• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جایگاه سمپادیا در خانواده

پاسخ : جایگاه سمپادیا در خانواده

به نقل از نسترنّگار :
× مطهری‌ رو هم به عنوان صاحب سایت می‌شناسن! /m\
یک بار توی برنامه سعدآباد که بچه‌های سایت گذاشته بودن مامان یکی از بچه ها منو میشناخت و کلی تحویلم گرفت و بنده شدیدا غافل گیر شدم. مونده بودم چی بگم :D

من خیلی وقتا تقریبا تمام بحثایی که اینجا انجام میدمو برای مامانم تعریف میکنم . دیده شده حتی مامان هم بهم میگه : اینو نگو اون یکی بهتره ! اصلا حرف تو با عقل جور در نمیاد کع ! :D

همچین خانواده روشن فکری دارم من ! ;;)

بابامم واکنش خاصی نشون نمیده ! :D :-"

مامان من که تو همه ی سایتا فکر می کنه دارم چت می کنم
و همش هم وقت تلف کردنه

• لایک
امتیازات: Shery

منم که همش از اهل خانواده سوتی می گیرم بهشون میگم میرم تو سمپادیا مینویسم آبروتون بره! بعد باج می گیرم که ننویسم :D
پس نتیجه می گیریم از سمپادیا میترسن :-"

مامانم میدونه یه سمپادیا هست واس بچه های سمپادی و من بیشتر از نصف وقتم رو پای اون میگذرونم.

ولی کلا اصن به پای نت نشستن من خیلی خوش بی نیس.

بابام هم فک نکنم چیزی بدونه.

× من یه موقعایی یه چیزایی در مورد سمپادیا واسشون تعریف میکنم ... مثلا آره پادکست گذشتن و از این جور چیزا ولی عکس العمل خاصی نشون نمیدن ...

من خودم دوتا سایت دارم دیگه جایی برای توضیح دادن و تعریف این سایت تو خانواده نمیمونه

زیاد براشون میگم ینی "تقریبا" همه چیو حتی خونواده ی سمپادیا :D
میگن وقتتو داری تلف میکنی و از اینجور چیزا! البته بعضی وختا بابام میاد پستای بچه هارو میخونه(بیشتر پستای ح.ب رو)

میشه گفت فقط میدونن ی سمپادیا وجود داره.در مورد نت کلا دید خوبی ندارن چندان .وقت تلف کردن میدونن.نسبت ب سمپادیا هم هیچ واکنشی ندارن.اما کافیه ی تبلیغ چت روم باشه رو صفحه .دیگه برو هر کاری دلت میخاد بکن .. تو آدم نیستی :))
اما کلا چیزی نمیگن.چون کلا شاید 1 ساعت در روز میبینمشون دیگه جایی برا تعریف از نت نمیمونه

تقریباً تمام دوستـامو میشناسن اینجـا!
بعد گاهی مطالب مفید رو بازگو می‌کنم میگن کجـا خوندی؟ میگم سمپـادیا .بعد کلاً میدونن من استفاده مفیدی میکنم از سایت. :-"
برایِ گذاشتن بعضی بانگ‌ها و آواتار هم ازشون نظرسنجی میکنم. :D

مامانم تا حد زیادی آشناس با سمپادیا و فعالیت هایی که انجام میشه و کارای داوطلبانه و نقد فیلم و کتاب و اینا بعد همیشه میگه خیلی خوبه که خودتون همچین اجتماعی درست کردین.کادر مدیریت سایت رو هم میشناسه.مخصوصا کادر مدیریت قبلی آرمیتا و آقای مطهری و ندا و آقای بذرکار :))
بابام نمیشناسه سایتو کلا،فقط میدونه یه سایتی هست توش بچه های تیزهوشان عضون!! :))
اون اوایل ینی زمان که فعالیتم تو سایت زیاد بود و کار مدیریتی انجام میدادم سمپادیا به عنوان یک سایت وقت گیر و انرژی خواه(!) :D و بی فایده در دنیای واقعی تلقی میشد واسه مامانم!! :D

کمی تا حدودی آشناییت دارن ولی خب با گذروندن وقتِ زیادی تو این سایت ـم موافق نیستن که البته حق دارن.
تنها باری که رفتم میتینگ سال 91 پارکِ قیطریه بود که کلِ راه رو تا برسیم تهران داشتم براشون توضیح میدادم که جو سایت چجوری ـه ؛ درآخر هم موفق به گرفتنِ اجازه برا رفتن به میتینگ رو گرفتم اما با خانواده رفتم پیش دوستان (از دور مراقبم بودن و اینا :)) ) شاهد هم دارم :-""" :D
کلا به نظرم میشه منطقی باشون صحبت کرد و نیازی به بحث و اینا نیست؛ بیشترم جواب میده ;;)

.

آبجیم که میاد کنارم میشینه تا پ.خ هارو هم میخونه :Dتقریبا همه کاربرایی که باهاشون صمیمی هستمو میشناسه!)لازم به ذکر است که خواهر بنده 10سالشه( :)) :-" ولی خدایی از همه چی سر درمیاره
مامانم که فک میکنه اینجا فقط یه جا واسه دوست یابیه! X_Xاز موقعی که قضیه بن شدن رو براش گفتم همش دعا میکنه یه بار واسه یه ماه هم که شده بن شم! =))

بابامم میدونه که اینجا میام ولی سوالی نمیپرسه در موردش و واکنش خاصی هم نشون نمیده :-"

اسم ـش ـرو شنیدن :rolleyes:

مامانم میدونه و باهاش آشنایی داره. مطلبای خوب اینجا رو هم بهش میگم. ولی در کل چون میدونه من به حرف کسی گوش نمیکنم ، نمیگه کم برو و اینا.
بابامم آره یه کوچولویی آشنایی داره.

آقایون خانوما
یک سوال !
جایگاه سمپادیا در خانواده شما ( :eek:) چیه؟ خانوادتون چی از سمپادیا میدونن و چه حسی نسبت بهش دارن؟
آیا هنوز سمپادیا جایگاهی در خانواده ها دارد؟ :))

Back
بالا