• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لج كردن معلم..!

• شروع کننده موضوع K.A
  • تاریخ شروع

فكر ميكنيد وقتي با يه معلمي كنار نميومديد تقصير كدومتون بوده بيشتر؟

• رای‌دهندگان
    108
  • Poll closed .
  • شروع کننده موضوع

K.A

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تيزهوشان مرند
شهر
مرند
سلام بچه ها... اين يه موضوع متفاوته كه براي خيليامون پيش اومده :-w ~X( L-: X-( بععععله... #S-:
شما هم حتما شده يه معلمي باهاتون لج كنه ديههههه( :-< /m\ ~X() خوب تعريف كنيد و بگيد فكر مي كنيد واقعا اين مشكل وجود داره يا الكيه! :D و بگيد سر چي و كدوم معلمتون لجش گرفته... تونستين اين مشكلو حل كنين يا نه... اصن ميشه حلش كرد؟؟؟؟ :-/ :D
آخه مي دونين من هميشه تو راهنمايي با معلماي اجتماعي و ديني مشكل داشتم... :D الانم كه دبيرستانم بازم همون آش و همون كاسه س ~X( معلماي مطالعات و دين و زندگي كلا باهام لج اند :-?? >:p ( :D)
و البته بگيد كه فكر مي كنيد مشكل از معلمه س يا از خود طرفه :-/ البته من فكر مي كنم كه هردوشم امكان داره :-??

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93
پاسخ : لج كردن معلم...!

یه استاد دارم خیلی آدم درست و مودب و کلن من هیچ عیبی درش نمیبینم همه هم باش دوستن و از لحاظ تدریس هم چیزی نگم بهتره.
ایشون کلن حرفاشون خیلی به دل میشینه.
یه روز برداشت گفت که ایشالله یه عینک قطور و کلفت رو چشماتون ...که ما فک کردیم داره دری وری میگه و میخاد بگه ایشالله تو پیری عجوز شید.بعد ادامه داد از خوشبینی باشه!وکلی نصیحت در این باره.
خلاصه کلام اگه دیدی دبیری یا شخصی یه روز بات خوش اخلاق نبود احتمال بده که حوصله نداشته و غیره.نه که بگی باهام لجه.در اکثر موارد دانش آموزا ظن بیخودی دارن.

ehsan-mokhtarian

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ریاضی 1391 طلا ریاضی 1392

یه معلم فیزیک سال دوم ما داشتیم من برای یه مسابقه ای رفته بودم نپال امتحان میان ترمش رو ندادم بعد که برگشتیم یه کارنامه بهمون دادن بهم داده بود 15 !! (امتحان رو نداده بودم دیگه!!) بعد رفتم ماجرارو براش گفتم و اینا هی قبول نمی کرد می گفت می خواستی نری! خلاصه نمیدونم چی شد گفت اگه اون سال مرحله 2 قبول شم کلا همه ی نمره های فیزیک اون سال رو بهم 20 می ده . خلاصه شد آن چه که باید می شد و اینا رفتم کارنامه رو دادن آخر سال دیدم همه رو بهم 19 داده. رفتم پیشش گفتم چرا همه رو 19 دادی!! گفت چون 2 تا مرحله 2 قبول شدی!! آخه من به این بشر چه بگم... ولی از اینا بگذریم معلم باحالی بود :)) :D

biogirl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
مدال المپیاد
:|
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

راهنمایی یه معلم علوم داشتیم وسط سال رفت مرخصی زایمان بعد یکی دیگه جاش اومد :rolleyes:

این از همون روز اول با من لج بود بماند که منم دل خوشی ازش نداشتم :rolleyes: در حد کارد و پنیر بودیم مثلن :|

بعد هیچی هر کاری میکرد یه مورد انضباطی واسه من درست کنه یه بار مامانم رفت باهاش صبت کنه،بش توهین کرده بود :|

هیچی عاقا منم همونو علم کردم آخر سال انداختنش بیرون از مدرسه مون (<

روز گرفتن کارنامه ها اونم اومده بود خدافظی :-"

منو که دید اصن قیافش دیدنی بود (< :D ;;)

حتم دارم تو مخیله اش سرمو بریده بود فرستاده بود واسه رئیس آموزش پرورش ;)) :-" ;;)

• شروع کننده موضوع

K.A

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تيزهوشان مرند
شهر
مرند

=))
من فك مي كنم كه بعضي وقتا ـم مشكل از هردو طرفه! چون مي بيني طرف يه گندي بالا مياره معلمه كلاااا فرصت جبران نمي ده واسه ش(البته خودمو نمي گماا! ولي ديدم كه ميگم) :-??

Alien

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دهدشت
رشته دانشگاه
میخوام برم پزشکی

امروز دوستم هندسه 14 اورد رف اعتراض کرد معلم جلوش تصحیح کرد
شد 9 :)) =)) =))

MoNisH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان5
شهر
مشهد

به نقل از K.A :
سلام بچه ها... اين يه موضوع متفاوته كه براي خيليامون پيش اومده :-w ~X( L-: X-( بععععله... #S-:
شما هم حتما شده يه معلمي باهاتون لج كنه ديههههه( :-< /m\ ~X() خوب تعريف كنيد و بگيد فكر مي كنيد واقعا اين مشكل وجود داره يا الكيه! :D و بگيد سر چي و كدوم معلمتون لجش گرفته... تونستين اين مشكلو حل كنين يا نه... اصن ميشه حلش كرد؟؟؟؟ :-/ :D
آخه مي دونين من هميشه تو راهنمايي با معلماي اجتماعي و ديني مشكل داشتم... :D الانم كه دبيرستانم بازم همون آش و همون كاسه س ~X( معلماي مطالعات و دين و زندگي كلا باهام لج اند :-?? >:p ( :D)
و البته بگيد كه فكر مي كنيد مشكل از معلمه س يا از خود طرفه :-/ البته من فكر مي كنم كه هردوشم امكان داره :-??

منکه تا حالا سالی رو نگذروندم که با این دوتا معلم(اجتماعی و دینی)دعوا نکرده باشم:|
همیشه هم معدلم از همین درسا کم میاره

Elahek

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 7
شهر
تهران

یه معلم ادبیات داشتیم، که، فک میکنم چشماش مشکل داشت :-? :|
منم ادبیاتم بد نیس، 19 اینطورا بوده همیشه. این میگف تو سر کلاس خیلی حرف میزنی :|
بعد این قضیه هم مربوط میشه به سال دوم راهنمایی که من خیـــــــلی + بودم! و واقعنی زیاد حرف نمیزدم اینطوری که این میگف!
مشکل اینجا بود که من هربار فقط یک لحظه سرمو برمیگردوندم از تخته که یه لحظه مثلن اونورو نیگا کنم، داد میزد: الـــــــههههه حرف نزن /m\ (و چــه قدر صداش جیغ و بلند بود!)
و من در آن ــِـ لحظه و وقتی شوک میشدم اینطوری بود قیافم: :-ss X_X

بعدش که به خودم میومدم میگفتم: خانوم من کی حرف زدم؟؟ :O

همششششششش داری حرف میزدی! خستم کردی! X-(

آخه مث اینکه فقط اسمِ منو بلد بود، یکی دیگه حرف میزد به من میگف. L-:

و من اینطوری بودم: what the hell? :|

خدارو شکر کردم n بار که سال سوم راهنمایی معلممون اون نبود.

+ این لفظ: What the hell.. به اون معنا نه ها! این تیکه کلامه منه، بــَـد برداشت نشود لطفن! :D

ShAda.Na

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِ فرزانگانِ 1
شهر
تهران

معلمایِ ما که از لج به جایی نمی‌رسن.
همه‌جا معلما قهر می‌کنن دانش‌آموزا می‌رن منت‌کشی،
اینجا از این خبرا نیست!

-> یه بار ما داشتیم حرف می‌زدیم. معلم شیمی‌مون گفت: «من دیگه درس نمی‌دم، شلوغید. خودتون بخونید!» کلِ کلاس ِ ما به این صورت -> OoooH yeah! :«اوکی خانوم!» بعدم شروع کردیم به ادامه‌ی حرف تا آخرِ زنگ : ))

معلم دینی هم یه بار اومد قهر کنه، این خاطره‌ رو براش تعریف کردیم خودش پشیمون شد : ))

mahsa76

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ورامین
شهر
تهران

ما یه معلم ریاضی داشتیم اول راهنمایی
جوون بود
حامله ام بود
یه روز داشت درس میداد گفت ساعت چنده؟
یکی گفت12:30
اون یکی گفت نه خانوم دروغ میگه12:31
یکی دیگه گفت خانوم اینا خالی بندن12:33
.
.
معلممونم نه گذاشت نه برداشت درو کوبوند رفت بیرون
چقد اخه یه معلم میتونه بی جنبه باشه؟
اینم قهر داشت؟
نه شما بگین دیگه!

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

دوم راهنمایی که بودم یه هنوز مبصر داشتیم و رو تخته اسم مینوشت و طبق معمول اسم منو نوشته بود..........معلم علوم اومد سر کلاس و اسممو دید و گفت ازت 5تا سوال میپرسم اگه 4تا جواب دادی بهت بیست میدم اگه کمتر گرفتی سه نمره هم خودم کم میکنم (معمولا سخت سوال میپرسید) شروع کرد به پرسیدن منم از عالم غیب جوابا بهم الهام شد و جواب دادم همه رو اما گفت 17 بهت دادم، گفتم چرا؟ من که جواب دادم!!! اونم گفت بحث نکن برو بشین.....منم مثل یه پسر خوب رفتم نشستم............هیچوقت نمیبخشمش....

MoNisH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان5
شهر
مشهد

به نقل از ShAda.Na :
معلمایِ ما که از لج به جایی نمی‌رسن.
همه‌جا معلما قهر می‌کنن دانش‌آموزا می‌رن منت‌کشی،
اینجا از این خبرا نیست!

-> یه بار ما داشتیم حرف می‌زدیم. معلم شیمی‌مون گفت: «من دیگه درس نمی‌دم، شلوغید. خودتون بخونید!» کلِ کلاس ِ ما به این صورت -> OoooH yeah! :«اوکی خانوم!» بعدم شروع کردیم به ادامه‌ی حرف تا آخرِ زنگ : ))

معلم دینی هم یه بار اومد قهر کنه، این خاطره‌ رو براش تعریف کردیم خودش پشیمون شد : ))

عاشقتونم!!!ما هم همین یه هفته پیش معلم ریاضی رو فراری دادیم :D هر چند که چند تا خودشیرین رفتن منت کشی ولی بازم بر نگشت \:D/

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

يه بار معلم رياضي مون داشت درس ميداد يه دفعه كلاس ساكت ساكت شد يه نفر داشت آواز مي خوند معلمه شنيد صداشو برگشت گفت كي بود تا نگين درس نمي دمو همه تنبيه و... اخرم قهر كرد گفت مي خوام برم بچه ها هم همه خوشحال h-: م ديرمون هم اومد گفت كه من ديگه معلم در اين سطح نمي تونم اين موقع از سال براتون پيدا كنم و... ما هم گفتيم مهم نيست \:D/ ا نقدر حي گفتن بگين طرف كي بوده و از اين حرفا و ما هم عين خيالمون نبود كه بيچاره آخر برگشت بدون اين كه بفهميم كي بود آخرم مديرمون گفت ما با توجه به اصرار بچه ها راضيش كرديم برگرده(والا كسي اصرار نكرد) :D
نتيجه:اين كارا كه معلما در ميارن همش لوس بازيه تا آخرين قطره ي خون مي مونن مدرسه و دمار از روزگار ما در ميارن

cid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ،ری
شهر
تهران
رشته دانشگاه
معماری
تلگرام
اینستاگرام

یه معلم شیمی دارم...هروقت فیزیک دست من میبینه تعادل روحی روانی و جسمانیشو ب کل از دست میده
منم کم نمیذازم...پشت برگه ها امتحانی شیمی سوال فیزیک حل میکنم
حالام ک امتحان ترم شیمی رو از 17 حساب کردم چون مستمرو جلو خودم صفر گذاشت :D
موجودات بانمکی هسن.حال میده سر ب سرشون بزاریم :D

Potter Harry

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان قـزوین

ما دوم راهنمایی یه معلم ریاضی داشتیم کلا رو اعصاب بود از همه لحاظ. ~X(
هر 2 دیقه یک بار تیک داشت و از ما امتحان می گرفت.
ما هم میخواستیم اذیتش کنیم امتحان که میگرفت مثلا جواب میشد 2 ما می نوشتیم رادیکال 625 که یکی کمترش مضربی از 12 عدد مورد نظره!!
معلم ما هم این طوری بود: :O X-(
ما هم این طوری: (< (<
بعد هم جرئت نداشت ازمون نمره کم کنه!
هم اعتراض می کردیم و هم میگفتیم ریاضی گسترده است و از هر راهی بریم درسته.اون هم حرص میخورد!

*Reihan*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

معلم ریاضیمون بخاطر اینکه شاگرد اولم،باهام لجه...چهار ساله اینجوریه هااااااااااا...

MoNisH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان5
شهر
مشهد

دقت کردین اکثرا معلم ریاضی حرص میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D

niyayesh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين2
شهر
اصفهان
دانشگاه
ایشالا شریف!
رشته دانشگاه
ایشالا الکترونیک وهوش مصنو

به نقل از MoNisH :
دقت کردین اکثرا معلم ریاضی حرص میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D
آره راست میگی... ولی امسال معلم ریاضی ما خیلی خوب بود(خانم مرادی)ومی گفت انقدر درس نخوونین تفریح کنینا....
یه روزم که امتحان داشتیم بچه ها نخوونده بودن همشون لبه گریه بودن اونم کلی حرص خورد و زنگ آخر برگه هارو بهمون پس داد x:
وهروقتم میبینه میگه بازم تو اومدی!!!! :|

*Reihan*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

معلم ریاضی ما میگه تجربی بخونین :)) :)) :))...دیگه از معلم زیست چه انتظاری؟دیگه اونم باید با چوب دستی مارو بفرسته تجربی... :D :D :D

niyayesh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين2
شهر
اصفهان
دانشگاه
ایشالا شریف!
رشته دانشگاه
ایشالا الکترونیک وهوش مصنو

=((
به نقل از reihan9894 :
معلم ریاضی ما میگه تجربی بخونین :)) :)) :))...دیگه از معلم زیست چه انتظاری؟دیگه اونم باید با چوب دستی مارو بفرسته تجربی... :D :D :D
من معلم زیستمون کشته منو!!!!! دیروزمنو دیده میگه میری ریاضی دیگه؟ منم گفتم آره بعدمیگه حماقت نکن دیروز داشتم برگتو صحیح میکردم گفتم این که خوبه داره میره ریاضی :-"
ای تازه یک نمونه از تلاشهایشون بوده!!!!!

بالا