• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

من و تو خوب یا بد؟

نظر شما درباره ی برنامه های شبکه ی من و تو 1 چیست؟

• برخلاف شبکه های داخلی شبکه ی خوبیست! و از تمام برنامه هایش راضی ام

رای‌ها: 15 26.8%
  • از بیشتر برنامه هایش راضی ام اما بعضی برنامه هایش مناسب فرهنگ (و عقاید)ما نیست

رای‌ها: 18 32.1%
  • از بعضی برنامه هایش راضی ام اما بیشتر برنامه هایش مناسب فرهنگ(و عقاید)ما نیست

رای‌ها: 15 26.8%
  • شبکه ایست غربی و تنها هدفش ترویج عقاید غربیست

رای‌ها: 8 14.3%

• رای‌دهندگان
    56
  • شروع کننده موضوع

erfan_ashorian

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
2
شهر
تهران
دانشگاه
_ان شا الله قوزاباد
رشته دانشگاه
_علوم کامپیوتر(البته در این
(ابتدای سخن بگم!قصد من به هیچ وجه تخریب یا تشویق نیست!صرفا جهت اطلاع!این یه توضیح کلیه و اگه باش مشکلی دارید میتونیم راجع بش بحث کنیم. . . راسی من نمیدونم این موضوع برا این قسمت گفت و شنود اجتماعی مناسبه یا نه ولی دیگه دیگه:d)
احتمالا بیشتر شما با شبکه ی من و تو آشنایی دارید در آغاز سخن آشنایی نسبی با کیوان عباسی موسس این شبکه:
کیوان عباسی سال 1971 در سیدنی استرالیا به دنیا آمد وی دوران کودکی و نوجوانی را در همان استرالیا و جوانی اش به آمریکا رفت و به عنوان یکی از اعضای اتاق فکر کار کرد.. او در زمینه ی بازرگانی و در دانشگاه نیو انگلند تحصیل کرد سپس در سال 1996 به اسرائیل رفت سپس با مرجان اسکندری دختر فرهاد اسکندری ازدواج کرد(مرجان اسکندری همان مرجان عباسیست که فامیلیش را بعد ها عوض کرده)سپس وی توسط پدرش با رضا فاضلی و حسن اعتمادی آشنا شد(حالا بعدا میگم حسن اعتمادی کیه!)سپس وی با یکی از شرکای اعتمادی به نام کلین آشنا شد سپس کیوان به همکاری او که تازه باز نشست شده بود شبکه ی هاستلر رو تاسیس کردند بعد ها وی به همراه همین مرد شبکه ی اینترنتیه ببین تی وی رو تاسیس که بعد ها فیلتر شد !سپس وی به دیدار رهام هارونی رفت وی به همراه چند تن دیگر جلساتی را ترتیب داده و نهایت منجر به تشکیل شبکه ی من و تو شد
خب احتمالا همتون الان فکر میکنید خط تفکر من مخالف این شبکست اما:
تنوع در برنامه ها ,پوشش دادن تمام سلیقه ها و انتقاد پذیری(یا شاید انتقاد پذیر نشان دادن)شان همه از عواملی بود که روز به روز این شبکه را محبوب تر کرد اما از نگاهی عمیق تر سیاست تزریق آرام باعث شد خیلی انتقاد های تند,وعده هایه سیاسی,دروغ گویی و ...را در برنامه های سیاسیش نگنجاند و در عوض با لحنی آرام اما نه بی طرف انتقاد هایش را نمایان کند به طور مثال بر خلاف شبکه های خبری بی بی سی و وی او ای سیاست هجوم اطلاعات مغالطه آمیز را به اجبار به ذهن بیننده نخوراند و تنها به گفتن اخبار بسنده کرد و قضاوت را به عهده ی خود بیننده گذاشت و این سیاست که از همان روز اول از سیاست های اصلیه کیوان عباسی بود در تمام برنامه ها گنجانده شد و توهین مستقیم به نظام اسلامی و ....به هیچ وجه پذیرفته نمیشد.و همین باعث شد بیشتر اقشار جامعه راضی باشند از قشر بیسواد جامعه که تنها به دیدن برنامه های طنز و غیر علمی بسنده کرده تا قشر با سواد که برنامه های علمی آن را پیگیری میکردند اما باید دید سیاست اصلی کیوان عباسی برای ترویج عقایدش چه بوده و چگونه القا کرده است با چند مثال امیدوارم متوجه بشید
بیوگرافی رها اعتمادی:
وی در 13 آبان 1363 (8 سال از من بزرگ تره:))) در تهران در خانواده ای بهایی(که این رو اطمینان ندارم)به دنیا آمد عموی وی آرش اعتمادی از درباریان بود و بقول سهراب اعتمادی روزانه 10 ساعت در کاخ مشغول به کار بود .آرش عموی وی بود و تقریبا ثروت مند بود و البته دستی هم در خیر داشت.آرش بعد از انقلاب از ایران فرار کرد 7 سال بعد رها و پدرش به سوئد پیشه آرش رفتند(یا فرار کردند یا هر چی تو بگی اصلن!)رها از همان ابتدا به همراه عمویش آرش در جلسات حزب کمونیست کارگری و مجاهدین خلق شرکت میکرد(الان سوئیسنا!)وی مسئول گروه جوانان این گروه بوده که تا کنون نیز ادامه داشته در همین جلسات بود که با کیوان عباسی آشنا شد و وی نیز از مشاوران فکری کیوان برای تاسیس شبکه ی ببین شدند تیم ثابت ببین تی وی ( امیر شیخ – محمد کازرونی - روشنگ نیاغی – کریس ویلیامز – ادوارد مندوزا – فرناز داوودی – بزل عصفوری - تیام رحیمی – ملیسا شوشاهی – رها اعتمادی – بابک اخوی) بودند.سپس وی برای ادامه ی تحصیلاتش به آمریکا رفت سپس وی موفق به تاسیس گروه "جوانان بدون مرز" شد گروه "جوانان بدون مرز" در اصطلاح ماكت يك پروژه بزرگ و ضد ايراني است كه طرح آن از سال 2007 در آمريكا تهيه و تصويب شده و به صورت آرام آغاز به كار كرده است.
در واقع گروه جوانان بدون مرز يكي از زير شاخه هاي مؤسسه دموكراتيك ملي براي امور بين المللي (NDI) به رهبري مادلين اولبرايت؛ است كه اين موسسه نيز يكي از چهار موسسه زير شاخه ي سازمان موقوفه ملي براي دموكراسي است. (NED)
رها اعتمادی در سال 1388 به همراه تعدادی از مسئولین گروه های "جوانان بدون مرز" برای نظارت و گسترش فعالیت ها به ایران سفر کرده و این سفر مصادف بود با جریان ها و اعتراضات داخلی ایران که رها اعتمادی نیز از فرصت استفاده کرد و با بسیج کردن گروه های داخلی همزمان به خیابان ها ریخته و توانستند نقش بسزایی در این جریان بازی کنند.کلیه افرادی که در شبکه من و تو فعالیت می کنند عضو گروه "جوانان بدون مرز" هستند. کیوان عباسی، مرجان عباسی،تیام،سومی، امید و سالومه سید نیا نیز هر کدام مسئول یک گروه "جوانان بدون مرز" در انگلیس هستند که زیر نظر رها اعتمادی در حال فعالیت می باشند. روند گزینش و مشغول به کار شدن افراد مذکور خیلی سریع طی شده و خیلی سریع این افراد شروع به فعالیت نمودند.
:|
بله ابتدا بگذارید یک مرجع خوب برای آشنایی کامل با رضا فاضلی که ابتدای سخن به وی اشاره هایی کردم بدم!
http://www.p1357.blogfa.com/post-1.aspx
خب ادامه ی بحث:
اما نفوذ من و تو در اذهان روش های مخصوص به خود را داشت اما در تمام موارد اصول پایه ی کیوان عباسی رعایت میشدند (اصول پایه ای که با یه سرچ ساده تو نت میتونین پیداش کنید!)
خوب در پایان میخوام به یکی از جدیدترین سریال های من و تو اشاره ای بکنم!قهرمانان:
” خبرگزاری امروز ” سریال تلویزیونی علمی تخیلی ساخته شده توسط تیم کرینگ است که نخستین بار در ۲۵ سپتامبر ۲۰۰۶ از شبکه ان‌بی‌سی nbc پخش شد. داستان از آنجایی شروع می‌شود که عده‌ای از انسان‌ها که توانایی‌های ویژه‌ای دارند به دور هم دیگر جمع می‌شوند و شرکتی را برای مبارزه و جلوگیری از سوء استفاده از این توانایی‌ها تشکیل می‌دهند تا آنکه نقاشی به نام آیزاک مندز با استفاده از توانایی ویژه خود آینده را که نابودی دنیا باشد ترسیم می‌کند و شرکت نیز با عظم راسخ‌تری به فعالیت‌های خودش ادامه می‌دهد تا جلوی این نابودی را بگیرد .

این سریال ۴ فصل دارد که کلا از شبکه من و تو از ۲۳ فروردین ماه پخش خواهد شد .

فصل اول ۲۳ قسمت دارد و در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ در آمریکا پخش شد فصل دوم ۱۱ قسمت و در سال ۲۰۰۷ در آمریکا پخش شد فصل سوم دو جلدی بود. جلد اول۱۳ قسمت داشت و در سال ۲۰۰۸ . جلد دوم در ۱۲ قسمت در سال ۲۰۰۹ پخش شد. فصل چهارم ۱۸ قسمت داشت و در سال ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ پخش شد. در سال ۲۰۱۰ اعلام شد فصل جدیدی از قهرمان ها هرگز ساخته نخواهد شد و داستان با یک فیلم سینمایی (احتمالا ) به پایان می رسد. تخیلی شدن بیش از حد، باعث ریزش قشری از مخاطبان و عملا تبدیل قهرمانان به یک سریال کودکان شده بود.

این سریان توسط شبکه من و تو ۱ به زبان فارسی دوبله شده و از ۲۳/۱/۱۳۹۲ از همین شبکه پخش می شود .

هر چند شاید سریالی عامه پسند نباشد اما پخش این سریال آمریکایی می تواند راه را برای ورود دیگر سریال های پربیننده هموارتر نماید
.
دلیل ریزش بیننده های این برنامه(در امریکا)همان طور که گفته شد تخیلی بودن بیش از حد بود که عملا به یک سریال برای کودکان تبدیل شد اما جالب تر آنکه قسمت های مختلف فیلم صحنه های غیر اخلاقی(البته بستگی داره تعریف اخلاق از نظر شما چی باشه)بسیاری داشت که باعث شد فیلم مخاطبان خود را از دست بدهد

اما در پایان!ببینید من خودم به شخصه من و تو میبینم!از رها بدم میاد!شخصیته محبوبمم سیاوشه :* اما دلیلی نداره قبول نکنم که یکی از اهدافه ساخت شبکه ای که سازنده هاش همچین آدمایی بودن!تخریب عقاید عموم!و ترویج عقاید غرب نیست!کاری به اهداف سیاسیشون ندارم ولی متاسفانه ما فقط وقتی یادمون میاد ایرانیم و تاریخ فلان ساله داریم که یکی میاد عربی حرف میزنه!هیچ وقت به این دقت نمیکنیم یکی از اصول پایه ی کوروش اخلاق بود!هیچ وقت نمیبینیم که اون موقع که ما اخلاق مدار ترین ها بودیم غرب چیکار میکرد. . .

Nightiingle

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
پاسخ : من و تو خوب یا بد؟

من خودم زياد اهل تلويزيون ديدن نيستم ولي هرازگاهي منوتو رو نگاه ميكنم بعضي برنامه هاش جالبن.

درمورد فرهنگ هم، من چيزي نديدم كه مخالف فرهنگ من باشه. اكثر آدمايي كه من ميشناسم برنامه هاي منوتو با فرهنگشون هماهنگه. [nb]البته من همه برنامه هاشو نديدم ولي اونايي كه ديدم اين طور بودن. ولي به نظرم بد نيست آدم اٌپن باشه به چيزهاي متفاوت :-?[/nb]

+اين بيوگرافي ها و مقاله ها رو منم ديدم. هيچ تضميني وجود نداره كه اينا واقعي باشن. هركسي ميتونه قلم و كاغذ دربياره واسه يكي بيوگرافي تخيلي بنويسه. اين قدر از اين چيزها هست كه فلاني و فلاني عضو مجاهدان خلقه و فلاني تروريست مخفي القاعده ست و...

Persian Knight

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اسفراین
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر/سخت افزار

مستند هایی که از هیستوری چنل میگیرن واقعا عالیه ... البته قدیما بیشتر مستند تاریخی پخش میکرد ولی الان بجاش مستند علمی پخش می کنه و اونا هم قشنگه و به نظرم کم لطفیه که زحمتشون برای دوبله و پخش این مستندا رو نادیده بگیریم (با توجه به اینکه تو ایران نمیشه این مستندا رو پیدا کرد یا دانلودش سخته) .
یا مثلا برنامه اقتصاد به زبان ساده ـش خیلی برنامه خوبیه
ولی از طرفی اهداف مغرضانه ای هم دارن مثلن همین سریال نظم و قانون (درسته ؟) ظاهرا چند فصله ولی اینا فقط اون فصلی که مربوط به جنایت های جـنس‍‌‍ی میشه رو دارن پخش می کنن. اکثر سریالایی هم که پخش می کنن بیشتر سریالای درجه چندم و غالبا مستهجنه... درسته اینا قدرت پخش سریالای درجه یک رو ندارن ولی حداقل میتونن سریالایی با کیفیت تری پخش کنن
در کل به نظر من بیننده ای که بدونه هدفش از اینکه نشسته تلویزیون میبینه چیه میتونه استفاده زیادی از این شبکه ببره لکن روی بیننده ی که فقط به قصد گذران وقت این شبکه رو نگاه می کنه(مث بیشتر خانومای خانه دار) میتونه تاثیرات منفی اخلاقی زیادی بزاره ... البته بخش زیادی از جامعه هم با سبک زندگی که من و تو معرفی می کنه مشکلی ندارن

• شروع کننده موضوع

erfan_ashorian

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
2
شهر
تهران
دانشگاه
_ان شا الله قوزاباد
رشته دانشگاه
_علوم کامپیوتر(البته در این

به نقل از Nighttingle :
من خودم زياد اهل تلويزيون ديدن نيستم ولي هرازگاهي منوتو رو نگاه ميكنم بعضي برنامه هاش جالبن.

درمورد فرهنگ هم، من چيزي نديدم كه مخالف فرهنگ من باشه. اكثر آدمايي كه من ميشناسم برنامه هاي منوتو با فرهنگشون هماهنگه. [nb]البته من همه برنامه هاشو نديدم ولي اونايي كه ديدم اين طور بودن. ولي به نظرم بد نيست آدم اٌپن باشه به چيزهاي متفاوت :-?[/nb]

+اين بيوگرافي ها و مقاله ها رو منم ديدم. هيچ تضميني وجود نداره كه اينا واقعي باشن. هركسي ميتونه قلم و كاغذ دربياره واسه يكي بيوگرافي تخيلي بنويسه. اين قدر از اين چيزها هست كه فلاني و فلاني عضو مجاهدان خلقه و فلاني تروريست مخفي القاعده ست و...
1)این بیوگرافی کاملا دقیقه و دلایل بسیاری دارم:اول این که برچسب تروریست زدن به بقیه معمولا برای شیعه های تندرو هست که خوشبختانه قسمت عظیمی از اینو از گزارش کسی که اصلا ایرانی نبوده نوشتم
دوم این که مثلا گرو جوانان بدون مرز تو خوده اف بیه رها اعتمادی تایید شده و تشکیلات فرماسونر نمایی نیست که پنهانی باشه!و اصلن دلیلی هم برای پنهانی نمیبینن!مثله شمان!اوپنن!(
2)این حرف شما که میگی دورو بریایه ما که اصلن هیچی! :| این مثال علنی ادعایی غلطه!بش میگن مغالطه ی فاجعه آمیز:)) (رجوع شود به :مغالطات علی اصغر خندان)
3)این پذیرا بودن چیز های مختلف اتفاقا چیزه خوبیست!گفتم من خودم یکی از برنامه های اصلی و واجبم اینه که هر برنامه ای که توش امید یا سیاوش هستن و حتما ببینم(جز بفرمایید شام که نماده حماقته ) بحث من الگو نگرفتنه!فکر نمیکنم تو دوروبره شمام س....س زنی که بچه 8 ساله داره با یه مرده دیگه عرف(اینجوریه؟)باشه!

بهار1998

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان...استان بوشهر...
مدال المپیاد
ایشالابعدها..

من که یزنامه های شادشودوس دارم مثل سالی تاک بفرماییدشام وشعریادت نره واقعاعالیه خوشم میادازشون خصوصاشعریادت نره که شادی روبه خونه ی مامیاره

igin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود
دانشگاه
صنعتي شاهرود
رشته دانشگاه
حسابداري _روان شناسي

من فقط یک سری شو دوست دارم.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

خوب هر چیزی رو نمیشه به طور کلی خوب یا بد توصیف کرد .
این شبکه وقتی تاسیس شد شاید به جرئت بشه گفت برنامه هاش از همه ی شبکه های فارسی زبان مفید تر بود .
مستند های علمی که پخش می کنه و تقریبا همه ی برنامه ها یه حداقل سطحی از مفید بودن رو دارن .
البته بعضی از برنامه های شیاسی یا تاریخ معاصرش رو که نگاه کنید جهت گیری هایی هم داره اتفاقا روی نکات ظریفی هم گاهی یه سری چیزا رو القا می کنن . البته این یک چیز کاملا طبیعیه . خیلی باید بیش از حد خوش بین باشیم که فکر کنیم یه نفر میاد شبکه تاسیس می کنه و کلی هزینه صرف می کنه فقط برای دل مردم . خوب مسلما می خواد عقاید خودشو بازگو کنه یا اهدافی رو دنبال کنه . اما اون کسی که می بینه باید با فکر خودش در مورد اتفاقات نتیجه گیری کنه و وقتی چیزی مثلا مبالغه میشه با منطقش بررسی کنه که با توجه به بقیه شواهد آیا این ممکنه درست باشه یا نه . کسایی هم که اون تیپ برنامه هارو می بینن معمولا اهل تحقیق و مطالعه در این زمینه هستن.
در مورد اینکه بعضی برنامه هاش با عقاید بعضی مردم هماهنگ نیست به نظرم از این نظر اصلا ایرادی بهش وارد نیست . مردم باید یاد بگیرن عقاید مختلف دیگران رو بپذیرن چیزی که توی ایران به ندرت دیده میشه . یه شبکه نباید لزوما مطابق اعتقادات گروه خاصی عمل کنه ضمن اینکه به اعتقادات کسی هم توهین نکنه .
این بیوگرافی که قرار دادین منبع معتبر نیاز داره صرف اینکه یه ایرانی ننوشته که دلیل بر درست بودنش نمیشه :D نمی گم غلطه لزوما ولی می تونه کاملا درست هم نباشه .
در کل به نظرم اگر قرار باشه یک خانم خانه دار یا هرکس دیگه بشینه پای تلویزیون خیلی بهتره پای این شبکه بشینه تا اینکه پای شبکه های مزخرف و بی محتوایی مثل جم تی وی یا فارسی1 بشینه .

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از احـــــــمد :
ولی از طرفی اهداف مغرضانه ای هم دارن مثلن همین سریال نظم و قانون (درسته ؟) ظاهرا چند فصله ولی اینا فقط اون فصلی که مربوط به جنایت های جـنس‍‌‍ی میشه رو دارن پخش می کنن. اکثر سریالایی هم که پخش می کنن بیشتر سریالای درجه چندم و غالبا مستهجنه... درسته اینا قدرت پخش سریالای درجه یک رو ندارن ولی حداقل میتونن سریالایی با کیفیت تری پخش کنن

اینو که خوندم رسماَ شاخ در آوردم!!!! پوارو ، مارپل ، مرداک ، سریالای انگلیسی که از روی کتاب های معروف ساخته شدن (مثل داون تاون ابی و ...) و دکتر هاوس که قراره به زودی پخش بشه درجه چند ان؟؟!!! اون وقت سریالای کره ای و ژاپنی صدا و سیما درجه 1؟؟؟؟

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

به نظر من خیلی شبکه خوبیه مجری هاش هم خیلی باشخصیت و باسوادن و البته خیلی باحال :لایک

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

BBC و VOA شبکه های اطلاع رسانی اخبار و تحلیل بررسی اخبارند.

اما شبکه من و تو شبکه یک شبکه ی تبلیغاتی و کاملآ غیر حرفه ایه که خبر ها رو که شاید متنشون درست باشه رو به بدترین شکل ممکن پخش میکنند.

من اخبار رو معمولآ دنبال میکنم و میبینم تفاوت اصل خبر با خبری که شبکه من و تو اعلام میکنه چقدر فاحشه.

و تبلیغاتشون از این حد هم گذشته و برنامه هایی مثل شبکه ی نیم درست کردند که کاملآ تبلیغاتیه و هیچ جنبه دیگه ای نداره.

ما نباید اجازه بدیم هر فردی از هر کشور دیگه کشور ما و سرانش رو به سخره بگیره. هر چقدر هم که از اون سران بدمون بیاد ! همون طور که هر چقدر هم شما از برادرتون بدتون بیاد نباید اجازه بدید اگر فردی از غیر خانواده اومد برادرتون رو به سخره بگیره.
میبینیم که دیگه حتی به شخصیت سیاسی محبوبی مثل خاتمی که برای این خاک زحمت ها کشیده هم رحم نکردند. پس مسلمآ تنها هدفشون ایجاد نفرت به کل نظام هست. مهم نیست خوب یا بد ! فقط هدف ایجاد جداییه
ما باید سعی کنیم کشورمون و خانودمون رو حفظ کنیم. وگرنه از وضع حالمون هم بسیار بدتر خواهیم شد...

و انقلاب های اخیر هم این رو ثابت کرد...
یا حتی سوریه . نباید اجازه بدیم تفرقه بین ما بندازن. نباید اجازه بدیم به قشری از مردم ما توهین کنند.

در کل من و تو شبکه ی سیاسیه و از افراد خاص هم ساپرت میشه نداشتن تبلیغات هم گواهی بر این امره ...

من خودم شخصآ این شبکه رو دیگه نگاه نمی کنم. به نظر من تاثیرات بد خرم سلطان خیلی کمتر از همچین شبکه ایه.

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

این شبکه هم خوبه و هم بد
خوبیش اینه که بار علمی داره
برنامه هایی داره که صدا و سیما از اون کپی میکنن [nb]بفرماییدشام که ایران کپی زده شام ایرانی[/nb]
تبلیغات خلاقانه ای داره .
سریال های زیبایی داره
اخبار خوبی داره
بدیش هم اینه که
توش به مرور زمان عقاید بی معنی میشه.
آدم مصرف گرا میکنه
توش روابط . . رو تبلیغ میکنه
حیا و حجآب رو از خانواده ها برمیداره
داخل هر 10_15تا اخبار درست یه خبر نادرست رو میگه طوری که بیننده باورش میشه.
بنیان خانواده رو سست میکنه.
و...
اگه پشت این زرق و برق رو درست و هوشمندانه نگاه کنید می بینید چه ذات پلیدی داره.
در کل شبکه ایه که با هدف فیلم و سریال کار سیاسی میکنه.
ینی داره با پنبه سر میبره

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

در باره مطلب پا ورقی صرفآ بگم بفرمایید شام یک برنامه جهانی هست که من و تو هم خالقش نبوده و کشفش نکرده ! و برنامه ی خیلی محبوبی هم بوده و چیزی نبوده که من و تو از یک شبکه داغون خارجی پیداش کنه.

Alone_but_happy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي 1
شهر
اروميه
دانشگاه
تو فكرشم ...
رشته دانشگاه
بي سوادي محض !! ولی پزشکی هم

نه خب مستند هایی که این شبکه نشون میده ... دونه به دونش کامل و عالیه ...

ایران هنوز درگیر مستند حیات وحشه .... نمیگم رسانه ی ملی خودمون ( :) ) بده ولی در ضمینه مستند به پای شبکه ی من و تو نمیرسه ....

در عوض بعضی از برنامه هاشون بیش از حد لوسه ....

ولی در کل از شبکه راضیم و فقط بعضی برنامه هاش رو دوس ندارم .... :)

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

ببینید، تو این تاپیک قراره از نظر اجتماعی راجع به من‌وتو بحث بشه (مثلاً مثل سوال نظرسنجی)، اگه هدف غیر این بود تاپیک رو تو انجمن سینما، رادیو، تلوزیون‎‌ میزدن! پس از ابعاد اجتماعی این مسئله رو بررسی کنید.

usboy

کاربر حرفه‌ای

بنظرمن ترويج شبكه هايي مثه من و تو واقعا لازمه
چون مردم امروز فقط دنباله كشور خودشون نيستن
دوس دارن بدونن تو بقيه كشورا مردم چگونه زندگي ميكنن
شايد دوست داشته باشن فرهنگهاي سرزمين ديگري رو در خودشون رواج بدن
شبكه ي بي بي سي كه واقعا عاليه
از لحاظ مستنداش كه حرف نداره
از لحاظ اخبارشم بنظرمن راستگوترين اخبار دنيا بي بي سي هست
مثلا صداي امريكا كمي با هواداري كار انجام ميده
اما بي بي سي عاليه