• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اولین عصرانه کنکوری-10اردیبهشت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shima tajeddin

کاربر فعال
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
نقره المپیاد ریاضی 1394
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : اولین عصرانه کنکوری-10اردیبهشت

برای بار سوم میپرسم :D
واسه ی امتحان های ترم...من سوم رو هم دوباره میدم ترمیمش رو ...بعد توی این بازه چطوری برنامه ریزی کنیم خوبه؟!
قبلن پرسیده بودم گم شده بود بین حرفا

hamidhanek

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Heli
شهر
Tehran

به نقل از Anonymous98 :
دوباره میپرسم.البته یه سری ها رو خلاصه کردم.خواستم بدونم تا الان اگه کار درستی کردم یا اینکه تا الان اشتباه کردم و انجامش دیگه ندم.
چون یه سری بهم میگن وقت خلاصه نویسی رو بذاری برا تست بهتره چی میگین شما؟
ب نظرم ی دفتر وردار از الان هر چند صفشو ب یه درس اختصاص بده هر وقت تست میزنی ی نکته میبینی سریع قسمت مربوط ب اون درسو باز کن نکتشو بنویس وقتتم اصن نمیگیره خیییلی تاثیر داره
دو صفحه اولشو اشتباهاتت رو بنویس ( محاسباتی های ریشه ای و ... ) دو صفحه اخرشم من خودم لغات و اصطلاحات زبان ک بلد نیستمو مینویسم خیلی تاثیر داره

mohammadx0098

Mohammad_A
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان 2
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Anonymous98 :
دوباره میپرسم.البته یه سری ها رو خلاصه کردم.خواستم بدونم تا الان اگه کار درستی کردم یا اینکه تا الان اشتباه کردم و انجامش دیگه ندم.
چون یه سری بهم میگن وقت خلاصه نویسی رو بذاری برا تست بهتره چی میگین شما؟
تجربه شخصی خودم تو نیمسال اول :
درسای اختصاصی رو که خلاصه برنداری و چیزی هم نداشته باشی که بعدا ازش مرور کنی به مرور زمان یه جوری از ذهنت پاک میشن که نمیفهمی از کجا خوردی ! :|
سر ترم اول من گریم گرفته بود که چرا یادم رفته و این حرفا که مجبور شدم دوباره از اول بخونم و خلاصه بردارم ....
خلاصه کوتاه برداشتن خیلی خوبه درحد نکته های خیلی مهم که میدونی حتما یادت میره ...

Anonymous98

کاربر فوق‌فعال

به نقل از حس و حال بد :
سلام من هنوز به طور جدی زبان فارسیو شروع نکردم ، و اینکه ادبیاتم قویه تاریخ و لغات و ایناش. از هفته بعد هروز اون الگوشو کار کنم حله ؟ پیشنهادتون چیه
خانم مریم گاج موضوعی رو پیشنهاد کردن!

Reihaneh.a

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از S.Hamid.m :
یکی از دوستان چند روز پیش بم میگفت بمون سال بعد کنکور تجربی بده ( الان ریاضی عم )
ب نظرتون کار درستی عه ؟ خودمم علاقه دارم ولی اگه مثلا روزی هشت ساعت اینا بخونم میتونم زیستو کاریش کنم ؟
منم میخوام بمونم سال بعد کنکور ریاضی بدم:-"

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Anonymous98 :
فار در 5 جلد! فیزیک پیش دانشگاهی رو میگه.2 جلد درس و تست پیش 1 ، 1 جلد آزمون پیش 1 ،1 جلد درس و تست پیش 2 و 1 جلد هم آزمون پیش 2.دیگه چی میخوای بگم؟
یا علی ! این جمع بندی نیس که!

حس و حال بد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از حس و حال بد :
سلام من هنوز به طور جدی زبان فارسیو شروع نکردم ، و اینکه ادبیاتم قویه تاریخ و لغات و ایناش. از هفته بعد هروز اون الگوشو کار کنم حله ؟ پیشنهادتون چیه

یکی ج بده :((

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از MHO :
سراسری 89،سوال چهار:
قطب فلک عالم و در دریای دانش و اختر اسمان برائت و گوهر کان بلاغت و استاد فضلای ماوراءالنهر بود و در اوایل حال که در سمرقند بود و تحصیل میکرد و غایت قلت حال و ضیق مجال بود و کتابت کردی و وجه معاش او از اجرت آن بودی.شنیدم که گفت:وقتی ملال بر من مستولی شد و تنگ دستی جهان فراخ را برمن تنگ کرد و کار به درجه از رسید که ازار بفروختم و به نان بدادم.

معنی بعضی واژه ها اخر کتاب نبود،امیدوارم درست گشته باشم
واقعا کافی نیست ستاره‌دار ـا؛ کتاب لغتی چیزی اگه دارین اون کلمه سخت ـا -ش رو هایلایت کنین و اگه کلمه ای تو تست ـاتون دیدین که نداشت به ـش اضافه ـش کنین. مرور ـش کنین دیگه مشکلی ندارین احتمالا!
می‌دونین همه ـتون احتمالا، ولی محض تاکید دوباره، همه معنی ـای یه کلمه رو بلد باشین!

حس و حال بد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از Anonymous98 :
خانم مریم گاج موضوعی رو پیشنهاد کردن!
ایشون به طور کلی پیشنهاد کرن نه برا کسی که هنوز شو نکرده من راجبه اینکه شروع کنم یا نع مشکل دارم

0001111

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395

[-o<
به نقل از MHO :
سراسری 89،سوال چهار:
قطب فلک عالم و در دریای دانش و اختر اسمان برائت و گوهر کان بلاغت و استاد فضلای ماوراءالنهر بود و در اوایل حال که در سمرقند بود و تحصیل میکرد و غایت قلت حال و ضیق مجال بود و کتابت کردی و وجه معاش او از اجرت آن بودی.شنیدم که گفت:وقتی ملال بر من مستولی شد و تنگ دستی جهان فراخ را برمن تنگ کرد و کار به درجه از رسید که ازار بفروختم و به نان بدادم.

معنی بعضی واژه ها اخر کتاب نبود،امیدوارم درست گشته باشم
کدوم معلوم الحالی بود که میگفت جامع سنجش مثل کنکور؟ الان سنجش امروز کجاش شبیه بود؟ تکواژ یا املاش ؟

Anonymous98

کاربر فوق‌فعال

به نقل از رضــــــــــــــــــا...N :
یا علی ! این جمع بندی نیس که!
منم نگفتم جمع بندیه!
فار به کتاب های جمع بندی اش میگن افاردئون! کلا عاشقه این فارم :))
مثلا کلا فیزیک کنکور رو تو 12-13 افاردئون جمع کرده.من نداشتم ولی میگن خوبه.من با خلاصه نویسی بیشتر حال میکنم!

حس و حال بد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از حس و حال بد :
برای فیزیک پایه ، به نظرتون مرور مارکدارا کافیه ؟
و اینکه هروز تنوع درسی چقد باشه خوبه ؟ ینی چندتا درس بخونیم . میدونم برای هر کس فرق داره ولی به طور نرمال ؟

:| اینم جواب بدین .

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از S.Hamid.m :
اخه بعضیاشون خیلی وقت گیره :D با همین تفکر میری چهل و پنج مین رو یه سوالی فقط :D
اره،ولی مفاهیمشو کامل یاد داشته باشین،اگر قیافش وقت گیر بود رد شین وگرنه ارزش زدن داره به علاوه این که سخت نیست،سرعت و دقت میخواد

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از حس و حال بد :
زبان فارسیت چجوریه؟ اگه خوبه برو همایش ادبیات جلد یک شو بخر، اخرش زبان فارسی داره از اون بخون تمریناشم حل کن، برا تستم نه الگو بیخودترینه شاید.سعی کن یه کتاب دیگه پیدا کنی. اگه م نمیتونی برو تستای ترکیبیشو بزن نه مبحثی.

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از مریم :
واقعا کافی نیست ستاره‌دار ـا؛ کتاب لغتی چیزی اگه دارین اون کلمه سخت ـا -ش رو هایلایت کنین و اگه کلمه ای تو تست ـاتون دیدین که نداشت به ـش اضافه ـش کنین. مرور ـش کنین دیگه مشکلی ندارین احتمالا!
می‌دونین همه ـتون احتمالا، ولی محض تاکید دوباره، همه معنی ـای یه کلمه رو بلد باشین!
یه چیز دیگه؛ هر از چند گاهی اگه جمع شدین با دوست ـاتون ـو این ـا؛ هی از هم بپرسین این چیز حفظی ـا رو، لغت و تاریخ ادبیات و این ـا با هم بخونین سرش کلی مسخره‌بازی در میارین هم خوش می‌گذره هم یادتون می‌مونه! :-"

و البته؛ خیلی کمال‌گرا و ایده‌آلیست و این ـا نباشین. یه سری از این سوال ـای شمارشی و این ـای تاریخ ادبیات و لغت و این ـا هست که خب احتمالا به نفع ـتون ـه که ازشون بگذرین...

hamidhanek

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Heli
شهر
Tehran

بنظرتون مثلا سوالات فیزیکو ب ترتیب جواب بدین یا بریم مثلا اول دوتای اخرو بزنیم ک اسونن و ....

حس و حال بد

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از سمپادك :
زبان فارسیت چجوریه؟ اگه خوبه برو همایش ادبیات جلد یک شو بخر، اخرش زبان فارسی داره از اون بخون تمریناشم حل کن، برا تستم نه الگو بیخودترینه شاید.سعی کن یه کتاب دیگه پیدا کنی. اگه م نمیتونی برو تستای ترکیبیشو بزن نه مبحثی.

همایشو دارم ، بخونمش ؟؟ و اینکه من الگو دارم و گاج موضوعی . خوبه ؟؟

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مریم :
کسی مشکل داره برای لغت و املا، بره لغت و املای هامون سبطی بگیره، علاوه بر صرفه جویی شدید وقت، شاید 99 درصد هر چی املا و لغت بهتون بدن رو میزنین. واقعا نمیدونم چرا پارسال وقت خودمو با نشرالگو تلف میکردم.

ZDM

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
فرزانگان
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از سمپادك :
کسی مشکل داره برای لغت و املا، بره لغت و املای هامون سبطی بگیره، علاوه بر صرفه جویی شدید وقت، شاید 99 درصد هر چی املا و لغت بهتون بدن رو میزنین. واقعا نمیدونم چرا پارسال وقت خودمو با نشرالگو تلف میکردم.
یعنی میگی لغات نشرالگو رو نخونم ؟ هامون سبطی بخونم؟
نشرالگو چه مشکلی داره ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا