تبریک به آناهیتا

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران - دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی نقشه برداری- سیستم های اطلاعات مکانی GIS
من به نوبه ی خودم و به سهم خودم، با توجه به این که 3 ماه کامل در جریان زحمت ها و مشکلاتت بودم و میدونم چه شرایطی داشتی 3 ماه قبل کنکور، به خاطر تلاشت، اراده ت و همه ی حرفایی که گوش کردی و کارایی که انجام دادی یه بار دیگه بهت خسته نباشید میگم!

هیچکس شاید ندونه چه کار بزرگی کردی، اما خودت میدونی که فاصله ت تا تک رقمی کم نبود! اما فوق العاده بودی 3 ماه آخر...

میدونی که من 2 ماه قبل کنکورت قبل این که خودت باور کنی بهت گفتم تک میشی... حقت بود... غیر این نباید میشد!

دومین دوستم هستی که تک شدی، رفیق هم میزم سال خودم 5 ریاضی شد، حالا تو 2 تجربی...

2روزه که بهم خبر دادی و واقعا خوشحالم!

مبارکت باشه آناهیتا...

پاسخ : تبریک به آناهیتا

P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:>
<D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D= <D=

مبارکت باشه آناهیتای عزیز x:

تبریک تبریک <D= <D= <D= <D=
الآن کل سایت رو باید شیرنی بده یعنی؟؟

هــــولی شـــت !

به عنوان پدر سازمان سنجش بهت تبریک میگم آنـــا >:D< /m\ /m\

آنـــــا جان تبــــــــــــ P:> ــــــــــــریـــــــــ P:> ـــــــــــــــــــــــــــ P:> ـــــــــــــــــــــک

<D= <D= <D= <D= <D= <D= \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:>

آنا تو دوره اتاق بغلی ما بود :)) :-عقده ای

آنا جووون تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک !!!گل کاشتی خلاصه!!! P:>

تبریــــــــــــــــــــــــــــــــــک میگم واقعا P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:>

خوشحالم که حدود 3 ماه افتخار همکلاسی بود با شما رو داشتم :) :) :) :) :)

خرخووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون جد آباد کسیه که بش بگه خرخون :D
ایناهمش نتیجه تلاش وتوانایی ذهنیشون بود :D
تبریک <D= <D= <D= <D=

نتایج رو دادن؟

مــــــــبـــــــــــــــارکــــــــــــــــــــــــــــــــه P:> P:> P:>

به نقل از !..Per$iaNboY..! :
من به نوبه ی خودم و به سهم خودم، با توجه به این که 3 ماه کامل در جریان زحمت ها و مشکلاتت بودم و میدونم چه شرایطی داشتی 3 ماه قبل کنکور، به خاطر تلاشت، اراده ت و همه ی حرفایی که گوش کردی و کارایی که انجام دادی یه بار دیگه بهت خسته نباشید میگم!

هیچکس شاید ندونه چه کار بزرگی کردی، اما خودت میدونی که فاصله ت تا تک رقمی کم نبود! اما فوق العاده بودی 3 ماه آخر...

میدونی که من 2 ماه قبل کنکورت قبل این که خودت باور کنی بهت گفتم تک میشی... حقت بود... غیر این نباید میشد!

دومین دوستم هستی که تک شدی، رفیق هم میزم سال خودم 5 ریاضی شد، حالا تو 2 تجربی...

2روزه که بهم خبر دادی و واقعا خوشحالم!

مبارکت باشه آناهیتا...
اشکم در اومد :((
تبریک میگم P:>

تبريك دوستم >:D<

مرسى پويا به خاطر تاپيك. خيلى خيلى خوشحال شدم وقتى خوندم پستت رو.
و مرسى به خاطر اين سه ماه آخر كه با تمام وجود مايه گذاشتى و حرص و جوش خوردى ك من درس بخونم :D اينو مديونم به كمك هات:)
و مرسى از تبريكاى بقيه ؛؛)

واقعا کارت باارزش‌تر از حتی رتبه 1 بوده. چون دیدم المپیادی هایی که تازه از مهر میان مدرسه چقدر احساس سردرگمی و عقب موندن از بقیه رو دارن.
خیلی خیلی مبارک باشه <D=

Back
بالا