• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دومین مدرسه تابستانی بین المللی سلامت عمومی ایران IPHS2014

• شروع کننده موضوع

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینستاگرام
دومین مدرسه تابستانی بین المللی سلامت عمومی ایران (IPHS2014) در تاریخ ۱۵ الی ۲۱ شهریور ماه در شهر اصفهان با همکاری شعبه بین ­الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان با هدف آموزش دانش پایه سلامت عمومی به دانشجویان علوم پزشکی و ارتقاء توانمندی آنان در زمینه ­های مرتبط با سلامت عمومی از جمله ارتقاء سلامت، مدیریت سلامت، سیاست سلامت و اپیدمیولوژی سلامت و همچنین معرفی کشور عزیزمان ایران به عنوان یکی از قطب های فعال در سلامت عمومی منطقه و جهان در محل قطب علمی مرکز یادگیری مهارت­های بالینی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می­گردد.

دومین دوره این مدرسه تابستانی که با حضور اساتید داخلی و خارجی و به همت تیم IPHS متشکل از دانشجویان پزشکی داخلی و خارجی فعال و باتجربه در حوزه سلامت عمومی و برگزاری رویدادهای بین ­المللی، میزبان بالغ بر ۱۰۰ نفر از دانشجویان علوم پزشکی بخصوص دانشجویان پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی از اقصاء نقاط جهان در برنامه ­ای در کلاس جهانی خواهد بود. با توان اجرایی تیم اجرایی IPHS2014 و همچنین تجربه کسب شده از اولین دوره این مدرسه تابستانی، تیم IPHS با تبلیغات وسیع در سطح بین ­المللی از طریق شبکه­ های دانشجویی انجمن­ های مختلف و رسانه­ های مجازی تعداد قابل توجهی از علاقمندان به یادگیری در حوزه سلامت عمومی را جذب خواهد نمود. همچنین با دعوت از مراکز علمی و آموزشی منطقه و جهان جهت شرکت دانشجویان این مراکز برآورد می­ شود ده ­ها هزار نفر در سراسر جهان مخاطب تبلیغات این دوره مدرسه تابستانی بین ­المللی سلامت عمومی ایران قرار گیرند.

در IPHS2014 برنامه ­ی آموزشی منحصر به فردی با محور ” پنجره­ای به آینده سلامت” در نزدیک به ۵۰ ساعت آموزشی که برگرفته شده از بهترین کوریکولوم ­های آموزشی MPH جهان است بصورت سخنرانی ­های اساتید، کارگاه­ های آموزشی فعال و همچنین کارهای گروهی متعدد شرکت­ کنندگان را با دانش پایه سلامت عمومی آشنا و آنان را برای پیشبرد اهداف سلامت عمومی کشوری، منطقه ­ای و جهانی در هر رشته و شغلی که فعالیت خواهند نمود توانمند می­ سازد. در حقیقت برنامه ­ی آموزشی IPHS2014 را می­ توان یک دوره microMPH دانست که با ارائه آموزش­ های هدفمند و یکپارچه، دانشی منسجم و عملیاتی در ذهن مخاطبین خود ایجاد می­ کند. بی­ شک چنین فرضیه ­ای نیاز به ارزیابی و ارزشیابی آموزشی دارد که تیم IPHS با سنجش سطح اثربخشی برنامه ­ی آموزشی خود علاوه بر تهیه مستندات معتبر و انتشار آن در مجلات معتبر علمی، اطلاعات مفیدی برای بهبود آموزش سلامت عمومی در رشته­ های علوم پزشکی فراهم خواهد نمود.

www.iphs.ir

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام
پاسخ : دومین مدرسه تابستانی بین المللی سلامت عمومی ایرا

نحوه ي ثبت نام ؟ :-"

• شروع کننده موضوع

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینستاگرام

به نقل از کهکشـــان-A.R :
نحوه ي ثبت نام ؟ :-"

توی خود سایت iphs وارد میشین.
www.iphs.ir
چه بخش فارسی چه بخش انگلیسی را که انتخاب کنین، پایین صفحه یه بخشی هست به نام Register now . کلیک میکنید. توضیحاتی داده و بعد ادامه مراحل ثبت نام.

بازم سوالی بود بپرسین ;;)

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(') امیــ(')
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

دانش آموزا نمیتونن شرکت کنن ؛ نه ؟ :-" :/

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

فک کنم باید منتظر ایمیل ها و اطلاعات بعدی باشیم
:ثبت نام کردم.یه لینک داد ایمیلم.سابسکرایب کردم. دیگه تموم شد :-" دیگه معلوم نیس باس جیکار کرد.

• شروع کننده موضوع

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینستاگرام

به نقل از ˙·● ๖ۣZα┣-┫я Å ●·˙ :
دانش آموزا نمیتونن شرکت کنن ؛ نه ؟ :-" :/

راسش تا الان مورد مشابه ندیدم که دانش آموز بخواد شرکت کنه. ولی شما میتونی فرم ثبت نام رو پر کنی، بعد فوقش زمانی که بررسی میکنن، چون دانش آموز هستی اکسپت نمیشی.

به نقل از کهکشـــان-A.R :
فک کنم باید منتظر ایمیل ها و اطلاعات بعدی باشیم
:ثبت نام کردم.یه لینک داد ایمیلم.سابسکرایب کردم. دیگه تموم شد :-" دیگه معلوم نیس باس جیکار کرد.

خب اگر ثبت نام کردی و تموم شد، الان باید منتظر باشی بعد از بررسی های اولیه، در صورت اکسپت شدن، بهت اطلاع داده میشه برای ادامه مراحل ;;)

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(') امیــ(')
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

به نقل از بابکـــ :
راسش تا الان مورد مشابه ندیدم که دانش آموز بخواد شرکت کنه. ولی شما میتونی فرم ثبت نام رو پر کنی، بعد فوقش زمانی که بررسی میکنن، چون دانش آموز هستی اکسپت نمیشی.

مرسی واقعا. :-"
البته من ثبت نام کردم. ؛|
فوقش تو چهارمین مدرسش شرکت میکنم : | ایش. :د

• شروع کننده موضوع

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91