• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پر درآمد ترین شغل

• شروع کننده موضوع TMNT
  • تاریخ شروع
پاسخ : پر درآمد ترین شغل

به نظر من جراح پلاستيك تو ايران درامد زيادى داره

ولى در كل وكالت يكى از پر درآمد ترين شغل هاست

نه دادش.مهندسی نفت به شرطی که مث آدم درس بخونی. B-)

چندوقت پیش تو مدرسمون به مناسبت هفته ی مشاغل باید نشریه و بروشور و اینا درست میکردیم...تو یکیش خوندم پردرآمد ترین شغل ((خلبانی هواپیماهای سمپاشی))هستش!!!!!!!!!! :O :O :O :O :O :O :O :O :O :)) :)) :)) {-8 {-8

من تو روزنامه خوندم دندان پزشکی و وکالت پر درامد ترینند.

به نقل از فیوزززززززززز(نخودبابا) :
من تو روزنامه خوندم دندان پزشکی و وکالت پر درامد ترینند.

چه روزنامه‌ای و براساس چه آماری؟ روزنامه‎‌ها اونقدر معتبر نیستن. نه که بگم اینا شغلای پردرآمدی نیستنا. کلا گفتم.

به نظر من:
فوتبالیست!! بعدش رئیس جمهور و....!

به نطر من پر در امدترین شغل چیز قابل تعیینی نیست مثلا سرمایه پدر خودم شاید از تلریارد رد کرده ولی کلا با فکر خلاقیت رسیدن به سرمایه پدر من که سهله 10 برابر هم میشه پیدا کرد
1 داشتن فکر اقتصادی
2 خلاقیت
3 صبح زود بیدار شدن (خیلی مهمه)
و ...

چن روز پیش مشاورمون یه لیستشو آورد.جدیدترین امار بود.درست بادم نیس ولی مثلا طراحی داخلی جزوش بود یادمه!
البت فکر نکنم تو کشور ما!خب هر کشوری متفاوته...

من اگه جای تو بودم(علی سینا)هیچوقت دنبال پردرآمدترین شغل نمی گشتم بلکه شغلی رو انتخاب می کردم که بهش علاقه دارم و می تونم توش پیشرفت کنم اینجوری تو این شغل که با علاقه ی خودت انتخاب کردی بهترینی و درآمد نسبتا زیادی کسب می کنی

هر شغلی که می خوای داشته باش ولی به عنوان کار دوم یکی از این دو تا استراتژی ها رو بردار:
1 با یه سرمایه ی اولیه چند تا سکه بخر بذار توی یه صندوق خوکی یا جوراب شب ها بذار زیر سرت دو ماه بعد که سکه گرون شد بفروش سود می کنی بعدشم برو باز سکه بخر و الی آخر
2 برو توی بازار بورس که به خصوص تو ایران خیلی ساده است(با توجه به اینکه بورس ما تا ساعت 12 ظهر بیشتر نیست و بقیه مردم دنیا بورس 24 ساعته دارن) سهام رو تو کف بخر و تو اوج بفروش(یه جوری می گم که انگار آب خوردنه! :-" ) همیشه یه سری نمادا هستن که بشع روش حساب کرد.
به اینا می گن شغل دوم ولی درآمد اول

• لایک
امتیازات: Rrf

بچه ها اگه توجه کرده باشید همین جا توی این چند صفحه مشاغل زیادی به عنوان جواب سوال معرفی شدن!
همینطور از بیرون و داخل جامعه هم که بپرسید، بازم جوابها به شدت متفاوته و ادمای موفق معمولا شغل خودشونوو معرفی میکنن!
این میتونه نشون دهنده ی چی باشه؟ (;

به نقل از رهاـbehemoth :
هر شغلی که می خوای داشته باش ولی به عنوان کار دوم یکی از این دو تا استراتژی ها رو بردار:
1 با یه سرمایه ی اولیه چند تا سکه بخر بذار توی یه صندوق خوکی یا جوراب شب ها بذار زیر سرت دو ماه بعد که سکه گرون شد بفروش سود می کنی بعدشم برو باز سکه بخر و الی آخر
2 برو توی بازار بورس که به خصوص تو ایران خیلی ساده است(با توجه به اینکه بورس ما تا ساعت 12 ظهر بیشتر نیست و بقیه مردم دنیا بورس 24 ساعته دارن) سهام رو تو کف بخر و تو اوج بفروش(یه جوری می گم که انگار آب خوردنه! :-" ) همیشه یه سری نمادا هستن که بشع روش حساب کرد.
به اینا می گن شغل دوم ولی درآمد اول
ببینید همین بورس و خرید و فروش سکه و سهام وحتی خونه فکر اقتصادی می خواد که بدونی کی بخری کی بفروشی
به نظر من بستگی به خودت داره که از خودت چه انتظاری داری و چقدر می تونی تلاش کنی برای کارت تا موفق بشی

دلالی!
واردات از چین!

آیا میدانستید ماساژور استخر به ازای هر دقیقه هزار تومان دریافت میکند؟
میدانستید روزانه2.5 ساعت کار کنه تو یه ماه میتونه4.5میلیون در آمد داشته باشه؟
پ ن:شاید به نظرتون 4.5 میلیون زیاد نباشه ولی با توجه به این که به تحصیلات خاصی احتیاج نداره و فقط یه دوره لازم داره و روزانه 2.5ساعت فعالیت رو در نظر گرفتیم(که میتونه بیشترم باشه)درآمد خوبی محسوب میشه

خب فکر کنم براساس آماری و تحقیقاتو همه گفتن ولی طبق دید های خودم استاد کنکور بودن بسیار بسیار پردرآمده!اگه فقط 2 تا کلاس 100 نفری هم بگیرن اون استادی که من میشناسم 500 میلیون در سال درآمدشه!که البته این حداقله چوت فقط یک پایه و یک شهرو درنظر گرفتیم!:Dلازمه که ذکر کنم همین استاد مورد نظر پورشه سوار هستند:-b

من شنیدم بورس درآمد بالایی داره اما بنظرم چیزی که دیدم اونایی که حق العملکار شدن درآمد عالی داشتن و کسایی که شرکت حمل و نقل زدند (تخلیه و بارگیری) درآمد واقعا عالی داشتند

از قدیم گفتن پول پول میاره هرکس پشتوانه مالی داره موفق شده و کسی که پول داشته باشه موفقه

اگر منظور از درآمد حقوق باشه، خب جراح ها درآمد بالایی دارن بین اینا.
اما از طرفی، اگر فهرست گرون ترین کمپانی هارو نگاه کنید، حداقل 5تای اولش کمپانی های تِک هستن.
برای مثال، بزرگترین کمپانی داروسازی Johnson&Johnson پارسال درآمدش 80 میلیارد دلار بود، درحالی که Apple پارسال 230 میلیارد دلار درآمد داشت.

• لایک
امتیازات: Sep
میشه بیشتر توضیح بدید؟

حق العملکاری در گمرک هست شما باید قوانین گمرگ ث واردات و صادرات و قاچاق بهمراه ضمیمه ها و زبان تخصصی بلد باشی و در آزمون حق العملکاری شرکت کنید و بعد از قبولی در آزمون میتونید درابتدا با یه ترخیص کار کار کنید و بعد از آشنایی با صاحب کالاها خودتان مستقیما کار ترخیص کاری را بنام شرکت خودتان انجام بدید (شرکت بازرگانی ثبت کنید با کارت حق العملکاری )و بقیه کارها هم خودتون میاد دستتون . فقط این بگم مواظب باشید یه حسابدار استخدام کنید و هزینه ی مالیات رو جدا محاسبه کنید و از صاحب کالا دریافت کنید و هزینه ی ترخیص هم جداست که متضرر نشید حتما مالیات رو حساب شده اعمال کنید که هزینه ی مالیات بالاست.موفق باشید

عضو هیئت مدیره های هر شرکتی که باشی.....

نونت تو روغنه.....

برید حقوق های هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ها رو ببینید... پزشکا رو میزارن تو جیبشون....

Back
بالا