• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اگه خانوادت، خانواده اصلیت نبودن چکار می‌کردی؟؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
بستگی داره چرا من ازشون جدا افتادم
اگه من رو سر راه گذاشته باشن که قطعا خانواده فعلی رو انتخاب میکنم

اما اگه تو بیمارستان جا به جا شده باشم؛بازهم خانواده فعلی رو انتخاب میکنم چون اینا ۲۳ سال برام زحمت کشیدن ولی مامان واقعیم نه ماه

Anahid896

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1400
پدر و مادری که بزرگم کردنو مطمعنا بیشتر دوستشون دارم و ترجیحشون میدم ولی با توجه به شرایط شاید بتونم برای خانواده ای که باعث به دنیا اومدنم شدن هم جایی توی زندگیم باز کنم

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
پیش خانوادم میموندم
آدما وقتی باهم هستن، هم و دوست دارن، مراقب هم هستن و هوای هم و دارن میشن یه خانواده
و خانواده ی اصیلم هیچ کدوم از اینا رو با من تجربه نکرده و چراشم معلوم نیست
و به نظرم نامردیه ترک کردن کسایی که زحمت کشیدن برای بزرگ کردن ما بخاطر خانواده ای که معلوم نبود اینهمه وقت کجا بودن

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
با یکیش نمی‌سازم، دیگه دوتااا؟:))
از جفت خانواده‌ها فاصله می‌گیرم، قضیه دوری و دوستی و این حرفا :-"

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
من خیلی به این قضیه امیدوار بودم ولی متاسفانه مدارک زیادی علیهش موجوده :))

ولی خب اگه اینجوری بود جفت خانواده ها رو میپیچوندم و می رفتم مستقل زندگی میکردم.
شایدم میرفتم پیش خانواده ای که شرایطش بهتره:))
منطقی و انسانی نیست ولی ایده آله:))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
_
اینجوری که من خانوادمو میبینم و اینطور رفتارایی با من میکنم شک 50_50 دارم شاید منو از پرورشگاه اوردن:))انگار من اضافی ام!
ولی اگر اینجوری بود بازم پیش همینا می موندم!
زحمتایی زیادی برام کشیدن و گاهی اوقات هم برخلاف میلم باهام رفتار کردن؛ اما دوس شون دارم و یه روزی تمام این زحمات رو جبران میکنم!
#_مهربون_باشم

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
ب کتفم میگرفتم و ب زندگیم ادامه میدادم.. پیش هر کدوم ک خودشون خواستن.. خودشون ب تفاهم برسن.. والا🤣

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
بستگی داره کِی این موضوعو متوجه می‌شدم.
اگه دوران کودکی بهم می‌گفتن مامان بابای واقعیت یکی دیگه‌ن، نمی‌دونم چه واکنشی نشون می‌دادم :‌)) از اون‌جایی که کودکیم کلاً تو هپروت سیر می‌کردم و اصن درک نمی‌کردم مامان بابای «واقعی» یعنی چی، باید برام توضیح می‌دادن و مسئله رو باز می‌کردن :‌)) که آره مامان می‌دونی بچه‌ها وقتی به دنیا میان از شکم مامانشون میان بیرون؟ خب یکی دیگه تو رو از شکمش اورد بیرون عزیزم. بعد من مبهوت می‌شدم و باز هم نمی‌فهمیدم و می‌رفتم به ادامه‌ی بازیم می‌پرداختم :‌))) جدی همین‌قدر خنگ بودم (و هستم).
اما اگر الان اینو بهم بگن، اولش خب باور نمی‌کنم، بعدش وقتی دلیل و مدرک اوردن، دپرس می‌شدم که چرا یه عمر با دروغ زندگی کردم، و جویا می‌شدم چرا پیش خانواده‌ی اصلیم نیستم؟ و وقتی تمام واقعیت برام برملا شد آروم می‌گرفتم و دیگه برام اهمیتی نمی‌داشت خانواده‌ی اصلیم کی بودن چون به قدری همین خانواده‌م رو دوست دارم که هرگز خانواده‌ای نمی‌تونه جاشونو بگیره. شاید سر ارث و میراث به خونواده‌ی واقعیم سری زدم ولی. :-“

بالا