• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوال ـاتون رو بپرسین!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار
سلام! :‌دی
مثنکه یه تعدادی از بچه‌ها اعلام کردن که یه سری سوال ـایی دارن که میخان بپرسن از بچه‌های سال بالایی؛ به این نتیجه رسیدیم که این فراخوان رو بدیم که سوال ـای کلّی که دارین راجع به روند درس خوندن ـتون و طبیعتاً سوال ـایی که وقت ـش به این موقع ـا بخوره رو پ.خ کنید به من. ما سعی می‌کنیم برا جواب دادن از نظر چند تا از بچه‌های سال بالایی استفاده کنیم تا خیال ـتون از جامع بودن جواب ـا مطمئن‌تر باشه. فقط بدونین که طبق روند سال ـای پیش حتماً برای هر دوره‌ی خاص یه برنامه‌ریزی انجام می‌دیم؛ پس سوال ـایی که مربوط به الان و شاید یکم جلوتر میشه رو بپرسین! ( نپرسین سر کنکور چی بپوشم مثن! :‌-" )
جواب ـاش ـم بستگی به سوال ـاتون داره، یا خودمون حالت مصاحبه‌طور یا گپ‌و‌گفت بین چند تا سال بالایی به ـشون جواب میدیم؛ یا شــاید پادکستِ نه چندان رسمی ـی درست کنیم...
دیگه همین دیگه! سوال ـایی ـتون رو که میخاین تا یک هفته دیگه، یکشنبه ۱ آذر، جمعه ۶ آذر، پ.خ کنید تا ایشالّا بتونیم به موقع جواب ـاشون رو براتون آماده کنیم!
موفق باشین همه ـتون! : )

+ یه بحثی هست با بچه‌های سال‌بالایی؛ واقعیت ـش این کار ـو بچه‌های شریف داوطلب شدن که انجام بدن و برای جواب دادن به سوال ـا خود دانشجو ـا شریف با هم هماهنگ میشن؛ ولی خوش‌حال میشیم که بتونیم از صحبت ـای دانشجو ـای بقیه دانشگاه ـا هم استفاده کنیم؛ اگه کسی از دانشگاه ـای دیگه مسئولیت هماهنگی بین بقیه هم‌دانشگاهی ـاش رو قبول می‌کنه به من پ.خ بده تا بعدا راجع به سوال ـا و نحوه جواب دادن به ــشون با هم صحبت کنیم.

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی
پاسخ : سوال ـاتون رو بپرسین!

اومدم فقط تشکر کنم از مریم بابت این کارش

مرسی و خسته نباشی :)

• شروع کننده موضوع

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار
پاسخ : سوال ـاتون رو بپرسین!

من صرفاً میخوام عذرخواهی کنم از این که اینقد دیر شد. افتاد وسط امتحان ـای میان‌ترم و پایان‌ترم و پروژه این ـای دانشجو ـا؛ درست نشد یه قسمت کوچیک ـش که خب نشد برسه به دست ـتون به موقع...
دیگه ببخشین دیگه... : (

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا