• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

apple iphone 5s

• شروع کننده موضوع

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
چیزی نمونده تا معرفیه آیفون های جدید(5c.5s)خب ما میخایم تو این تاپیک در مورد 5اس صحبت کنیم.از قدرت سخت افزاریش که من چیزی پیدا نکردم ای او اسشم که ورزن 7 هست صد درصد قیافشم که همه دیدین الان سر دو چیز بحث کنیم
1-حسگر اثر انگشت:به نظرتون این امکان کاربردیه عایا ارزش هزینه ی بیشترو داره خب آدم یه پس میذاره دیگه وا3 چی حسگر اثر انگشت(نظر شخصیه فقط شمام نظراتونو بگید در این باره)
2-رنگ بز(طلایی)آیفون 5 اس: این رنگ که خیلی خوشکله انگار اپل هم تایید کرده که ازین رنگ تولید میکنه نظرتونو در مورد این رنگ هم بگید به نظرتون این رنگش از سفیدو مشکی گرونتره

ENerjji!!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد شيمي ميخوندم تو جوونيام!!
دانشگاه
همون تهران خوبه نه؟
رشته دانشگاه
فعلاً موجود نيست ولي شايد ص
پاسخ : apple iphone 5s

به نقل از شبگرد ایلیا :
چیزی نمونده تا معرفیه آیفون های جدید(5c.5s)خب ما میخایم تو این تاپیک در مورد 5اس صحبت کنیم :-" از قدرت سخت افزاریش که من چیزی پیدا نکردم ای او اسشم که ورزن 7 هست صد درصد قیافشم که همه دیدین الان سر دو چیز بحث کنیم
1-حسگر اثر انگشت:به نظرتون این امکان کاربردیه عایا ارزش هزینه ی بیشترو داره خب آدم یه پس میذاره دیگه وا3 چی حسگر اثر انگشت(نظر شخصیه فقط شمام نظراتونو بگید در این باره)
2-رنگ بز(طلایی)آیفون 5 اس: این رنگ که خیلی خوشکله انگار اپل هم تایید کرده که ازین رنگ تولید میکنه نظرتونو در مورد این رنگ هم بگید به نظرتون این رنگش از سفیدو مشکی گرونتره
من اصلا فك نميكنم اپل انقد بي كلاس باشه آيفون 5c رو معرفي بشه و فقط در حد شايعه هس!! از نظر سخت افزاري cpu: ٤ هسته اي ١/٥ يا ١ هست!! در مورد رنگ هم فك كنم سفيد، طلايي، مشكي، خاكستري باشه!! صفحه نمايشش هم انگار از نسل قبلي بيشتره يني فك كنم ٤/٨ اينچ باشه !! طبق خبر بعضي سايت ها آيفون 5s خيلي گرون تر از نسل قبليه!! شايد به خاطر همين حسگرا باشه نميدونم!! ١٣ روز ديگر.......

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-"

بر اساس مشخصات لو رفته از a7 اين نيز دو هسته اي هستش و احتمالا با فركانس بالاتر بر خلاف بقيه اصلا از رنگ طلايي يا همون بژ خوشم نيومد و اينكه مشكل آيفون در حال حاضر سنسور اثر انگشت نيست بلكه صفحه نمايش بزرگتر هست كه متاسفانه بايد تا سري بعدي اون يعني ٦ منتظر بمونيم
Sent from my iPad

Arshakeri

ARSALAN
نام مرکز سمپاد
سید رضی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
فرهنگیان
رشته دانشگاه
آموزش زبان انگلیسی
تلگرام
اینستاگرام

از نظر من هم حسگر اثر انگشتش خوبه هم رنگه بژ.رنگش که حرف نداره اصن یه وضی دیوونش شدم.
حسگرشم خیلی خوبه.شما میگی میتونی نرم افزار نصب کنی درسته من خودم نرم افزارشو داشتم منتها انقد اشغال بود که با انگشت داداشمم قفلش باز میشد.ولی این حسگره واقعیه با هیچ انگشتی جز انگشت خودت وا نمیشه.از نظر من که ارزششو داره. :لایک

• شروع کننده موضوع

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

به نقل از Avang :) :
من اصلا فك نميكنم اپل انقد بي كلاس باشه آيفون 5c رو معرفي بشه و فقط در حد شايعه هس!!
من منظور شما رو از بیکلاسی نمیفهمم.اینکه اپل به فکر طرفدارایش که سطح مالیه بالایی ندارن هست این بیکلاسیه؟

به نقل از amir sh :
از نظر من هم حسگر اثر انگشتش خوبه هم رنگه بژ.رنگش که حرف نداره اصن یه وضی دیوونش شدم.
حسگرشم خیلی خوبه.شما میگی میتونی نرم افزار نصب کنی درسته من خودم نرم افزارشو داشتم منتها انقد اشغال بود که با انگشت داداشمم قفلش باز میشد.ولی این حسگره واقعیه با هیچ انگشتی جز انگشت خودت وا نمیشه.از نظر من که ارزششو داره. :لایک
من نگفتم نرم افزار نصب کنیم گفتم که از همون پسورد هم میشه استفاده کرد نیازی به حسگر نیست البته اینو هم بگم علت مخالفت من با حسگر افزایش قیمته زیاده اگه قیمتش به دلیل وجود حسگر تغییر زیادی نداشته باشه صد درصد من هم علاقه به وجود اون دارم
در ضمن علاقه مندان کسب اطلاعات بیشتر(البته همش هنوز حدسه)به این لینک مراجعه کنند
منتظر بزرگ‌ترین محصول اپل باشید!
+ویرایش پس از مراسم معرفی:
آیفون 5 اس حسگر اثر انگشت دارد،همچنین وجود رنگ بز(طلایی) هم تایید شد دیشب.قیمت نسخه 16 گیگ با قرداد 2 ساله 199 دلاره
در این لینک میتونید شرح کامل مراسم دیشب رو ببینید

abdi101

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیادی نیستسم ...
دانشگاه
...
رشته دانشگاه
...

ای دیوانگان اپل ، به گوش باشید ، 5اس های بازار موبایل رو ببینید ، بعضی هایشان صفحه شان داغونه و بعضی رنگشان رفته ، تازه HTC One هم بهترین گوشی دنیا شد ، باور ندارید ، اخبار را بخوانید . :-\

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

به نقل از abdi101 :
ای دیوانگان اپل ، به گوش باشید ، 5اس های بازار موبایل رو ببینید ، بعضی هایشان صفحه شان داغونه و بعضی رنگشان رفته ، تازه HTC One هم بهترین گوشی دنیا شد ، باور ندارید ، اخبار را بخوانید . :-\

دوست عزیز با احترام کامل

شما بنچ مارک واسه ی من بیار آیفون 5s از One عقب مونده باشه!!!
یه سری که بلد نیستند از دیوایس درست استفاده کنند و فقط برا پز و اینا میخرنش معلومه که خراب مییکنن دیوایسو!!
من خودم 3gs و 5s دارم جفتشون مث مرد دارن کار میکنن!همه کاراشونم خودم میکنم!از جیلبریک بگیر تا برنامه و هزارتا چیز دیگه!

دیوایس خاص مصرف کننده خاص میخواد عزیز

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
تهران جنوب
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از XxBeastxX :
دوست عزیز با احترام کامل

شما بنچ مارک واسه ی من بیار آیفون 5s از One عقب مونده باشه!!!
یه سری که بلد نیستند از دیوایس درست استفاده کنند و فقط برا پز و اینا میخرنش معلومه که خراب مییکنن دیوایسو!!
من خودم 3gs و 5s دارم جفتشون مث مرد دارن کار میکنن!همه کاراشونم خودم میکنم!از جیلبریک بگیر تا برنامه و هزارتا چیز دیگه!

دیوایس خاص مصرف کننده خاص میخواد عزیز
آقا جان بنچ مارک که ملاک نیست ، خیلی چیزای دیگه هم ملاکه ، مثلا ؛ صفحه نمایش و ... . تازه شاید که بنچ مارکش کمتر باشه ولی من برنامه هایی که نوت 3 کم اوورد رو با این این آب خوردن اجرا کرد . h-:

mojahedazam

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی برق

آقا جان بنچ مارک که ملاک نیست ، خیلی چیزای دیگه هم ملاکه ، مثلا ؛ صفحه نمایش و ... . تازه شاید که بنچ مارکش کمتر باشه ولی من برنامه هایی که نوت 3 کم اوورد رو با این این آب خوردن اجرا کرد . h-:

یه سوالی اینجا پیش میادشما تا حالا دیوایس اپل تو دستت گرفتی که میای نظر میدی؟؟؟
+تنها برتری htc صفحه نمایش با کیفیت بالاتر از رتیناش هست اما شما به یک نکته توجه نکردی و اون اینکه چشم انسان محدود به 300dpi هست و اگر کیفیت صفحه نمایش از اون بالاتر بره صرفا فقط یه کل کل حساب میشه چون در واقع برای چشم انسان بین دو تا Display که کیفیتشون بالاتر از 300 هست تفاوتی وجود نداره...
+دیگه چه برتری ای داره نسبت به 5s؟؟؟؟!!!! B-) B-)

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

ببينيد،خب من الان اين گوشي را يک هفتس که خريدم.غز بزرگترين مشکلاتمم اينه که نميتونم هيچي از کام بريزم توش.ميشه کمکي کنيد؟

• شروع کننده موضوع

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

یادش بخیر،اون موقه که این تاپیکو زدم :-" #اسپم :D

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

به نقل از shoru dobare :
ببينيد،خب من الان اين گوشي را يک هفتس که خريدم.غز بزرگترين مشکلاتمم اينه که نميتونم هيچي از کام بريزم توش.ميشه کمکي کنيد؟
itunes رو استفاده كتيد و باهاش موزيك و ويديو ها و اپ هاتو ميتوني به موبايلت انتقال بدي

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از XxBeastxX :
itunes رو استفاده كتيد و باهاش موزيك و ويديو ها و اپ هاتو ميتوني به موبايلت انتقال بدي
مرسي،حل شد :Dداداشم درستش کرد

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

نمیتونم از GPRS استفاده کنم.
چه قدر احتمال داره از سیمکارت باشه مشکل؟! از گوشی چه قدر؟!
اون جاعی که وی.پی.ان هم داره نمیتونم پیدا کنم؟!

پ.ن همین که با گوشی مشکل برخوردم نیاز به کمک داشتم سایت پوکید :-پوکر فیس #اسپم

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

میشه مشکلتونو بیشتر توضیح بدید :-? :-?
ینی چی نمیشه استفاده کرد gprs رو؟؟؟وصل نمیشه :-? :-?؟

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از XxBeastxX :
میشه مشکلتونو بیشتر توضیح بدید :-? :-?
ینی چی نمیشه استفاده کرد gprs رو؟؟؟وصل نمیشه :-? :-?؟
بله دیگه من بسته ی جی.پی.آر.اس رو میخرم از اعتبارم کم هم میکنه بعد اس میده که بسته تا فلان وقت هم فعال شده.
منتها نت نمیره× انگار فعال نیس! :|

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

Moblie Data تو ستینگ فعاله دیگه؟(بد برداشت نشه قصد توهین ندارم فقط دارم میپرسم)

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از XxBeastxX :
Moblie Data تو ستینگ فعاله دیگه؟(بد برداشت نشه قصد توهین ندارم فقط دارم میپرسم)
بله همه اش روشنه!
خاهش میکنم متوجه ام.

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

با یه سیم کارت دیگه امتحان کنید همون gprs اگه نشد احتمالا مشکل سخت افزار آیفون هستش ولی اگر با یه سیم کارت دیگه کار کرد مشکل از سیم کارته میتونید برید درخواست سیم جدید با همون شماره کنید

بالا