• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تا حالا تو تلویزیون بودی؟!

A.H.Z

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرّم آباد
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : تا حالا تو تلویزیون بودی؟!

دوران راهنمایی به لطف خدا مسابقات شعر همیشه نفر اول استان بودم...
سال سوم مادربزرگم عمرشو به شما داده بود ک ی هفته بعد به خاطر اینکه نفر اول شده بودم تو مسابقات شعر از طرف شبکه استان برای مصاحبه با من در برنامه "هوای تازه" اومدن به مدرسه ما و تو اتاق مدیر با من مصاحبه کردن در حالی که ک مدیر و معلما و عوامل برنامه در پشت دوربین حضور داشتند...
آخر مصاحبه ازم خواستن که ی شعر بخونم...منم ی شعر داشتم به نام "مادرم" که با توجه به حال و هوای خودم اون رو خوندم... :-< :-<
بعدش دیدم اکثر افرادی که تو اون اتاق حضور داشتند دارن های های گریه میکنن مخصوصا فیلمبردار... :-< :-<

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

چرا یاده خاطرات تلویزیونی میفتم خندم میگیره :))

یه بار یه شیخیو اورده بودن مدرسمون بعد تو نمازخونه برامون حرف میزد.روز بدون کتاب نزدیکای عید.بعد من از اول تا آخرش داشتم میخندیدم گویا.بعد فامیل دیده بودن تو شبکه خراسان اومدن گفتن بم.

یه بار مسابقه خیام بودیم بعد اومدن باهامون مصاحبه کنن بعد سه نفرمون ژست گرفتیم گفتیم مصاحبه نمیکنیم.بعد وقتی از شبکه خراسان پخش شد،نشون داد داره با یه گروهی که پشت ما بودن مصاحبه میکرده من از اول تا آخر گردنمو چرخونده بودم داشتم مثه این حسرت به دل موندنا نگاشون میکردم و میخواستم تو فیلم دیده شم :))

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

اوف اوف چقد من شاخ بودم بچه بودم :)) تلویزیون سه چار بار رفتم. یکی ش یادمه مربوط به عاشورا بود یه متن نوشتم خوندم. تا چند وقت تو مدرسه حس این سلبریتی آرو داشتم خودمم ندیده بودم برنامه رو ولی بقیه دیده بودن گویا :-" رادیو هم هم. راستی یه بارم مسعود روشن پژوه اومده بود منم دوت کردن (میگم که خیلی شاااخ بودم :)) ) که برم شعری که واسه بچه های فلسطین گفتم و بخونم :-" ولی حیف که شهرت همیشگی نیست :))

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

واسه یه جشنواره بود فک کنم اسمش دانش اموزان امروز دانشمندان فردا بود . واسه طرحم جز برگزیده ها شده بودم یه مصاحبه کردن باهام اخبار فارس اما خودم ندیدم خودمو فامیل ز زدن گفتن دیدیمت :D

طرح من تو زمینه های مکانیک و الکترونیک بود بعد طرف بهم گفت میخوای چیکاره بشی خیلی شیک گفتم دکترای ژنتیک :D

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

این ایران اپن دوسال پیش من لیدر گروه حلی بودم هی داد میزدم"فقط علامه حلی" >:D< :D
بعد این حسینی بای 20:30 اومد فیلم گرفت انگار شبش تو 20:30 بنده مثل میمون میپریدم بالا پایین :))

باو این حسینی بای دید من لیدرم اومد طرفم گفت آقا شما برا چی اومدی اینجا؟ گفتم فقط علامه حلی :D گفت باشه ولی علاقت ب اینجا چی بوده؟ گفتم فقط علامه حلی :D
کلافه شد رفت با تاجیکی مصاحبه کرد :))

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

حلی ربوکاپ 2013 اخبار ساعت 10 مصاحبه کردن باهام

×در راستای حسینی بای :)) اومد قبل اختتامیه IO 2013 سوژه کنه مارو تیرش ُ به سنگ اصابت دادیم عصبانی شد :)))

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

کلاس چهارم که بودم تو یه تله فیلم مال شهادت حضرت علی بود بازی کردم نقش یه پسر کور :)) :)) از شبکه 2 پخش شد
بعد از کلاس پنجم تا 2 راهنمایی مجری برنامه کودک(پرپرک) شبکه خلیج فارس بودم . و با حدود 120 تا اجرا فقط 250 تومن پول بم دادن :))
بعد تو همین حین مجری گری یه سریال (10 قسمت )هم بازی کردیم واسه خلیج فارس مال گروه کودک بود گویا پخش نشد یا اگه شد به ما نگفتن دستمزدشم گفتن خرج ایتام میشه چون مربوط به بهزیستی و اینا بود :)) و عملا به ما فقط شام + سرویس رفت و آمد دادن :D که خوب بود چون در جربان مجری گری بنده بالای میلیون پول آژانس رفتن به صدا سیما دادم ... ;)) ...برگشتنه هم میچسبیدیم به تهیه کننده تا سوار سرویسمون کنن :))

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

خب من 6-7 سال تو گزوه سرود و تئاترو اینا بودم بعد یه بار که از طرف مدرسه رفته بودیم گلزار شهدا واسه اجرای برنامه اومدن باهام مصاحبه کردن اخبار نشون داد
یه بارم کلاس پنجم یا چهارم رفتم برنامه کودک شبکه استانیمون نشونم داد کلی بعد اونجا هم نمایش بازی کردیم :-" :D

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

اول یا دوم راهنمایی بودیم بردنمون 1444
یه خودکار و ماشین حساب هم بهمون دادن

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

کلاس چهارم بودم که یه طرحی گذاشتن با عنوان « دوست دارم کتاب علوم من این‌طوری باشد » . بعد منم تقریبا چهار پنج ماه روش کار کردم و بعد فرستادم براشون. طرح من برگزیده شد و دعوتم کردن جشنواره استانی. اونجا بهمون خط کش دادن که روش نوشته بود «همه ی دانشمندان هم روزی مثل ما دانش آموز بوده اند..» بعدم طرح من اول شد و مصاحبه کردن باهام. که تو شبکه استانی پخش شد. متاسفانه برنامشون زنده بود و کسی نبود منو ببینه :D. چند ماه بعدم فهمیدم تو اخبار جوانه ها نشونم داده بودن :-".

zizipatala

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
علوم پزشکی سبزوار
رشته دانشگاه
مامایی
اینستاگرام

یه بارمدرسمونوگازگرفت همه داشتن تلف میشدن
ازگزارش پنج اومدن ازمون فیلم گرفتن
واقعافیلم دیدنی شده بود
همه گیج میزدنوچرت وپرت می گفتن :))

ریحان خاتون

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعدادهای درخشان فرزانگان
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

خودم که نه ولی نقاشیم چرا :D

milad.a

milad.a
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر

1 بار تو یه مسابقه اون پشت عکس و مصاحبه تو 5 تا خبر پخشمون کردن بعد از اون هم یه 2 3 بار از شبکه استانی وقتی از خیابون رد می شدم نشون دادن کلا چیز بیهوده ایه

آخرین ویرایش:

kiana1379

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا لاهیجان
شهر
لاهیجان

مال من یه کوچولو فرق میکنه با شما من تو شبکه یک و رادیو جوان بودم یعنی تو شبکه یک نشونم دادن و رادیو صدام پخش شد دایی من گوینده بود فوت کرده بود تو مراسماش بودم و نشونم دادن

M.H.R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
urm

بچه که بودم فیلم و تبلیغ تلویزیونی بازی می کردم .
یه بار هم واسه برنامه کودک رفته بودم صدا سیما
چند بارم اومدن مدرسه باهامون مصاحبه کردن تو تلویزیون نشون داد
پنجم ابتدایی هم گروه سرود بودم یه بار واسه ضبط رفتیم صداسیما بعد از اون برنامه کودک شبکه استانی تند تند سرود ما رو پخش می کرد . :))

یه بار هم وقتی ابتدایی می خوندم وزیر بهداشت و وزیر اموزش و پرورش اومده بودن مدرسه ما ما هم بهداشتیار بودیم تو اخبار نشونمون دادن .

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
ﭘﺎﺳﺦ : ﺗﺎ ﺣﺎﻟﺎ ﺗﻮ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﺑﻮﺩﯼ؟!

رفته بوديم مسابقات هوافضاي دانشگاه شريف،اونجا ک بوديم آقاي حسيني باي اومده بودن بران گزارش!ما هم ک جوگير!با دستامون عدد پنج رو نشون داديم و داد زديم:فرزانگان پنج!!!! بعدش کلي تو اخبار و شبکه هاي مختلف منتظر بوديم پخش شه!اما ظاهرا سانسور شده بوديم!!!!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
چارم دبستان رفتم رنگین کمان با خاله نرگس و نیما و دایی وعروسکی به نام دادا :-"
این مهربونیای خاله نرگس که می بینید یه دروغ کثیفه:-"

parmiiida

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی همدان
رشته دانشگاه
رادیولوژی^-^
مال من از همه شرم آورتره :))
۴ام دبستان بودیم مسابقه بومی محلی گذاشتن بین مدارس..ما باید با لحجه همدانی غلیظ گرگمو گله میبرم بازی میکردیم...تو اخبار من اولین گوسفندی بودم ک گرگ گرفت پرتم کرد تو دیوار :))
همه میگفتن عههه پارمیدا نشونت داد اخبار ک پرتت کردن تو دیوار :))
بعد تازه مدال نقره گرفتیم..تو گرگم به هوا :|

پیکسی

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی گیاهی
پنج سالم بود یه بار رفتم برنامه عمو پورنگ :د البته تو جام جم پخش میشد خوشبختانه اکثریت ندیدن اوناییکه ماهواره داشتن دیدن.
بعدش این عمو پورنگ به هرکی میگفت یه جمله سخت رو چند بار تکرار کنه مثل قوری گل قرمزی و این لوس بازیا. من یه کاپشن سبز تنم بود به من که رسید گفت دوبار بگو طالبی سبزه طالبی سبزه و منِ ساده عین احمقا تکرار کردم:-l.یکی از همسایه ها(!) ضبط کرد بود برنامه رو تحویل عمم داد . میذاشتن هی فیلمشو بهم میخندیدن :| و من تازگیا فهمیدم قربانی چه شوخیِ کثیفی بودم:))
یه بارم هفت سالم بود رفتم رنگین کمون جاــَم نبود رو اون صندلیا بشینم نشوندنم رو پله بغل خاله نرگس:)) اینو بدبختانه کل فامیل دیگه دیدن .

آخرین ویرایش:
بالا