• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شوخی کردم!

• شروع کننده موضوع h.f
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی
در این چند وقت اخیر خیلی جاها پوستر و بیلبوردهای تبلیغاتی سریال جدید مهران مدیری به نامه "شوخی کردم!" را میبینیم. خود مدیری گفته که این فیلم بصورت آیتمی هست و برای مردم یادآور سریال "نوروز79" است . با توجه به اینکه در این فیلم بازیگران بسیاری مثل مردان :مهران مدیری ،مهران غفوریان،جواد رضویان،بیژن بنفشه خواه،سیامک انصاری ،برزو ارجمند،نصرالله رادش،نیما فلاح و... زنان :الیکا عبدالرزاقی،بهنوش بختیاری،کمند امیر سلیمانی،سحر ولدبیگی،ماندانا سوری،لاله صبوری،سحر ذکریا و ... بازی میکنند و نویسندگان این سریال خشایار الوند
امیرمهدی ژوله ، حمید برزگر ، الهه زارع نژاد هستند و البته با توجه به اعتماد از دست رفته مردم با نصفه ماندن سریال قهوه تلخ و اعتماد نصفه و نیمه ای که مدیری با سریال ویلای من بدست آورد به نظر شما این سریال مورد توجه مردم قرار میگیره ؟
قسمت اول و دومش هم اومده و تهیه کننده هم خود مهران مدیریه (خسته شدم از بس رسمی نوشتم :-" )
"گفتنی است فصل اول این سریال ابتدا در 36 قسمت تولید می‌شود و پس از دریافت بازخوردهای مردمی، تصویر برداری فصل دوم آن آغاز می‌گردد."

مجموعهٔ اول

بعضی آدم ها کلاً همینجوری هستن…

یعنی هر چی میشه، هر چی میگن، هر چی میبینن رو کلاً همونجوری میگن و میبینن که هست…

بعضی آدما خلاقن!… حالا این یا به خاطر گردو اِ … یا به خاطر ژنِ پدرِ خدابیامرزشون…

دروغ…!(سایت شوخی کردم )

shokh-t1.jpg

167_36.jpg

%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D9%88%D8%AE%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%85-600x330.jpg

1wxjd1tfapwqzrwyvc.jpg

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین
پاسخ : سریال شوخی کردم!

سریال نیستا.
یعنی داستان خاصی رو جلو نمیبره و هر قسمتشم حالت فیلم نداره.
بیشتر شبیه یه برنامه فکاهیه که دنباله داره.
جالب بود بعضی از قسمتاش. مخصوصا تیکه آخری که خود مهران مدیری صحبت کرد درباره فیس‌بوک و اینا.

• لایک
امتیازات: h.f
  • شروع کننده موضوع

h.f

نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی
پاسخ : سریال شوخی کردم!

گفتم بصورت آیتمه !میشه گفت یه مجموعه آیتمیه !

عاغا من مجموعه اول رو دیدم ! ب نظرم کار قوی ای نبود ک البته معمولن کارهای مدیری همین طوره و خیلی از تیکه هاش سر و ته نداشت :D ولی حرفایی ک میزد خیلی خوب بود و برخی قسمتاش جالب بود مثه فیس بوک و قسمتایی ک آمار میداد (اونجایی ک میگفت adele اسکار گرفته و ... ) و اخبارش ...اخبارش واقعن جالب بود .

• شروع کننده موضوع

h.f

نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی
پاسخ : شوخی کردم!

مجموعه دوم هم که اومد (زندگی زناشویی)!به نظر من هنوز خیلی کار قوی نشده ! خیلی بیشتر به دیالوگها و محتوا توجه شده تا به طنز بودن کار !

بالا