• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دنیای مجازی

با فیلترینگ فیسبوک موافق هستید؟

• رای‌دهندگان
    113

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری
پاسخ : دنیای مجازی

به نقل از .:$_$:. :
نه خب...یه سریا وقتی درگیر همچین محیطی میشن به مرور زمان جوری عوض میشن که ادم حالش بهم میخوره ازشون...همینا اصولا علنا اعلام میکنن که دنیای مجازی خوبه فلانه بهمانه و....در واقع میان یک تصویر ناجوری از دنیای مجازی و ادماش میسازن و وقتی خانواده ها اونا رو میبینن از این دنیا و ادماش میترسن و مسلما دوست ندارن فرزندانشون اونطوری باشن.....خیلیا عقلشون به چشمشونه
ببین اینکه عوض میشن بعد اینکه به جای دیدن یک دنیا(دنیای واقعی) دنیای دیگه ای رُ (دنیای مجازی) میبینن امری بسیار طبیعی و عادی محسوب میشه.حالا اینکه حال ما ازشون بهم میخوره صرفا" دلیل نمیشه که بگیم بد شدن،یا دنیای مجازی بدشون کرده.شاید اونی که ما میخوایم نیستن ولی خیلی بهتر شدن.این خوب و بد تغییر رُ به نظرم خود فرد حس میکنه!آدمای دنیای مجازی دقیقن همون آدمای دنیای واقعی هستن با رعایت یک اصل،اونم اینکه دو شخصیت برای خودشون نسازن.این دو شخصیتِ باعث بد شدنش ممکنه بشه.

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از ایلیا :
برای فردی مثل من که اگه وقتشو با این کارا پر نکنه واقعتا بیکار میمونه اره خوبه
البته بعضی وقتا دنیای مجاز آدمو تنهاتر میکنه بنظرم

به نقل از ـفاتــــ :
ببین اینکه عوض میشن بعد اینکه به جای دیدن یک دنیا(دنیای واقعی) دنیای دیگه ای رُ (دنیای مجازی) میبینن امری بسیار طبیعی و عادی محسوب میشه.حالا اینکه حال ما ازشون بهم میخوره صرفا" دلیل نمیشه که بگیم بد شدن،یا دنیای مجازی بدشون کرده.شاید اونی که ما میخوایم نیستن ولی خیلی بهتر شدن.این خوب و بد تغییر رُ به نظرم خود فرد حس میکنه!آدمای دنیای مجازی دقیقن همون آدمای دنیای واقعی هستن با رعایت یک اصل،اونم اینکه دو شخصیت برای خودشون نسازن.این دو شخصیتِ باعث بد شدنش ممکنه بشه.
منظورت از اینکه دو شخصیت نسازن چیه ؟!

درسته که ممکنه یه نفر اخلاقیات خوبی نداشته باشه و تو دنیای مجازی بخواد بقیه نفهمن ولی خواه ناخواه هویدا میشه...
منظورتو نفهمیدم :D

×سوگند: دو پُست متوالي شما تركيب شد.

.:$_$:.

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از ـفاتــــ :
تغییر خوب داریم بد رو داریم....من تغییر بد رو منظورم بود که باعث بدبینی سایر افرادی میشه که اشنایی چندانی با دنیای مجازی ندارن و اینکه باید در نظر گرفت از نظر هرکسی طرز فکر و رفتار و عقایدش درسته مگر اینکه ضربه بدی ببینه و پی به اشتباهش ببره( البته اگه اشتباه باشه ) ... بعضیا به خاطر محدودیت هایی که تو دنیای حقیقی دارن وقتی وارد دنیای محازی میشن فکر میکنن ازادی عمل دارن و زیادی اونو جدی نمیگیرن....و یه چیر دیگه اینی که من از یه نفر بعد تغییری که کرده خوشم نمیاد منظور تغییر خوبش نیستا...
و اینکه میگین ما از کسی بدمون میاد چون اونی که ما میخوایم نیست اینطوری برداشت میشه که همه خوبن و خوب و بد بودن افراد به میزان تطابق اونا با عقاید و افکار ما نعیین میکنه ولی کسی که تحت تاثیره همین محیط گوشه گیر و پرخاشگر میشه و ادب و اخلاقش میاد پایین و طوری لباس میپوشه که تو جوامع غربی هم نا مناسبه اونم صرفا به خاطر اینکه اون تیپ و رفتار زیادی لایک خورده و احساس شاخ و پرفکت بودن بهش دست داده.آیا این تغییر خوب حساب میشه؟...نه لزوما

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

چند سال پیش یه نفر حرف قشنگی به من زد. گفت آدما تو دنیای مجازی اون چیزین که تو دنیای واقعی دلشون میخواد باشن! یه جوری خودشون یه شخصیت ایده آل از خودشون میسازن تو اینترنت. به نظرم حرف درستیه و خیلی آدم باید هوشمندی به خرج بده و خیلی خوب بتونه شناخت پیدا کنه تا بتونه به یه نفر تو دنیای مجازی اطمینان کنه.

N.KH

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه کردستان
رشته دانشگاه
مهندسی برق - الکترونیک

دنیای مجازی کاربرد های خیلی خیلی زیادی میتونه داشته باشه که کوچکترینش سرگرمیه اما متاسفانه امروز مخصوصا تو کشور خودمون کاربرد دنیای مجازی فقط خلاصه شده به سرگرمی !
حالا واسه کسایی که این رو سرگرمی خودشون کردن هم میتونه خوب باشه و اینا اما به نظر من تا جایی میتونه خوب باشه که دنیای واقعی مون رو در گیرش نکنیم ، واسه این هم واقعا مهارت و توانایی خاصی میخواد که دنیای واقعی ت رو دور از دنیای مجازیت قرار بدی !
من خودم همیشه سعی میکنم یه مرزی و بینشون داشته باشم چون بیشمارند کسایی که صدمه دیدن بابت نبود این مرز :-s

• لایک
امتیازات: Shery
بالا