• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوابگاهی ها

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
پاسخ : خوابگاهی ها

به نقل از Kenji :
عسل میگم یه کلاشنیکف یا برتا هم بر میداشتی پیشت کسی خواست به شهر حمله کنه واسه جنگم اماده باشی :))

مگه داری میری جنگ ؟؟؟ :rolleyes: چه خبره اینهمه وسیله

نظرت چیه بگم وسایل من بیشتر و البته کامل تره ;;) :-" :))

asal_sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از فَــرز :
نظرت چیه بگم وسایل من بیشتر و البته کامل تره ;;) :-" :))

اره بيشتره صد در صد.... من به جزييات وارد نشدم ديگه......گفتن ياداوري شه.... :-" :))

asal_sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

ميگم يكي بخواد شب تو خوابگاه دير بخوابه نميشه ؟؟ :-? بايد مث جغدا تو تاريكي بشينيم؟؟ يا با چراغه موبايل بيدار بمونيم؟؟ :-" :-"

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی

به نقل از asal_sampadi :
ميگم يكي بخواد شب تو خوابگاه دير بخوابه نميشه ؟؟ :-? بايد مث جغدا تو تاريكي بشينيم؟؟ يا با چراغه موبايل بيدار بمونيم؟؟ :-" :-"

تا خودت صبح موبایل ب سر بگیر...چیکارت دارن :D

فقط وسایل من بار ی وانته عایا؟

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

ميگم يكي بخواد شب تو خوابگاه دير بخوابه نميشه ؟؟ :-? بايد مث جغدا تو تاريكي بشينيم؟؟ يا با چراغه موبايل بيدار بمونيم؟؟ :-"

والا تو خوابگاه ما که اگه کسی بخاد زود بخابه باید دنبال راه حل بگرده وگرنه در حالت عادی که هسیم تا 2 و اینا :-"

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

پیشنهاد میکنم مقادیر زیادی پارچه و علی الخصوص از نوع تیره با خودتون ببرید واسه تختتون پرده درست کنید... رسما برا خودتون یه جای خلوت درست کنید! در بذارید حتی :))

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از سَجاد :
پیشنهاد میکنم مقادیر زیادی پارچه و علی الخصوص از نوع تیره با خودتون ببرید واسه تختتون پرده درست کنید... رسما برا خودتون یه جای خلوت درست کنید! در بذارید حتی :))

لایک.راس میگه ما داریم این طرح خیلی جالبیه که در تمام خابگاه های ما پیاده شد و خییلیم جواب داد هم از نظر روحی هم بقیه نظرا.بعد کلن بچه ها برا خودشون حریم درست کرده بودن اصن احساس غرور میکردن از اینکه یه منطقه خاص دارن برا خودشون :|
والا

asal_sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از sandra :
تا خودت صبح موبایل ب سر بگیر...چیکارت دارن :D

فقط وسایل من بار ی وانته عایا؟

نه ديگه چراغه اتاقو ميگم خاموش نكنن يه وقت؟!.... :-"........ از الان مشخص كنين اگه اينجوريه باخودمون از اون كلاه چراغدارا كه ميذارن سرشون اتش نشاني و اينا از اونا ببريم =)) جدي :ميگن بعضيا هستن زود ميخوابن بعد اتاقو خاموشي ميدن تو خوابگاه ميگم يعني اين افراد زيادن؟؟ چطور مقابله كنيم با اينا؟؟

چرا؟؟

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی

به نقل از asal_sampadi :
نه ديگه چراغه اتاقو ميگم خاموش نكنن يه وقت؟!.... :-"........ از الان مشخص كنين اگه اينجوريه باخودمون از اون كلاه چراغدارا كه ميذارن سرشون اتش نشاني و اينا از اونا ببريم =)) جدي :ميگن بعضيا هستن زود ميخوابن بعد اتاقو خاموشي ميدن تو خوابگاه ميگم يعني اين افراد زيادن؟؟ چطور مقابله كنيم با اينا؟؟

چرا؟؟

نه بابا مگه پادگانه :D اگه دیدی هم اتاقیات از اونان :-s همون واسه تخت پرده درست کردن خوبه ک کنم :-"

اینایی ک تخت بالا سهمشونه چجوری حریم درست کنن؟ 8 :-??

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

به نقل از sandra :
نه بابا مگه پادگانه :D اگه دیدی هم اتاقیات از اونان :-s همون واسه تخت پرده درست کردن خوبه ک کنم :-"

با پونز و این چیزا به سقف وصل کنن... یا دوتا قلاب بزنن به سقف یه میله بذارن جا چوب پرده...
ینی من اگه خوابگاهی شم مرد نیستم واسه تختم در درست نکنم... من بدون حریم خصوصی میمیرم (نه که الان حریم خصوصی دارم :-w )

asal_sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از sandra :

يه راه حله ديگم هس هم اتاقيارو خودمون انتخاب كنيم ... :-".... :-"

بعد يه راه ديگم اينكه دوره تختتو چراغ ببندي شبا روشن كني .... =))

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از sandra :

از پایین ملحفه رو میکنی زیر خوش خواب از بالام با پونز وصلش میکنی به سقف ... من خودم تخت بالا بودم همین کارو کردم :D

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

به نقل از سَجاد :
-این عکسا واقعیت داره؟! http://www.tabnak.ir/fa/news/316387/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81
این خوابگاه مصلی نژاده که دانشجو‌های دکترا از اون استفاده می‌کنن. دانشجو‌های کارشناسی می‌رن خوابگاه طرشت، ظاهرا خیلی با چیزی که توی این عکس‌ها دیده می‌شه متفاوته.

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

صرف واقعیت منطور بود... دوستان بخونن برا دکترا :D

میگم تو خوابگاه به لباس و اینام گیر میدن!؟

+

به نقل از سَجاد :
-میگم برا نظافت مثلا نمیشه زنگ بزنیم این نظافتیا که میان راه پله و اینا تمیز میکنن بیان تمیز کنن(از بیرون، همون پولیا) خوابگاه اجازه میده؟!
نمیشه به اونایی که دسشویی و اینارو تمیز میکنن پول بدیم اتاقم تمیز کنه؟!(گشادم خودتی)
-اگه خونه اجاره کنیم میارزه به خوابگاه؟ (هم اتاقیا، نظافت، امنیت...)
-بعد مثلا دانشگاه وام نمیده برا خونه؟!
-خوابگاه ها معمولا چیارو میدن بهمون؟! (میدونم خوابگاه با خوابگاه فرق داره؛ ولی بطور میانگین....)
-خوابگاه اگه غیبت داشته باشیم چیکار میکنن؟!
-خوابگاه ها جاشون الابختکی انتخاب میشه(توسط دانشگاه) یا مثلا نزدیکی به درمونگاه یا بیمارستان یا خود دانشگاه اولویت داره؟!
-اتاقا تلفن و اینا داره؟!
-اگر اینترنت نداشته باشه میشه بچه ها خودشون پول بزارن و براش بگیرن؟!(به اسم خوابگاه ولی پولشو خودشون بدن)
-چه محدودیتایی داره فعالیت های توی خوابگاه؟ مثلا میتونی بری توش ساز بزنی، بردن وسیله های عجیب غریب(پتینت و پروژه و اینا، با فرض این که بچه های خوابگاهی کاریش ندارن) یا فقط بری توش غذا بخوری و بخوابی؟
-این عکسا واقعیت داره؟! http://www.tabnak.ir/fa/news/316387/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81

samira16

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
ندارم :-"
دانشگاه
دانشگاه گلستان-گرگان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

من رفتم خابگاه گرفتم :| بعدش خیلی ازین عکسا بدتر بود :(( اتاقای کوچیک تو هر کدوم چند تا تخت 2 نفره فضا ها رو پر کرده بودن! به من اتاق 6 تخت رسید :(( هنو هیشکی وسایلاشو نیاورده بود تو او اتاق. بعدش خیلی اتاقش چرت بود :(( موکتش اصن یه جوری بود...چرخیده بود... بعد ازین کمدا فلزیا که درشو قفل میکنی فقط تو این اتاق که ما بودیم نداشت :( کمد چوبی بود با درهایه شیشه ای که میز تلوزیونه اصولا :| به خانومه گفتم گفتش احتمالا میارن بعدن واستون :| بعدش کولر که هیچی پنکه هم نداشت :(( بازم خانومه گفت بعدا میببینن چی لازم دارین میارن احتمالا :| من تا حالا خابگاه از نزدیک ندیده بودم :| هنوز تو شوکم من :| بعد هم خوابگاهیام سال بالایین همه :(( همه هم رشته های چیزن :( آسونو اینا...زیست...جغرافیا... :| یعنی در کل بگم عملا بدبخت شدم من دیگه :(( بعد اصن میز نبود تو اتاقش واسه درس خوندن!! فکر کنم باید بریم سالن غذا خوری درس بخونیم آره؟؟ :rolleyes: خوابگاهای شمام اینجوریاس؟ :rolleyes:
بعد تازه تو یه فرمی که بهمون داده بودن نوشته بود نمیشه به تختمون پرده وصل کنیم یا لامپ آویزون کنیم ازش!! بقیشو نخوندم دیگه حالم گرفته شد :-< هنو این از خوابگاهی که اول رفتم دیدم بهتر بود #S-: اون اولیه کلا مشخص بود از ساختمونش که سوسک و جک و جونور و اینا از ساختمونش بالا میرن دیگه :rolleyes: خیلی قدیمی تر بود اون.
به نظرتون من رفت و آمد کنم بهتر نیس؟؟ :(( مامانم میگه سختت میشه مخصوصا تو زمستون :-< همش یه ساعت و نیم تا گرگان راهه ها!! :-<
بچه ها من دلم میگیره اونجا =(( اصن معلوم نیست هم اتاقیام کین؟قابل تحملن آیا؟ :rolleyes: اه :|
بچه ها همه حرفامو سوالامو اینارو جواب بدین لطفا :((

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

به نقل از Samira :) :
من رفتم خابگاه گرفتم :| بعدش خیلی ازین عکسا بدتر بود :(( اتاقای کوچیک تو هر کدوم چند تا تخت 2 نفره فضا ها رو پر کرده بودن! به من اتاق 6 تخت رسید :(( هنو هیشکی وسایلاشو نیاورده بود تو او اتاق. بعدش خیلی اتاقش چرت بود :(( موکتش اصن یه جوری بود...چرخیده بود... بعد ازین کمدا فلزیا که درشو قفل میکنی فقط تو این اتاق که ما بودیم نداشت :( کمد چوبی بود با درهایه شیشه ای که میز تلوزیونه اصولا :| به خانومه گفتم گفتش احتمالا میارن بعدن واستون :| بعدش کولر که هیچی پنکه هم نداشت :(( بازم خانومه گفت بعدا میببینن چی لازم دارین میارن احتمالا :| من تا حالا خابگاه از نزدیک ندیده بودم :| هنوز تو شوکم من :| بعد هم خوابگاهیام سال بالایین همه :(( همه هم رشته های چیزن :( آسونو اینا...زیست...جغرافیا... :| یعنی در کل بگم عملا بدبخت شدم من دیگه :(( بعد اصن میز نبود تو اتاقش واسه درس خوندن!! فکر کنم باید بریم سالن غذا خوری درس بخونیم آره؟؟ :rolleyes: خوابگاهای شمام اینجوریاس؟ :rolleyes:
بعد تازه تو یه فرمی که بهمون داده بودن نوشته بود نمیشه به تختمون پرده وصل کنیم یا لامپ آویزون کنیم ازش!! بقیشو نخوندم دیگه حالم گرفته شد :-< هنو این از خوابگاهی که اول رفتم دیدم بهتر بود #S-: اون اولیه کلا مشخص بود از ساختمونش که سوسک و جک و جونور و اینا از ساختمونش بالا میرن دیگه :rolleyes: خیلی قدیمی تر بود اون.
به نظرتون من رفت و آمد کنم بهتر نیس؟؟ :(( مامانم میگه سختت میشه مخصوصا تو زمستون :-< همش یه ساعت و نیم تا گرگان راهه ها!! :-<
بچه ها من دلم میگیره اونجا =(( اصن معلوم نیست هم اتاقیام کین؟قابل تحملن آیا؟ :rolleyes: اه :|
بچه ها همه حرفامو سوالامو اینارو جواب بدین لطفا :((

درس خواستی بخونی سال اول فقط برو سالن مطالعه تا سال بعد بتونی با دوستای هم فاز خودت اتاق بگیری

سوسول بازیم در نیار دیگه , رویال پالاس لندن رو که قرار نیست بدن بهت :D یا علی بگو بچسب به درس خدا اسون میکنه همه چیو

بعدش منم الان تو خود تهرانم مثلا , از خونمون تا یونی 2 ساعت راهه این چند روز رفتم دانشگاهو اومدم کلیم فعالیت جانبی کردم :D

اگه به خودت بقبولونی که باید خسته شی خسته میشی , خودت انرژی خودتو ببر بالا

homa7

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان نیشابور
شهر
نیشابور
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

دیروز رفتم خوابگاهمو دیدم....ینی دهنم وا موند....ترم اولیا اتاق هشت نفره :-\ :O
ولی هم بزرگ بود هم دل وا 8->

...شماها چن نفره س اتاقاتون؟؟

Sh_$IMI

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان گرگان
مدال المپیاد
المپياد شيمي D:
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی

من رفتم اتاقمو دیدم!
یه ساخنمون تاره ساخت، اتاقای 6 نفره و بزرگ، خیلی شیک :D
تاب هم داریم تو محوطه؛ ب همه چیش می ارزه :D /m\

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

من خیلی شک دارم بیام خوابگاه یا نه.
الان تو پانسیونم. خوبیش اینه که تو اتاقم تنهام. بدیش اینه که آدمای اتاقای دیگه اصلا به من نمیخورن. یه فاز دیگن.
کسی تجربه ای در این زمینه داره؟

بالا