• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

منابع مطالعه

• شروع کننده موضوع h.f
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی
اینجا راجع ب منابع مطالعاتی محیط زیست و زمین شناسی قراره صُبت کنیم !
من خودم خیلی بهش علاقه دارم ولی نمیدونم چ کتابایی راجع ب این رشته هست مخصوصا منابع معتبر فکر میکنم در این رابطه خیلی کم باشه !
منابعی رو ک میشناسید معرفی کنید :)

mariiiiii

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran
پاسخ : منابع مطالعه

http://www.irpdf.com/category-12.html

اینجا چندتا کتاب در مورد محیط زیست داره برای دانلود.

اکولوژی کمپل و مقدمه ای بر اکولوژی رفتار -ترجمه عبدالحسین وهاب زاده.

• لایک
امتیازات: h.f

ShapoorII

Erfan
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
نصف جهان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
علوم و فناوری نانو: نقره (دومین دوره) و طلا (چهارمن دوره)
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

محیط زیست ی علم بین رشته ایه و کسی ک در این زمینه مطالعه میکنه باید اطلاعات کافی از علوم پایه داشته باشه و مباحثی مثل ترمودینامیک, شیمی تجزیه و اکولوژی; پایه و اساس محیط زیستن

کتاب فناوری نانو: بحرانهای زیست محیطی و راهکارها نوشته لوییس تیودور-رابرت جی کانز انتشارات جهاد دانشگاهی تهران کتاب خیلی خوبیه اطلاعات پایه محیط زیست ر ارایه کرده و کاربردای عملی نانوتکنولوژی ر بررسی کرده + منابعی ک پایان هر فصل معرفی شدن فوق العادن نویسنده سعی کرده تا شیوه تحلیل علمی و روش برخورد واقع گرایانه با مشکلات ر آموزش بده البته رویکردهای آرمانی و اخلاق علمی م کمی بررسی شده
از همین نویسنده کتابی دیگه هست: Major environmental issues facing the 21 Century نمیدونم ترجمه شده یا نه ولی فایل دانلودش راحت پیدا میشه تو این کتاب درباره موضوعات مختلفی مثل آلودگی آب, پسماندهای جامد, نگرانیهایی در مورد مواد خطرناک و .... واقعیتهایی طرح شده (تو مایه داستانک!) آخرش م پرسشایی برای بحث و تحلیل

• لایک
امتیازات: h.f

رهاـbehemoth

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست

کتاب بهار خاموش نوشته ی راشل کارسون رو چون نثر داستان گونه داره و خب از بهترین کتاب های تاریخ در مورد مشکلات مربوط به محیط زیست به خصوص آفت کش هاست. اگه می خواین علاقه مندی تون به محیط زیست بیشتر بشه خوندنشو به شدت توصیه می کنم.

بالا