري؟

آقاي مطهري جون من يه روز جاتو با علي جان عوض كن زده به سيمه آخر!
جوابات دندان شكن و چرته
اوكي؟:w

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام
پاسخ : انتقاد از قوانین جدید انجمن گفت و شنود اجتماعی

خانوم ِ به دنبال اعتماد السلطنه;d توهین نکنین ؛ با توهین کردن شخصیت خودتون رو زیر سؤال بردین .
در ضمن انتقاد ها خونده شد و بهشون رسیدگی میشه .

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

به نقل از Dr.Eniac :
اتفاقا دارم از قوانین بخش گفت و شنود انتقاد میکنم ، فکر میکنم واضحه !

انتقاد شما کاملاً واضحه؛ و قبلاً هم پاسخ دادم که تاپیک شما اجتماعی نیست؛
و این موضوع قبلاً از طریق مدیریت قبلی که شما هم قبولش داشتید و دارید مطرح شده بود و در قوانین انجمن صریحاً آورده شده :

بنابراین، در این بخش فقط مطالب و آموخته های زندگی و اجتماع قرار خواهند گرفت؛ یعنی مطالبی که ما قادر به یادگیری آن ها از طریق مدرسه، خانواده، دوستان و جوامع نیستیم !

به نقل از Dr.Eniac :
واقعا خسته نباشی ! همین دیشب کامنت منو نپاکیدی ؟ گفتی اسپم نده ؟ خب مرد حسابی تو که میخوای پاک کنی پستمونو واسه خودمون بفرست که از بین نره !(منظورم پست دیشب نیست ، کلی میگم )
این 3-4 ساعت دردیو دوا نمیکنه جناب !
تو که به قوانین خودت هم پایبند نیستی میخوای بقیه پایبند باشن ؟

در مورد کاربرانی که قوانین رو رعایت می کنند من چندان سخت نمی گیرم؛
در مورد شما، فاصله ی زمانی 2 کامنتتون حتی 8 ساعت هم نبود !!!
جالب اینجاست که من به شما دیشب کاملاً دوستانه تذکر دادم و شما این کار رو تکرار کردید .
و من فقط در چارچوب قوانینی که وضع کردم عمل می کنم، نه درگیری های شخصی ای که افکار شما شاملش می شه !

به نقل از Dr.Eniac :
اتفاقا مجبورن ! مگه شما مسئول حرف زدن یا نزدن مردمی ؟ وقتی دلشون پره حرفشون مال دقیقا همین لحظست باید حرفشونو بزنن ! میگم که حرف مال این لحظست ، نه مال دَه ساعت دیگه ! اونی که واسه شما زحمتی نداره واسه ما دیگه ارزشی نداره ، میفهمی ؟ چون هر حرفی یه وقتی داره !
آقا اگه قراره کسی نخونه ما که قراره زحمت بکشیم توی نوتپد ذخیره کنیم ، خب همونجا نوشتیم دیگه ! چه فرقی داره اینجا باشه یا اونجا ؟
آقا هدف تاپیکو بد درک کردی ! خیلی بد !

هر حرفی وقتی داره، و لازم نیست اینقدر حرف داشته باشید که وقت براش تعیین کنید !!!
در این مورد اشتباه می کنید، من بهتر از شما هدف رو درک کردم، در صورتی که می خواید جلب توجه کنید راه های دیگه ای هم وجود داره ! :)

به نقل از Dr.Eniac :
الان فرهنگ درست حرف بزن اینه که حرف نزن ، نزن ، نزن ، وقتی خواست بریزه یهو کلا بیا سایتو زیر حرف کن ؟ همینه ؟
مرسی واقعا !

متوجه نشدم چی گفتید ! :-/

به نقل از پــــــگـــــــــاه :
هیچ ربطی نداره که اگر آدم بیکاره بره تو حرف بزن کامنت بده!!!!
اگه بیکار باشه هر جایی میتونه بره پست بده

پگاه جان، شما چون خودتون در هنگام بیکاری در این تاپیک اسپم نمی دین، اینطور فکر می کنید !
تجربه ثابت کرده کسی که بخواد اسپم بده، راحت ترین راه رو برای جلوگیری از حذف اسپم هاش در نظر می گیره !
و طبیعتاً اون راه « حرف بزن » هست ! :)

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

آروين جان من توهين نكردم

اميدواريم بشه

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Kinder :
انتقاد شما کاملاً واضحه؛ و قبلاً هم پاسخ دادم که تاپیک شما اجتماعی نیست؛
و این موضوع قبلاً از طریق مدیریت قبلی که شما هم قبولش داشتید و دارید مطرح شده بود و در قوانین انجمن صریحاً آورده شده :

با آروین صحبت کردم در این باره ، مشکلی نیست ! حل شد .

به نقل از Kinder :
در مورد کاربرانی که قوانین رو رعایت می کنند من چندان سخت نمی گیرم؛
در مورد شما، فاصله ی زمانی 2 کامنتتون حتی 8 ساعت هم نبود !!!
جالب اینجاست که من به شما دیشب کاملاً دوستانه تذکر دادم و شما این کار رو تکرار کردید .

و من فقط در چارچوب قوانینی که وضع کردم عمل می کنم، نه درگیری های شخصی ای که افکار شما شاملش می شه !

دوتا پست من موضوعش کاملا متفاوت بود ! 7-8 ساعت هم فاصله داشت ! آخه چطور ممکنه دوتا پست که کاملا برعکس همن رو تو یه پست ویرایش کنم ؟ اتفاقا پست دیشبو باید همون دیشب مینوشتم چون امروز دیگه اثری نداره !
امروز صبح هم که 13-14 ساعت از پست قبلیم میگذشت دوباره پستمو پاک کردی ! دلیل اعتراضم هم همین بود .

دقیقا اعتراضم به همین قانون های وضع شده بیخود از طرف شماست !!!

به نقل از Kinder :
هر حرفی وقتی داره، و لازم نیست اینقدر حرف داشته باشید که وقت براش تعیین کنید !!!
در این مورد اشتباه می کنید، من بهتر از شما هدف رو درک کردم، در صورتی که می خواید جلب توجه کنید راه های دیگه ای هم وجود داره ! :)

حاجی به چه زبونی بگم شما مسئول زندگی آدما و حرفاشون نیستین ؟ اگه شما زندگیت یک نواخته همیشه یجوری و حرفی برا گفتن نداری دلیل نمیشه بقیه هم اینچوری باشن !

هـِــه ! واقعا شعور شما در همین حده که فکر میکنین مردم هرکاری رو واسه جلب توجه انجام میدن ! [-(
ببین اینجا یه جامعست ، ما به عنوان اعضای جامعه داریم در کنار هم توی جامعه زندگی میکنیم ، زندگی کنار هم با ارتباط و دوستی همراهه ! یعنی لازمشه و باید توش باشه ! توی این جامعه باید از حال همدیگه با خبر باشیم ، بدونیم کی چه مشکلاتی داره !
حرف بزن یه جاییه که بچه ها حرف دلشونو میزنن ، دوستاشون میرن میخونن و اگه مشکلی داشته باشن کمکشون میکنن ! این خیلی تو سایت مهمه !
حالا با این قانون شما این حالت از بین رفته !
طرف الان شاد و شنگوله یه پست میده ، بعد دو ساعت یه صفحه از رو پستش رد میشه اونم حالش گرفتست نیاز داره یه پست دیگه بده ! با این قانون شما مجبوره بره پست صفحه قبلشو ویرایش کنه ، چون اون پست دور از دیده کسی بهش توجه نمیکنه و خب این شخص هم فکر میکنه دوستاش بهش اهمیت نمیدن !
شما میخوای اسمشو بزار جلب توجه میخوای هرچی دیگه بزار ، ولی کسی که پست میده تو حرف بزن واسه اینه که بقیه پستشو بخونن ، اینه که آرومش میکنه !

به نقل از Kinder :
متوجه نشدم چی گفتید ! :-/
طبیعیه ، زیاد ناراحت نباش !

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

به نقل از Dr.Eniac :
دوتا پست من موضوعش کاملا متفاوت بود ! 7-8 ساعت هم فاصله داشت ! آخه چطور ممکنه دوتا پست که کاملا برعکس همن رو تو یه پست ویرایش کنم ؟ اتفاقا پست دیشبو باید همون دیشب مینوشتم چون امروز دیگه اثری نداره !
امروز صبح هم که 13-14 ساعت از پست قبلیم میگذشت دوباره پستمو پاک کردی ! دلیل اعتراضم هم همین بود .

حاجی به چه زبونی بگم شما مسئول زندگی آدما و حرفاشون نیستین ؟ اگه شما زندگیت یک نواخته همیشه یجوری و حرفی برا گفتن نداری دلیل نمیشه بقیه هم اینچوری باشن !

هـِــه ! واقعا شعور شما در همین حده که فکر میکنین مردم هرکاری رو واسه جلب توجه انجام میدن ! [-(
ببین اینجا یه جامعست ، ما به عنوان اعضای جامعه داریم در کنار هم توی جامعه زندگی میکنیم ، زندگی کنار هم با ارتباط و دوستی همراهه ! یعنی لازمشه و باید توش باشه ! توی این جامعه باید از حال همدیگه با خبر باشیم ، بدونیم کی چه حالی داره !
حرف بزن یه جاییه که بچه ها حرف دلشونو میزنن ، دوستاشون میرن میخونن و اگه مشکلی داشته باشن کمکشون میکنن ! این خیلی تو سایت مهمه !
حالا با این قانون شما این حالت از بین رفته !
طرف الان شاد و شنگوله یه پست میده ، بعد دو ساعت یه صفحه از رو پستش رد میشه اونم حالش گرفتست نیاز داره یه پست دیگه بده ! با این قانون شما مجبوره بره پست صفحه قبلشو ویرایش کنه ، چون اون پست دور از دیده کسی بهش توجه نمیکنه و خب این شخص هم فکر میکنه دوستاش بهش اهمیت نمیدن !
شما میخوای اسمشو بزار جلب توجه میخوای هرچی دیگه بزار ، ولی کسی که پست میده تو حرف بزن واسه اینه که بقیه پستشو بخونن ، اینه که آرومش میکنه !

این کاملاً یک برداشت شخصی از تاپیکی هست که بارها تکرار شده فقط برای نوشتن حرف دل هست !
این که شما نیاز داری بقیه نوشته هاتون رو بخونن هیچ چیزی رو ثابت نمی کنه !
شعوره من در همین حده، ولی شعور شما در این حدم نیست که توهین و تمسخر از سر و روی نوشته هات میباره و من احساس تهوع دارم وقتی به شما پاسخ می دم !
اینجا یک جامعست، یک جامعه ی مجازی و شما هنوز احترام و ادب رو رعایت نمی کنی و از من انتظار داری !
شما توی حرف بزن کامنت می دی تا با بقیه صحبت کنی؛ در حالی که این کار کاملاً منع شده، و تا زمانی که شما و امثال شما به این روش ادامه بدن، من تا جایی که قوانینم بهم اجازه بدن، کامنت هاتون رو که خارج از محدوده ی قوانین هستند حذف می کنم و این که صرفاً شما یا هر اسپمر دیگه ای چه فکری در مورد من می کنه، کوچکترین اهمیتی برام نداره !

روشن شد ؟ :|

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Kinder :
این کاملاً یک برداشت شخصی از تاپیکی هست که بارها تکرار شده فقط برای نوشتن حرف دل هست !
این که شما نیاز داری بقیه نوشته هاتون رو بخونن هیچ چیزی رو ثابت نمی کنه !

منم نگفتم برای چیز دیگست ! میگم برای حرف دله ! اما چون این حرفا مال دوستامونه باید بدونیم چی میگن تا اگه مشکلی داشتن کمک کنیم ! وگرنه چه نیازی به همچین تاپیکی بود ؟ نه تورو خدا بگو ، نیاز سایت به این تاپیک چیه ؟

به نقل از Kinder :
شعوره من در همین حده، ولی شعور شما در این حدم نیست که توهین و تمسخر از سر و روی نوشته هات میباره و من احساس تهوع دارم وقتی به شما پاسخ می دم !
اینجا یک جامعست، یک جامعه ی مجازی و شما هنوز احترام و ادب رو رعایت نمی کنی و از من انتظار داری !
شما توی حرف بزن کامنت می دی تا با بقیه صحبت کنی؛ در حالی که این کار کاملاً منع شده، و تا زمانی که شما و امثال شما به این روش ادامه بدن،
سبک حرف زدن من همینطوریه ، با همه اینجوری حرف میزنم شما استثنا نیستی ! مرسی ، پس بلاخره حس من رو وقتی مجبورم اون قانون مسخره شما رو بخونم درک میکنی !
من بی احترامی کردم ؟ من دارم انتقاد میکنم حاجی ! بی احترامیمو نقل قول کن لطفا ! میخوام بدونم کجا منظورته ! من از شما انتظار دارم چون شما مدیر انجمنی و وظیفته وظایفتو به خوبی انجام بدی ! یکی از اصلیترین وظایفت هم گذاشتن قانون های مناسب برای انجمنمته که حالا داریم سر اون قانونات بحث میکنیم ! انتظار من از شما به عنوان یک مدیر انجمن کاملا بجاست !من با کسی صحبت نکردم ! جواب کسیو دادم ؟ من دارم حرف دلمو میگم ، اون حسی که الان دارمو بیان میکنم ! میتونه حس نسبت به یه شخص هم باشه اما جواب کسیو تو حرف بزن نداده بودم که شما پستامو پاک کردی !

به نقل از Kinder :
من تا جایی که قوانینم بهم اجازه بدن، کامنت هاتون رو که خارج از محدوده ی قوانین هستند حذف می کنم و این که صرفاً شما یا هر اسپمر دیگه ای چه فکری در مورد من می کنه، کوچکترین اهمیتی برام نداره !

روشن شد ؟ :|

شما به کارت ادامه بده ، ولی جواب مارو هم اینجا درست بده ! فلسفه اون قانونتو برامون بگو تا توجیح(املا؟) بشیم چرا باید همچین قانونی وجود داشته باشه ؟؟؟
مطمئن باش نه من نه کاربران دیگه ای که بهشون میگین اسپمر درباره شما فکر نمیکنیم ، چون ماا متقابلا نسبت شما یه همچین حسی داریم !!!

شما جواب نقد مارو ندادی که بخوای چیزی رو روشن کنی ! کل هنرت همین اسمایلی آخر بود !

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

به نقل از Dr.Eniac :
منم نگفتم برای چیز دیگست ! میگم برای حرف دله ! اما چون این حرفا مال دوستامونه باید بدونیم چی میگن تا اگه مشکلی داشتن کمک کنیم ! وگرنه چه نیازی به همچین تاپیکی بود ؟ نه تورو خدا بگو ، نیاز سایت به این تاپیک چیه ؟

سبک حرف زدن من همینطوریه ، با همه اینجوری حرف میزنم شما استثنا نیستی ! مرسی ، پس بلاخره حس من رو وقتی مجبورم اون قانون مسخره شما رو بخونم درک میکنی !
من بی احترامی کردم ؟ من دارم انتقاد میکنم حاجی ! بی احترامیمو نقل قول کن لطفا ! میخوام بدونم کجا منظورته ! من از شما انتظار دارم چون شما مدیر انجمنی و وظیفته وظایفتو به خوبی انجام بدی ! یکی از اصلیترین وظایفت هم گذاشتن قانون های مناسب برای انجمنمته که حالا داریم سر اون قانونات بحث میکنیم ! انتظار من از شما به عنوان یک مدیر انجمن کاملا بجاست !من با کسی صحبت نکردم ! جواب کسیو دادم ؟ من دارم حرف دلمو میگم ، اون حسی که الان دارمو بیان میکنم ! میتونه حس نسبت به یه شخص هم باشه اما جواب کسیو تو حرف بزن نداده بودم که شما پستامو پاک کردی !
شمابه کارت ادامه بده ، ولی جواب مارو هم اینجا درست بده ! فلسفه اون قانونتو برامون بگو تا توجیح بشیم چرا باید همچین قانونی وجود داشته باشه ؟؟؟
مطمئن باش نه من نه کاربران دیگه ای که بهشون میگین اسپمر درباره شما فکر نمیکنیم ، چون ماا متقابلا نسبت شما یه همچین حسی داریم !!!

شما جواب نقد مارو ندادی که بخوای چیزی رو روشن کنی !

نقد شما از پایه غلط هست !
برای من جالبه که فردی مثل مهران، یکی از قدیمی ترین کاربران و مدیران، وضعیت تاپیکی مثل « حرف بزن » رو درک نمی کنه !!!
این قوانین برای کسانی وضع می شند که همونطور که گفتم، وقتی بی کار می شن میان تو « حرف بزن » علافی هاشون رو گزارش می کنن !
و هیچ چیز برای من بدتر از این نیست که کامنت های خارج از قوانین شما رو حذف کنم و در چنین مواردی با شما درگیر بشم !

دقیقاً، فلسفه ی وجود این تاپیک هنوز هم برای من اثبات نشده، اما چون برای حرف دل کاربران هست، ارزش احترام رو داره !
ولی یادم نمیاد که هیچ جا توضیحی در مورد « درخواست کمک » و « ابراز مشکلات » در اهداف این تاپیک ذکر شده باشه !
این تاپیک برای این منظور وجود داره تا فرد با نوشتن برخی موارد، ناراحتی و خوشحالی خودش رو تخلیه کنه، برداشت شما از هدف این تاپیک کاملاً معکوسه !!!

در مورد لحن شما، من انتظار ندارم که لحنت رو عوض کنی، اما چیزی که من می بینم چیزی جز توهین و تمسخر، چه به من و چه به حریم انجمن و قوانین نیست !!!

به نقل از Dr.Eniac :

به نقل از Dr.Eniac :

به نقل از Dr.Eniac :

این ها اگر هم توهین نباشند، تمسخر واضح من و قوانینی هستند که من وضع کردم و شما با زیر سوال بردن اون ها، من رو زیر سوال می بری !

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

آقایون!
من کاری ندارم " لحن حرف زدن" ـتون چجوریه و استثنا هم نمیذارین؛ ولی لطفا اگه میخواین شعور همدیگه رو زیر سوال ببرین و با هم دعوا کنین، توی پ.خ یا یاهو انجام بدین. فضای سایت ساخته نشده برای دعوا های کوچیک که در نهایت هم تموم میشن و فقط یه تاپیک پر از حرف های زشت میذارن بمونه.

دکتر جان، من انتقادت رو قبول دارم و به نظرم حرف به جاییه؛ ولی میتونی ملایم تر و بدون زیر سوال بردن شعور مدیر انجمن بیانش کنی. اگه واقعا نمیتونی لحنت رو کنترل کنی، به یکی از مدیرهایی که این حرفا رو توهین حساب نمیکنه بگو تا با مدیر انجمن مطرح کنن.

کیندر جان، شما به عنوان مدیر یه انجمن وظیفه داری با احترام و ملایمت با کاربرا صحبت کنی حتی اگه بهت به شدت توهین کرده باشن. تازه اگه ایشون توهین کرده باشه شما هم داری توهین میکنی.

لطفا احترام همدیگه رو نگه دارین و درست صحبت کنین، در غیر این صورت تاپیک قفل میشه. منظورم از درست صحبت کردن، طرز حرف زدنیه که مخاطب درست فرض میکنه. اگه مخاطب من مثـــلا " دقیقا اعتراضم به همین قانون های وضع شده بیخود از طرف شماست !!! " رو توهین حساب میکنه، خب نمیگم بهش! حتی اگه اصلا توهین نباشه. (این جمله رو مثال زدما!)

+ در مورد انتقاد هم : به نظر من هم 24 ساعت واقعا وقت زیادیه، یه شب تا صبح ممکنه حال و هوای کاربر زمین تا آسمون فرق کرده باشه و به جایی برای تخلیه کردن خودش احتیاج داشته باشه... اگه یه کم تایم این محدودیت رو بیارید پایین بهتره ... واقعا به نظرت یکی که شب قبل پست داده، نزدیکای ظهر روز بعد هم میاد یه پست دیگه میده اسپمره؟ یه مثال خیلی ساده، من شب امتحان به شدت استرس دارم و میام خودمو خالی میکنم تو حرف بزن، بعد از امتحان هم دارم از خوشحالی بال در میارم که خوب دادم و میام ابراز احساسات میکنم! واقعا اسپمه این؟
اگه هم مشکل سر اسپمراییه تا بیکار میشن میان حرف بزن اسپم میدن، شما میتونی به من یا یکی دیگه از مدیران گزارش کنی تا "خود ِ اون کاربران ِ خاص" هشدار دریافت کنن. به خاطر چند نفر که نمیشه محدودیت حرف دل زدن بقیه رو پایین آورد!
حالا..

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

کسی که اینجا مدیره معنیش این نیست که صاحب انجمنه فقط یک نظم دهنده به انجمنه مربوطشه اولا اسپم معنی داره و تو حرف بزن معنیش بی مفهمومه خب اصلا یکی دوست داره روزی ۲۰۰۰ تا پست بده مدیر یک انجمن به عنوان خدمتگذار و نظم دهنده به انجمن برای اینکه یوقت سرعت پایین نیاد یا صفهات زیاد نشه وظیفه داره یک عملی انجام بده کسی که ۲۰۰۰ تا پست هم داد مورد احترامه مخصوصا پست حرف بزن و مدیر باید پستاشو ادقام کنه این وظیفه یک مدیره پاک کردن که یکی که مدریتم بلد نباشه کار سختی نیست مدریت یعنی احترام به قوانین در گرو احترام به حق کاربر که بنظرم کیندر داره اشتباه میکنه و در جایی که حق نداره پست پاک میکنه یعنی توهین به کاربر که خط قرمز مدریته...

• شروع کننده موضوع

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

دوستان من یه چیزو بگم :D به خدا من دعوا ندارم ! کیندر یه چیزی گفت که بهم برخورد مجبور شدم اونو بگم ! اصلا قصدم به هم خوردن جو پاک سایت نبود :-" :D هنوز هم معتقدم حرفم زشت نبوده ! هیچکدومش ! نمیدونم چرا این برداشتو میکنین :-" سطح استانداردتون خیلی بالاس :D

الان هم کلی جواب دارم ، ولی اوضاع میگین اینجوریه نمیگم دیگه ! :D
در هر صورت صلاح ملک خویش خسروان دانند ....
یکی از مدیرا اگه لطف کنه به انتقاد ساده اینجانب و دوستان رسیدگی کنه نتیجشو اعلام کنه ممنون میشم :D
پیشاپیش متشکرم از اینکه رسیدگی میکنین ، با تشکر از برنامه خوبتون ، من حرفامو زدم بقیش با مدیرا :D

مـــــــریم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
دانشگاه
دانشگاه تهران 8-> (ینی میشه؟)
رشته دانشگاه
پزشکی ایشالا 8->

من هم با پگاه جان موافقم، اگه قصد آدم گذروندن وقت باشه، میتونه هر جایی پست بده پس در این صورت باید این قانون رو بذارن که "در روز فقط می تونین یک پست در کل سایت بدین"... و آیا این درسته؟؟؟
در ضمن اصلا گیریم تاپیک حرف بزن جای مناسبی برای آدمای بیکار(!) باشه...مگه اشکالی داره که تاپیکی وجود داشته باشه برای وقت گذروندن وقت و یا به قول بعضی افراد برای آدمای بیکار؟؟؟مگه اونا آدم نیستن؟؟؟
(البته باید بگم که به نظر من این تاپیک به هیچ وجه مال آدمای بیکار نیست...ممکنه آدم در روز 200 بار حال و هواش عوض شه...درسته که بیاد 200 بار پستشو ویرایش کنه...و در ضمن درسته که بگیم بیکاره؟؟؟؟؟)

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

یه سوال دارم!
شما پست میدید تو حرف بزن که مردم بخونن، یا میدید که خالی شید؟ نمیگم این سیستم 24 ساعت درسته یا نه! تایید یا تکذیب هم نمیکنم!
اما میگم اگه میدید خودتون خالی شید، پس پست ویرایش کردن میتونه به درد بخور باشه!
اما اگه میدید دیگران بخونن که قضیه فرق میکنه!

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از Dr.Eniac :
یکی از مدیرا اگه لطف کنه به انتقاد ساده اینجانب و دوستان رسیدگی کنه نتیجشو اعلام کنه ممنون میشم :D
پیشاپیش متشکرم از اینکه رسیدگی میکنین ، با تشکر از برنامه خوبتون ، من حرفامو زدم بقیش با مدیرا :D
انتقادتون داره رسیدگی میشه:
به نقل از TnT :
در ضمن انتقاد ها خونده شد و بهشون رسیدگی میشه .

اگه بحثتون تموم شده و فقط منتظر رسیدگی هستین میخواین تاپیکو قفل کنیم؟ :D

×اگه میخواین! نمیخواین هم که هیچی :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا