• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ما هم میخواهیم بخوانیم..!

mahsa.mnm96

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران
شهر
تهران
پاسخ : ما هم میخواهیم بخوانیم..!

به نقل از The Last Horseman :
اصلاً به فرض خانوما خواننده بشن٬ کی صدای مرد و میذاره کنار و صدای زن رو گوش میده که سردرد بگیره ؟! صدای زن نازکه ٬ برای خوانندگی خوب نیست.
ديدي چيكار كردي؟ديدي با يه جمله چه جوري خودتو تو دردسر انداختي؟ :D همينو ميخواستي؟؟؟؟
دوستان به اندازه كافي به حسابت رسيدگي كردن من ديگه عرضي ندارم.تو هم برو با عقايد روشنفكرانه‌ات(!) خوش باش [-( [-( [-(

پژواک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

چن وقت پیشا شنیدم تک خوانی بانوان آزاد شده . نمیدونم منبعش موثق بود بود یا نه ولی :-?

اینجا رو ببینید .

• لایک
امتیازات: fteh

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90

من تو خوانندگی استعداد دارم کلاس هم رفتم البته به مدت خیلی کم .اصلاً هم قصد ندارم در آینده اجرا داشته باشم...اما همیشه تو جمع های خونوادگی بهم میگن "یه ذره چه چه بزن"!

مشوق اصلیم هم داییم بود...

خوب شما خانم هایی که استعداد موسیقی دارین لزومی نداره پاشید برید کنسرت بذارید...میتونید استعداد خودتون رو در جمع فامیل به نمایش بذارین.هم فامیلتون بهتون افتخار میکنه و هم شما میتونید استعداد خودتونو بروز بدین!

---->در پاسخ به قاصدک

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از وکیل آینده! :
من تو خوانندگی استعداد دارم کلاس هم رفتم البته به مدت خیلی کم .اصلاً هم قصد ندارم در آینده اجرا داشته باشم...اما همیشه تو جمع های خونوادگی بهم میگن "یه ذره چه چه بزن"!

مشوق اصلیم هم داییم بود...

خوب شما خانم هایی که استعداد موسیقی دارین لزومی نداره پاشید برید کنسرت بذارید...میتونید استعداد خودتون رو در جمع فامیل به نمایش بذارین.هم فامیلتون بهتون افتخار میکنه و هم شما میتونید استعداد خودتونو بروز بدین!

---->در پاسخ به قاصدک

شما اولین نفری نیستید که اینکارو کردید. مثلن خوندن اهنگ نازنین مریم تو جمع خانوادگی تو ویلایه شمال ( مخصوصن اونجا که میگه باز دوباره صبح شد من هنوز بیدارم ... یا مثلن خوندن یه اهنگی مثل سترینجرز این ده نایت ... )

ولی مهم اینه که بشه از استعداد در راستای رفاه زندگی استفاده کرد.

مثلن کسانی مثلن گوگوش، مهستی ( نمونه های ایرانی ) یا ویتنی هوستون یا رزمری کلونی یا جورجیا گیبس که سال ها خوندن و صداشونو منتشر کردن اتفاق بدی افتاد ؟

علاوه بر اینکه از کارشون لذت می بردند ما امروز می تونیم برای بعضی هاشون بعد از ۶۰ سال صداشون رو بشنویم و ازش لذت ببریم..

این چه ایرادی داره ؟

vahead649

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
اردبیل

سیمین غانم مجوز اجرا گرفت

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چند مجوز جدید برای اجرای صحنه‌ای صادر کرد.

مجوز اجرای صحنه‌ای برای گروه موسیقی تلفیقی سیمین غانم توسط این دفتر صادر شد. این اجرا در روزهای 31 تیرماه و 1، 2 و 9 مردادماه ساعت 15 در تالار وحدت با اجرای 36 قطعه مانند «ستاره»، «بی‌قرار»، «حلقه» و «گل پامچال» برگزار خواهد شد.

به نظرتون این کار را میشود روزنه امیدی برای ورود زنان به عرصه موسیقی دانست؟

شاهکار خلقت

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

من عاشق خوانندگی ام ولی حیف......

don ki shut

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ری
شهر
تهران

از نظر دین ایراد داره این موضوع ولی نباید زور باشه برای کسایی که دوست دارن به هر دلیلی اینکارو

YaSm!nA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حکیم زاده
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
98
تلگرام

خوانندگی خیلی حال میده....خیلی... x:
اصلن نمیگم صدای مرد بهتره یا زن!
ولی آدم ک مجبور نیس گوش کنه...اونی ک میگه صدا زن زیادی زیره خوب گوش نکن شما...صدای مرد گوش کن...اصلن دلیل مناسبی واسه منع کردن زن از خوندن نیس...والا :-??
و اینکه مرد تحریک میشه....خوب جلو خودشو بگیره ک نشه! مردی ک انقد شُل باشه ک با صدا تحریک شه مرد نیس! :(
البته درمورد صلاح و حکمت خدا نظری ندارم و اینایی ک گفتم صرفا نظر شخصیم بود! (;

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام
میخوام نظرتونو در مورد خوانندگی خانوما بدونم
چرا خانوما نمیتونن بخونن؟
چون جنس مخالف تحریک میشه؟؟
ب نظر شما این محدودیت برا خانوما درسته یا نه؟
این همه تبعیذ بین زن و مرد؟؟
عدالته؟
این حکم زمان امام علی(ع) یا پیامبر(ص) به وجود اومد فکر کنم.دلیلشم این بود که مثلا اشراف عرب یه سری خواننده زن رو به کار میگرفتن و این زنا با صدای پر از عشوه و محرک واسه اینا ناز و ادا میکردن :D این شد که حروم شد.
ولی واقعا الان از این خبرا نیست که حرام باشه!

saintr

Downhillson
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان شهید بهشتی
شهر
بهبهان
این حکم زمان امام علی(ع) یا پیامبر(ص) به وجود اومد فکر کنم.دلیلشم این بود که مثلا اشراف عرب یه سری خواننده زن رو به کار میگرفتن و این زنا با صدای پر از عشوه و محرک واسه اینا ناز و ادا میکردن :D این شد که حروم شد.
نگاه کنین
عشوه تحریک کنندس
اره اگه با عشوه بخونه حرامه و این تبعیض نیس اتفاقا یه قدرته که زن میتونه مردو تحریک کنه و یجور کنترل مردا دست زناس
ولی خوب اگه صدای عادی باشه و خوانندگی باشه که تحریک کننده نیت

saintr

Downhillson
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان شهید بهشتی
شهر
بهبهان

بازم هست
اسکیتو دوچرخه سواری و...
دوست دارم دلیلیلشو بدونم
اگه بنا ب تحریک شدن جنس مذکره ک ماهم ک صدا اونارو میشنویم باید تحریک شیم
ما هم ادمیم
غیر از اینه؟
اینا تحریک کننده نیس
مشکل یه عده ان که کارشون اینه که راهای شادی رو بگیرن از مردم تا این که فکرشون مشغول باشه و اون پشت خودشون هر کثافت کاری که خواستن بکنن
از نظر من که مردم تنها چیز تحریک کننده عشوس
یعنی خود زن بخواد مردو تحریک کنه
خوب با جوی که من از دخترا دیدم (حداقل تو سمپادیا) فک نکنم کسی بخواد یه مرد غریبرو تحریک کنه

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
الان اگه حرام هم باشه
کلی خواننده زن داریم
خیلی هاشونم با عشوه میخونن
مثلا نسیم
ولی خیلی هاشونم ک ب خاطر علاقه و انگیزشون ب خوانندگی میخونن
مثل سوگند و جاستینا

بالا