• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شب نشینی کنکور 1402

• شروع کننده موضوع AsalA
  • تاریخ شروع
گویا این ترار نهایی ها رو ناعادلانه حساب کردن. برای فارغ‌التحصیلان وضعیت بدتر شد!
من هنوز نمی‌تونم نتایج و ببینم -_-

برای من ارور میدههههههه
فاک یو پوسیزززززززز
ریدم به کل اموات و خودتون بی ناموسا

گویا این ترار نهایی ها رو ناعادلانه حساب کردن. برای فارغ‌التحصیلان وضعیت بدتر شد!
من هنوز نمی‌تونم نتایج و ببینم -_-
ناعادلانه نیست
با توجه به میانگین تراز سال اخذ دیپلم حساب شده و خب جامعه ای ه

ناعادلانه نیست
با توجه به میانگین تراز سال اخذ دیپلم حساب شده و خب جامعه ای ه
چرا وقتی نمره ۲۰ من تو درسی که پارسال گرفتم تراز پایین‌تری از ۱۹_۲۰ امسال تو همون درس بده ناعادلانه محسوب می‌شه. درسته سختی رو باید لحاظ کرد ولی چطور باید نمره بالاتر از ۲۰ بگیریم؟

چرا وقتی نمره ۲۰ من تو درسی که پارسال گرفتم تراز پایین‌تری از ۱۹_۲۰ امسال تو همون درس بده ناعادلانه محسوب می‌شه. درسته سختی رو باید لحاظ کرد ولی چطور باید نمره بالاتر از ۲۰ بگیریم؟
بحث نمره نبوده
سطح سوال دو سال فرق میکرده
حالا من در مقامی نیستم چیزی بگم ولی شاید مثلا نمره ۱۸ یک درس یه اندازه ۱۴ امسال ارزش داشته باشه
نمیگم درسته یا غلط صرفا شرح میدم

• لایک
امتیازات: Cooly
بحث نمره نبوده
سطح سوال دو سال فرق میکرده
حالا من در مقامی نیستم چیزی بگم ولی شاید مثلا نمره ۱۸ یک درس یه اندازه ۱۴ امسال ارزش داشته باشه
نمیگم درسته یا غلط صرفا شرح میدم
متوجه‌ام. اما امکان ترمیم ۲۰ نبود. فکر نمی‌کردیم که سطح دروس انقدر تفاوت داشته باشه که مجبور بشیم نمره ۲۰ رو برای تراز بالاتر ترمیم کنیم

بچها من ازمون سراسریو ک میزنم میگه خطا در پیدا کردن کاربر چ کنم

واسه من بالأخره بالا اومد ولی کدملی و اینا رو که می‌زنم، نتوورک ارور می ده :‌/

من هنوزم ندیدم
کسایی که دیدین راه حلی ندارین؟

من باز هم یه پیام دارم برای جهرمی عزیز....

هنوز نتونستم کارنامه‌مو ببینم جدی واسه‌م مسخره‌ست که فلانی از ماز اومده میگه فلان تراز برای فلان نمره‌ست در صورتی که معدل من کلی بالاتر از اون چیزی شده که که باید با این تراز میگرفتم نمیفهمم منطقشونو
این موضوع که درس ها و نمره ها اثرات مختلفی روی تراز دارن و اینکه اینا اغلب با دیتا های سال گذشته است رو در نظر گرفتی؟

آقا یه کد امنیتی قراره بده مرده.......................

هنوزم واسه من ارور میده

Back
بالا