• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

حمایت از حیوانات

المپیاد طلایی ها

uwu

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
-------
سال فارغ التحصیلی
1401
علف؟ من ی بار سبزیجات دادم بدبخت نخورده برگردوند ولی خیلی جا ها هستش که مینویسن و فیلمشو میزارن مدیونی اگه فکر کنی کدوم علفو میگم:)):-"
بیرون از خونه میخای براش درست کنی؟
نه این علف منظورم اینایی که تو حیاط و اینور اونور درمیاد (((:
آره بیرون از خونه، آخه این پیشیه خیلیم بامرامه تک خور نیست یه آبجیم داره اونم میاره با خودش واسه دوتاشون میخوام یه جا درست کنم ((:
علف رو نمیدونم چرا0:
اما برای سرپناه،میتونی یک جعبه(کارتون)رو به گوشه هاس چسب بدون الکل بزنی،یدونه پتو روبا چسب بچسبونی به دیوار جعبه،غذا و آب و مکمل هاش رو هم در کنارش قرار بدی
میتونی خب با چوب هم درست کنی اما خب سخته و کار میگیره
نه چوب و کارتن جواب نمیده اینجا یهو میبینی سه چهار روز پشت سرهم برف اومد ، ته حیاط شاید با کمک بابام با بلوک یه جای کوچیک درست کنم واسشون (((:

panah

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
آره بیرون از خونه، آخه این پیشیه خیلیم بامرامه تک خور نیست یه آبجیم داره اونم میاره با خودش واسه دوتاشون میخوام یه جا درست کنم ((:

نه چوب و کارتن جواب نمیده اینجا یهو میبینی سه چهار روز پشت سرهم برف اومد ، ته حیاط شاید با کمک بابام با بلوک یه جای کوچیک درست کنم واسشون (((:

آره بلوک خوبه. اگه درز نداشته باشه هم عالی میشه. مثلا روی بلوک ها رو پلاستیک بکشی(از اینا که ضخیم و مقاومن.)
کف‌ش هم می‌تونی کاه (ایده ای ندارم از کجا بیاری:‌دی) بریزی گرم می‌مونن.
دمت هم گرم^^

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405

با بلوک بهتره،اگر ملات پیدا کنی بچسبونی به هم عالیه
درزش رو هم با یه نایلون بارونی یا برزنت بچسبونی(بسیار آسان و سهل برای کیف پول مبارک)
داخلش فقط پتو اینا هم بزار،برای درش هم میتونی برزنت بکشی یا خیلی خفن بازی میخوای دربیاری با چوب در درست کنی و با چندتا لولا و میخ بزنی به خونش:)
#خانه_برای_هر_گوربه_ایرانی
:/

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام سهیل جان!
اتفاقا چند روز پیش من همینطوی شدم،یه بچه گربه کوچولو افتاده بود رو زمین راه نمتونست بره:(
مادرش هم چند متر اونورتر افتاده بود
دوتاشون رو انگار بعضی از این دیوونه ها با چوب زده بود و دست و پاشون شکسته بود
برای مادرش یکم مرغ از خونه آوردیم دادیم یه دونه هم کارتن داشتین زیرش یه پتو انداختیم دوتاشونم گذاشتیم توش
به کوچولوعه هم یکم شیر دادیم

دیروز که رفتم ببینمشون سرحال داشتن میگشتن تو کوچه تا منو دیدن هجوم بردن پیشم با هم یکم نشستیم رو نیمکت اختلاط کردیم:)
حیف ازشون عکس نگرفتم:(
آقا من چرا اینجا به آقای مطهری گفتم سهیل:/
#تباهی

Gourmet

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
من تازگيا شروع كردم به پرورش عنكبوت^_^
كار خير خيره ديگه حالا با عنكبوت يا حيوان ديگه!

Asal-2004

ماهی قرمز‍
نام مرکز سمپاد
شیخ مفید
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
اینجارو دیدم یاد دوتا سگ ژرمن افتادم که خواهر و برادر بودن و صاحبش چون دیگه نمیتونست نگه داری کنه ازشون فروخته بودن به یکی دیگه
خلاصه که بگم الان اون دوتا ببچاره دارن نگهبانی یه انبار محصولو میدن:-"
ولی اینقدر که پیششون رفتم کاملا رام هستن و خیلی عم مهربون^^
جدی جدی چرا این دوتا اینقدر معرفت سرشون میشه؟
یادمه بعد اسباب کشی ازین پتوها که کنار اساسا میزارن کنار وسایل ما جا مونده بود و ما دادیمش به اون سگه^-^
انقدر به اون پتوهه وابسته شده که هرجا میره پتو هرو دنبال خودش میکشه میبره(:
البته که منم خیلی در حقش اجهاف کردم مثلا کلی یخ و حلوا(:|)دادمش بهش خداروشکر زنده ان فعلا:-"
ولی خیلی ناز بودن یادمه روی پای یکیشون به زخمی بود بابام چندبار رفتن دامپزشکی صحبت کردن چندتا دارو مثرف کرد الان حالش خیلی خوبههه
تازه تابستون بابامو داییم برای اینکه حالشون بهتر بشه بردنشون حموم(چقد خوب بود اونروز^-^)
خلاصه اینکه بابام قول داده ببره منو اون انباره اگه رفتم عکسشونم میزارم(:

بالا