• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بانگ‌ها آخرین فعالیت ارسال‌ها اطلاعات شخصی

• مگه پاییز حال و هواش دونفره نبود؟
    چند وقت پیش برای یکی از بچه‌های اینجا نوشتم من یه چهارچوب ذهنی نفوذناپذیر در مورد خانواده دارم و تخطی ازش جایگاه خاطی رو به کلی در خاطر من مخدوش میکنه ؛ و مثال زدم که تجدید تاهل سیاوش (شاهنامه) تمام خوی پهلوانی این پسر رو در نظرم زیر سوال برد .
    فروغ فرخزاد هم برای من دچار همین مضمونه ، رابطه‌اش با ابراهیم گلستان که زن و فرزند داشت باعث میشه در عین تمام شاعرانگیش ، نتونم دوستش داشته باشم .
    moonelin
    moonelin
    درک میکنم و حرفت کاملا درسته ، من نمیتونم ابعاد مختلف زندگی آدما رو از هم تفکیک کنم .
    Mahdi ostoori
    به هر حال تمام آدمای دنیا ، نقاطی تاریک در برهه ای از زندگیشون دارند و انسان خلق شد تا اشتباه کند حالا کوچک یا بزرگ :)
    moonelin
    moonelin
    دقیقا ، من خودم هم معتقدم انسان مجموعه تصمیم‌ها و خطاهاست . اون‌ها هستن که ما رو شکل میدن و از یک لوح هموار ، یه پیکره منحصر به فرد میسازن .
    متاسفانه خانواده در ذهن من زیادی تنزه پیدا کرده و بد عهدی بهش برام قابل اغماض نیست .
    پیرو ح ب تون
    چقدر بد که بقیه علوم پزشکی ها دانشجو های توانبخشی شون رو هم زدن
    ولی هنوز بعضی از پزشکیا و پرستاری ها نزدن /:
    • لایک
    امتیازات: lyamyy
    Mahdi ostoori
    ببخشید پیامتون رو ندیدم
    میشه یکبار دیگه توضیح بدید؟! متوجه منظورتون نشدم
    ماهیت درسها همینه... منم سه شنبه میدترم قلب دادم دریغ از ذره ای دیتا که توی مغزم باقی مونده باشه و به اطلاعات دبیرستان اضاف شده باشه :-"
    خب چی کار کنیم سمون بزاریم بالشت بمیریم؟
    Mahdi ostoori
    لازم نیست سرتو بزاری جایی. همون جوری مرگ بعضیا برا یه سری افراد غمناکه ، مرگ برایانت برا من که مثه اسطوره بود هم غمناکه. سطح ناراحتی ها و درد های افراد با هم فرق می کنه . ناراحتی من ممکنه برا تو کلیشه ای باشه دادا
    سلام. داستان تنهاترین نهنگ ک شما گفتی، براش یه موسیقی ساختن با همین نام. ک صدای پس زمینش، صدای خود نهنگه هست. اگر دوست داشتی گوش بده.
    • لایک
    امتیازات: nnnn
    Mahdi ostoori
    با تشکر از شما . بله شنیده بودمش قبلا . واقعا زیبا بود
    Farnaaaz
    Farnaaaz
    ^_^
    توهم با قیافه ی استعاره.
    Mahdi ostoori
    متوجه منظورتون نشدم
    • لایک
    امتیازات: A M I N
    A M I N
    A M I N
    زندگی چرا با گریه شروع میشه؟
    ربط دادنش به بد بودن زندگی یه جور وهمه و ممکنه از حقیقت دورمون کنه.
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
بالا