• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مورد انتظارترین‌ها

• شروع کننده موضوع NEO
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت
بعضی فیلم‌ها هستند که قبل از اکرانشون سروصدای زیادی به پا میکنن و قبل از اکران عمومی، توی جشنواره‌ها و یا نمایش‌های محدود و خصوصی با نقدهای مثبت زیادی رو‌به‌رو میشند.
توی این موضوع قراره همچین فیلم‌هایی رو معرفی کنیم و ببینیم اصلا این فیلم‌ها توانایی موفقیت در گیشه و جلب رضایت مخاطب عام رو دارند یا نه.

فیلم اولی که میخوام معرفی کنم The Theory of Everything هست که راجع به زندگی "استیون هاوکینگ" فیزیکدان مشهوره.

MV5BMTU5MTcwNDAwNV5BMl5BanBnXkFtZTgwNDQ3MDE0MzE_V1_SX1303_SY558_.jpg

خوب از اونجایی که نظریات علمی هاوکینگ پیرامون جهان و خدا توی دنیا طرفداران و منتقدان زیادی داره این فیلم خیلی میتونه جالب توجه باشه.

فیلم بعدی فیلمیه که تمام طرفداران موسیقی و علی‌الخصوص دارمرها[nb]drummer[/nb] حتما باید اون رو ببینن.
اسم این فیلم Whiplash هست.

MV5BMTQ5Njk1Mjc5N15BMl5BanBnXkFtZTgwNDQ5NTc4MDE_V1_SX1303_SY558_.jpg

داستان این فیلم[nb]در واقع چیزی که تا به حال من دستگیرم شده.[/nb] درباره یه نوجوون عشق درام هست که وارد یک گروه موسیقی میشه اما در اونجا با یه استاد شبه دیوانه روبه‌رو میشه که به شدت شاگردانش رو برای نشون دادن حداکثر توانشون تحت فشار میذاره.
تا به حال هم از خود فیلم و هم از بازی مایلز تلر و جی‌کی سیمونز به شدت تقدیر شده.

خوب چه اطلاعاتی درباره این فیلم‌ها دارید؟
بنظرتون شانسی برای دریافت جوایز معتبر دارند و میتونن موفق باشند؟

پ.ن: فیلمهای بیشتری در آینده معرفی میشن.

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
پاسخ : مورد انتظارترین‌ها

زمان زیادی می گذره می خوام این پست بنویسم اما اصلا جور نمی شه
دیگه گفتم امروز ننویسم ، نوشتن می ره برای زمان اکرانش :))
فیلمی که قراره معرفی کنم

[nb]روی عکس کلید کنید بر به سایت imdb[/nb]

اگه درمورد خود بازی assassin creed اطلاعات می خواهید یا سوالی دارین به اینجامراجعه کنید که قبلا توضیح داده شده به هر حال چون ملتی خسته هستیم من یه اشاره کوچیک در ادامه دارم
ریشه‌ی بازی ها رو می شه به حشاشیون نسبت داد که توسط حسن صباح تشکیل شد این بازی با شخصیتی به نام altair ibn la ahad[nb]الطائر ابن لا أحد[/nb] به دنیا معرفی شد و نسخه ی دوم با شخصیت Ezio Auditore da Firenze ، که توانست بر روی شانه ی نسخه ی اول بِایسته و چنان خودش را به اوج رسوند که تا چند شخصیت بعد از خود نیز همچنان محبوب ترین شخصیت باقی ماند و اما فیلم
همه می دانیم که بیشتر بازی هایی که بر اساس بازی ها ساخته شده اند ، فیلم های موفقی نبوده اند و مخاطبان دلسرد شده
می تونم به فیلم Max Payne (2008) اشاره کنم
اما تیمی که برای ساخت این فیلم انتخاب شده این امید را می دهد که یک فیلم خاص در انتظار هست
وجود Michael Fassbender و Marion Cotillard در تیم بازیگری یک وزنه ی قوی برای این فیلم حساب می شه البته نباید Michael Kenneth Williams هم فراموش کنیم
کارگردان این فیلم Justin Kurzel یک کارگردان نوپا هست اما به نظر می آید که موضوعات برای ساخت فیلم را خوب گزینش می کند آخرین فیلم او Macbeth بوده که یکی از معروف ترین تراژدی‌های شکسپیر هست و اتفاقا این فیلم مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت
و فیلم نامه نویسان این فیلم Adam Cooper و Bill Collage هستند که از فیلم های مشهور آن ها می توان به Exodus: Gods and Kings و tower heist اشاره نمود
شاید کسی که پست منو بخونه بگه این تیم ، تیمی نیست که از پس این کار بر بیاد در جواب بگم چیزی که منو امیدوار به یه فیلم خوب می کنه سابقه ی همکاری Michael Fassbender و Marion Cotillard و Justin Kurzel در فیلم Macbeth ، همینطور همکاری Michael Fassbender و Michael Kenneth Williams در فیلم 12 سال بردگی و همکاری فیلم نامه نویسان در فیلم های یاد شده بتونه یک کمک برای این فیلم باشه و همینطور اضافه کنم داستان خود بازی ، خیلی قوی هست.
نوع لباس پوشیدن شخصیت اصلی داستان این امکان رو می ده که هر بدل کاری و پارکور کاری ایفای نقش کنه پس اصلان نگران صحنه های تماشایی نیستم
قالب اصلی داستان خود فیلم هنوز کامل مشخص نیست اما حدس می زنم ترکیبی از داستان 2 نسخه ی اول بازی هست
داستان هایی خیلی پیچیده و گسترده و خلاصه کردن آن توی یک فیلم کار دشواری به نظر می رسه
دیگه باید منتظر باشیم ببینیم این عقاب[nb]Ezio به معنی عقاب و الطائر به معنی پرنده هست [/nb] چه فیلمی رو به نمایش می زاره
Assassins-Creed-concept-art-702x336.jpg

در پایان این نوید رو به شما می دم که احتمال خیلی زیاد موسیقی متن این فیلم روح شما رو تسخیر می کنه :)

• لایک
امتیازات: مت
بالا