• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

استعفا دادن، یا استعفا داده شدن!

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک
دقیقا قضیه چیه که هر چی مدیر که کمی با محمد اختلاف داره، خود به خود استعفا میده ؟

و این فقط به ارشد ها برنمیگرده، چند وقت پیش فرشید استعفا داد، درست موقعی که معلوم بود با محمد اختلاف نظر داره، در صورتی که تازه بعد از مدت ها به مدیریت کل برگشته بود و بعید به میل خودش بوده باشه، یا الان بهار و حمید.

مسخرس که فکر کنیم بهار بابت کنکور استعفا داده، چون خیلی وقته پیش دانشگاهی میره و فعالیتش حتا کم هم نشده.
حمید هم که فعال هست تمام وقت و بعید میدونم با مدیر بودن مشکلی داشته باشه.

قضیه چیه که یهو دو نفر که به طور واضح تا حد قابل قبولی با محمد کمی تفاوت دارن، بدون هیچ مقدمه ای استعفا میدن ؟

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
پاسخ : استعفا دادن، یا استعفا داده شدن!

به نقل از مازیمون :
دقیقا قضیه چیه که هر چی مدیر که کمی با محمد اختلاف داره، خود به خود استعفا میده ؟

و این فقط به ارشد ها برنمیگرده، چند وقت پیش فرشید استعفا داد، درست موقعی که معلوم بود با محمد اختلاف نظر داره، در صورتی که تازه بعد از مدت ها به مدیریت کل برگشته بود و بعید به میل خودش بوده باشه، یا الان بهار و حمید.

مسخرس که فکر کنیم بهار بابت کنکور استعفا داده، چون خیلی وقته پیش دانشگاهی میره و فعالیتش حتا کم هم نشده.
حمید هم که فعال هست تمام وقت و بعید میدونم با مدیر بودن مشکلی داشته باشه.

قضیه چیه که یهو دو نفر که به طور واضح تا حد قابل قبولی با محمد کمی تفاوت دارن، بدون هیچ مقدمه ای استعفا میدن ؟

منظورت از استعفا داده شدن چیه؟ مثلا محمد مطهری پاشده رفته بهشون گفته استفعا بدین؟ :/
یا مثلا چون‌ که اختلاف داشتن و دیدن ایده‌هاشون رو نمی‌تونن پیاده‌سازی کنن، مجبور شدن استعفا بدن؟

• لایک
امتیازات: MHO
  • شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از عَلیمپُ :
منظورت از استعفا داده شدن چیه؟ مثلا محمد مطهری پاشده رفته بهشون گفته استفعا بدین؟ :/
یا مثلا چون‌ که اختلاف داشتن و دیدن ایده‌هاشون رو نمی‌تونن پیاده‌سازی کنن، مجبور شدن استعفا بدن؟

اختلاف عقیده چیزی نیست که به وجود اومده باشه و توی تقریبا سه سال مدیریت ارشد حمید وجود داشته! و خوب به نظر من محمد مجبورشون کرده استعفا بدن.

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

به نقل از مازیمون :
اختلاف عقیده چیزی نیست که به وجود اومده باشه و توی تقریبا سه سال مدیریت ارشد حمید وجود داشته! و خوب به نظر من محمد مجبورشون کرده استعفا بدن.

خب چیجوری مجبورشون کرده؟ قصد جونشون رو کرده؟ :-"

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از عَلیمپُ :
خب چیجوری مجبورشون کرده؟ قصد جونشون رو کرده؟ :-"
به این ترتیب که استعفا بدید! من مدیرم!

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

به نقل از مازیمون :
منطقی نیست اصلا به نظرم! لازم نیست چنین چیزی بگه خب، یه مدیر وقتی دو دفعه با حرفاش مخالفت بشه و نذارن ایده‌هاشو اجرا کنه و ببینه که کاری از دستش بر نمیاد، خودش استعفا میده. :/

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از مازیمون :
بعد طرف میگفت من استعفا نمینویسم.چی می شد؟

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از مازیمون :
اگر اینطوره اونا حتما یجور دیگه استعفا میدادن!حدااقل ی پستی تو ح.ب از این زور گفتن میگفتن

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

اینجا ما داریم در مورد یه مدیر کل و دو تا ارشد حرف میزنیم، کسایی که قدرت تغییر داشتن، ولی مجبور به استعفا شدن چون محمد ازشون خواسته استعفا بدن.

تو مدیر باشی و مدیر سایت بیاد بهت بگه استعفا بده چیکار میکنی؟ التماس میکنی که منو اخراج نکن؟ خب میگی به جهنم
سمپادیا نه به مدیراش حقوقی پرداخت می‌ کنه نه مزایایی و نه مدیریتش جنبه‌ ی شغلی و رزومه داره
چرا کسی باید هم وقت بذاره هم سرش منت بذارن؟

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از مازیمون :
اینجا ما داریم در مورد یه مدیر کل و دو تا ارشد حرف میزنیم، کسایی که قدرت تغییر داشتن، ولی مجبور به استعفا شدن چون محمد ازشون خواسته استعفا بدن.

تو مدیر باشی و مدیر سایت بیاد بهت بگه استعفا بده چیکار میکنی؟ التماس میکنی که منو اخراج نکن؟ خب میگی به جهنم
سمپادیا نه به مدیراش حقوقی پرداخت می‌ کنه نه مزایایی و نه مدیریتش جنبه‌ ی شغلی و رزومه داره
چرا کسی باید هم وقت بذاره هم سرش منت بذارن؟
اگر طرف راضی نباشه میگه نمیخوام استعفا بدم هرکار دوست داری بکن.

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

به نقل از Ham!D ShojaE :
قضیه این‌قدرها پیچیده نیست، محمد مدتی بود که به‌دل‍ایلی به شخص من می‌گفت سایت کم‌رونق شده و ترجیحاً بازنشسته شو، بعد هم به بهار مطرح کرد، مقداری صحبت کردیم و نتیجتاً منطقی بود که اکسس‌ها رو برداریم.
خب دیگه قضیه معلوم شد. :‌))

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

خب الان کم رونق شدن سایت،چه ربطی به اسنعفا داره؟:-?

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از MHO :
خب الان کم رونق شدن سایت،چه ربطی به اسنعفا داره؟:-?
چون محمد فکر میکنه وجود ارشد هایی مثل حمید یا بهار، یا مدیر کلی مثل فرشید به ضرر سایته! چون یه قشر از جمعیت با این ادم ها مشکل دارن،

کمی یادتون بیاد چند وقت پیش مهسا(مدیر کل ) همین حرف رو زد.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

آقا یه چند تا توضیح بدم بابت اینکه قضیه کاملا شفاف باشه.
اولا؛ خب در جواب اینکه پرسیدن یعنی محمد گفته استعفا بدید؟ بله ایشون مستقیما از ما خواست که استعفا بدیم و دلیل رو کافی نبودن فعالیت بیان کرد.
ثانیا؛ در مورد اختلاف نظر، بله هم من و هم حمید در موارد نسبتا زیادی در مسائل با محمد اختلاف نظر داشتیم.
و ثالثا؛ ببینید اصلا قضیه‌ی کش مکش در کار نیست، اینجوری نیست که مثن مدیریت رو یکی بگه پس بده اون یکی بگه‌ اگه ندم چی میشه؟ می‌خوای چیکارم کنی؟ :‌)) مدیریت سمپادیا به کسی غیر از ادمین اصلی هیچ سود قابل ملاحظه‌ای نمی‌رسونه که کسی بخواد مثن اصرار کنه به حفظش یا حفظش اهمیتی داشته باشه، وقتی کسی ۲-۳ سال مدیر بوده هم دیگه تقریبا هر چیزی که توی مدیریت ممکنه جذابیت یا تازگی داشته باشه دیده. بنابراین وقتی ادمین خواستار قطع همکاریه واقعا طرف دلیلی نداره که بخواد خودشُ به در و دیوار بزنه.:))
هرکس هم که بعد این پروسه می‌مونه صرفا می‌تونه دلیلش کمک کردن و رفاقتی یا عادت باشه.

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

دعوا و بحث راه انداختن بی‌خودی در سایت به شیوه‌های نوین؛ با ما همراه باشید ؛؛؛؛) :/

_.khakestari

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
بيوتك

به نظرم محمدم برای این حرکتش دلایل قانع کننده ای داره
مطمئنا اگر یه سری کارا رو انجام نمی داد این همه سال این وب پابرجا نمی موند

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

بذارین قال قضیه رو بکنم براتون، هر کسی که یه مدت مدیدی اومده سایت یه گند کاری یا یه سری آدم جرک دیده تو این سایت که گفته خب من برم.
حالا من منظورم شخص خاصی نیستش و کلی میگم.
حالا اینکه بیاید و تئوری بدید که نه حتما چیزی بوده که ما نمیدونیم و فیلان بیصار. مطمئنا یه چیزی همیشه بوده.
همیشه یه مسخره بازیایی توی پشت پرده هستش که می‌بینید طرف لست آنلاینش یهویی میییره برا یه سال و اندی قبل.
اونم اشخاصی که جون به جونشون می‌کردی همیشه آنلاین بودن باز هم.
نمی‌خوام با این پست چیزی رو شروع کنم. بلکه می‌خوام تمومش کنم. فقط حرفم اینه که این«سمپادیا» مثل یه جامعه هستش.تو جامعه هم همین اتفاقا میوفته همیشه. سخت نگیرید، عادت خواهید کرد.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

من اینو تازه دیدم! یک بار دیده بودم ولی یادم رفت کلا :))

داستان اینه که فعالیت بهار و حمید کم بود و مدت ها بود مدیر بودند و دیگه اون شوق و انرژی گذاشتن اولیه رو نداشتند. فعالیت کمشون هم باعث میشد سطح توقعات از مدیران داخلی هم پایین تر بیاد. پس بهتر بود بازنشسته بشن. اینجور وقت ها معمولا میگن استعفا بدید. چون عزل بار مفهومی دیگه ای داره. همین.

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از میم ح میم دال :
من اینو تازه دیدم! یک بار دیده بودم ولی یادم رفت کلا :))

داستان اینه که فعالیت بهار و حمید کم بود و مدت ها بود مدیر بودند و دیگه اون شوق و انرژی گذاشتن اولیه رو نداشتند. فعالیت کمشون هم باعث میشد سطح توقعات از مدیران داخلی هم پایین تر بیاد. پس بهتر بود بازنشسته بشن. اینجور وقت ها معمولا میگن استعفا بدید. چون عزل بار مفهومی دیگه ای داره. همین.

مدیر گزینی ها که به موقع انجام میشد، وقتی کسی میخواست بررسی بشه که کاربری فیک هست یا نه، به موقع انجام میشد، فعالیت بهار و حمید هم کم به نظر نمی اومد باشه، تقریبا به قدر کافی و عاقلانه بود. یعنی مقایسه ای بکنیم فعالیت بهار با خود تورو، بهار تقریبا مدت بیشتری حضور داره، فعالیت بیشتری داره، پست های بهتری تری میده که اگر از پست های تو بار ها بیشتر نباشه، قطعا کمتر نیست، و تقریبا تا حد به شدت بیشتری از خود تو جوابگوی سوال های مدیر انجمن ها بوده.

در صورتی که در مقابل تو، تنها کاری که میکنی، تغییر فونت و بعد از اعتراض بچه ها به غیر خوانا بودن اون فونت، برگردوندنش به حالت قبلیشه!

و اینجا عزل کردن که مسخرس، کسی بابت کار کردن از نظر مالی سودی نمیکنه، به جز شخص خودت، که بعید میدونم حتا در اونم چندان موفق باشی.
و مساله اینجاس که من حس میکنم تمایلت برای بازنسشته کردن بهار و حمید قطعا چیزی به جز کم شدن فعالیتشون بوده، چون فعالیتشون هر کدوم به تنهایی بیشتر و مفید تر از شخص تو بوده!
و تازه اگر در نظر بگیرم صرف کمبود فعالیت باعث این تصمیم شده، حتا در این هم تو موفقیت چندانی نداشتی! مثلا در داخلی ها بابک اخرین باری که هیچ فعالیت مفیدی کرده دقیقا کی بوده ؟
یا در زمان مدیر انجمنی من، تقریبا بار ها اعتراض کردم که داخلی ها جواب گو نیستن و مجبور بودم از بهار بخوام که مجبور کنه داخلی هارو که فعالیتشون رو بیشتر کنن.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

اول اینکه جنس فعالیت من بیشتر پشت صحنه ایه. قطعا صرفا از رو پست های من نمیتونی تشخیص بدی کاری میکنم یا نه. دوم اینکه از نظر خودم، خودمم باید بازنشسته بشم مثل بهار و حمید اما متاسفانه امکانش نیست مگر اینکه کسی سایت رو از من بخره!
من منکر زحمات بچه ها نیستم اما گفتم که اینجا به کمی تغییر نیاز داره. تغییرات بعدی هم کم کم اتفاق میافته.

بالا