• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون های دوره ای آمادگی برای مرحله اول

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

erfan_ashorian

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
2
شهر
تهران
دانشگاه
_ان شا الله قوزاباد
رشته دانشگاه
_علوم کامپیوتر(البته در این
درود..
بدون بحث و اینا میرم سر اصل مطلب :D
خو ببینید ازمون ها اینطوریه که هر هفته جمعه ها برگزار میشه و ساعت برگزاریش هم متفاوته ولی معمولن عصر هاست :)
تعداد سوالات هم باز متفاوته طراح سوالات هم من هستم امیر حسین پروردی(از مدیران قسمت المپیاد سایت مثلینک) و خو سعی میکنم از بقیه هم دعوت کنم(و از بقیه جاها!) . . . تو هر ازمون منبع سوالات گفته میشه. . . .
نوع تصحیح سوالات هم اینطوریه که وقتی سوالات تو سایت گذاشته میشن شما تا انتهای تایم وقت دارید جواب های خودتون و به صورتی که در انتهای مطلب گفتم برا من ایمیل کنید.......و باز هم این احتمالن بعد از چند آزمون یه سرور به این کار اختصاص داده میشه.....
تو این فکر هستیم که سطح مسابقات رو افزایش بدیم و یه سرور کلن برای مسابقات طراحی کنیم و اینا!ولی خو فعلن چند تا آزمون اول خیلی سادس!شما بعد از آزمون یه فایل نوت پد باز میکنید اسمه فایل میشه نام کاربریتون تو سمپادیا و بعد تو هر خط فقط! گزینه ای که فکر میکنید جواب اون سوالرو مینویسید یعنی مثلا اگه ۳ تا تست داشتیم و گزینه ی درست تست یک فکر میکردید ۲ میشه تست دو ۳ و تست سه ۴ شما یه همچین چیزی برا من میفرستید :
۲
۳
۴
خو چون کد هارو به کامپیوتر میدم بدیهیه اگه چیزه دیگه ای تو کل فایلتون باشه اون تست درست تصحیح نمیشه مثلن نوشته باشید:
گزینه ی ۲
یا
شماره ی ۲
یا
دو
و . . . .
در انتهای هر آزمون نمره ی هر شخص به همراه رتبه بندی افراد در سایت گذاشته میشه . . .
تمام!
IMG_0331.jpg

• شروع کننده موضوع

erfan_ashorian

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
2
شهر
تهران
دانشگاه
_ان شا الله قوزاباد
رشته دانشگاه
پاسخ : آزمون های دوره ای آمادگی برای مرحله اول

درود....
بالاخره بله :D
آزمون اول :
زمان :‌ جمعه ۲۲ آذر ساعت ۱۰ صبح
دوستانی که مایل به شرکت کردن هستند ایمیل خودشون و سال خودشون و نام دبیرستانشون و برای من پ.خ کنند .
فدا

• شروع کننده موضوع

erfan_ashorian

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
2
شهر
تهران
دانشگاه
_ان شا الله قوزاباد
رشته دانشگاه