• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث و بررسی آزمون‌های قلم‌چی

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی
بعد ازمون های هفتگی قلمچی میتونید اینجا راجع به سوالات و سطح سوالات و مشکلاتی که احیانا داشتید در روند ازمون صحبت کنید : )

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان
پاسخ : بحث و بررسی آزمون‌های قلم‌چی

آزمون چه طور بود به نظرتون؟
من واسه شیمی 3 خیلی آماده بودم و با توجه به سطح سوالات آزمون قبل فکر می کردم درصدم خیلی بالا بشه ولی سوالات واقعا غافل گیرم کرد :/

havijbio

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
:)
شهر
جنوبی ترین جا

به نقل از آیدا ツ :
آزمون چه طور بود به نظرتون؟
من واسه شیمی 3 خیلی آماده بودم و با توجه به سطح سوالات آزمون قبل فکر می کردم درصدم خیلی بالا بشه ولی سوالات واقعا غافل گیرم کرد :/
واقعن منم همینو فک می کردم! جدن ولی این کار کانون انصاف نیست! 10 تا سوال انقد مسئله! بعد مشکلی هست اینه که این گزینش گر های محترم کل آزمون رو باید در نظر بگیرن! نه درس خودشون! مثلن وقتی گوارش هست جریان هست شیمی ۳ رو باید اینجوری داد؟ حالا باز ریاضیش آسون تر شده بود :(

Mah O_o

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96

شیمی محاسبه های طولانی داشت و واقن دیوونه کننده بود ولی حل میشدن :/
زیست وریاضی و عمومیا خوب بودن :-? فیزیک بد نبود ولی شیمی.... :-/

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

به طرز عجیب و وحشتناکی برای اولین توی عمرم بشدّت وقت کم آوردم.واااقعاً باورم نمی‌شه.
زیست سه به طور عجیبی ساده بود؛ چرا واقعا؟ :-?

Shirin 77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
96

صد رحمت به طراحان کنکور شیمی دیگه زیاده روی کرده بودند :| :| :| :|

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از havijbio :
واقعن منم همینو فک می کردم! جدن ولی این کار کانون انصاف نیست! 10 تا سوال انقد مسئله! بعد مشکلی هست اینه که این گزینش گر های محترم کل آزمون رو باید در نظر بگیرن! نه درس خودشون! مثلن وقتی گوارش هست جریان هست شیمی ۳ رو باید اینجوری داد؟ حالا باز ریاضیش آسون تر شده بود :(
كنكور نودو پنج تجربي همين بود سي و پنج تا سوال فكر كنم نوزده تا مسئله تا اونجا كه يادمه واقعا وقت گير بودن

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

سلام دوستان
ی چنتا توصیه داشتم واسه ازمونا...
1)هر سوالی رو اشتباه میکنین یا نمیزنین ،ببنین چرا؟!یعنی:ناقص خونده بودم،فراموش کردم،بلد نبودم این نوعشو و..و کنارش بنویسین،. این خیلی خیلی مهمه!
2)این ازمونو ک تحلیل کردین،سوالای سختی ک چ زدین چ نزدین چ غلط زدین رو،رو جلده دفترچه شمارشو بنویسین ک اگر تونستین دوباره تکرارش کنین.
3)الان باید ی شناخت نسبی از ضعف و قدرتاتون داشته باشین،خب؟حالا اینوبذارید مبنای برنامه ریزیتون برای ازمونه بعدی!مثلا شیمی رو مشکل دارم،تسته اینو نسبت ب ریضی ک خوبم بیشتر میکنم!
4)از لحاظه روحی :D این "فقط" یک ازمونه،ی تراز و رتبه ای میده،تمام،فقط و فقط مهم چیزاییه ک یادگرفتینه!مطمین باشید اگر اینو یاد بگیرید ک مشکلاتو کم کم حذف کنین،ترازاتونم دائم پیشرفت میکنه،پس از فردا،دیگه این ازمون،ب جاموخته هاتون،یادتون بره:D
5)چون خیلی مهمه،ازمونو حتما حتما تحلیل کنید،ازمونه بی تحلیل اصلا ارزش نداره!من اینو ساله اول توجه نمیکردم و ضربشم دیدم،ولی ساله دوم ب خاطر همین اغلب پیشرفت میکردم هر ازمون (;
6)نگا،هیچ ازمونه ازمایش ب کنکور شبیه نیست!میخوام بگم ک همه غیره استانداردن،شکا ب این توجه نکمید،ببینین ک چقدر کامل خوندین.توجه کردن ب غیره استاندارد بودنه سوالا و ول کردنشون ب هوای اینکه عمرا تو کنکور بیاد،ب خودتون ضربه میزنه:]
7)گاهی میبینید ک تو چنتا ازمون،هی پیشرفت نمیکنید،حتی وقتی ک خیلی وقت میذارید!
اونموقع تعصب ب خرج ندین ک "من میخونم،اینا سوالاش اشغاله!"
یا منابعتون نیاز ب عوض شدن داره،یا طرزه خوندنتون!خلاصه ک سعی کنید بهترین راهه خوندن و منابع رو با ازمون دادن ب بهترینه خودش برسونین:D

havijbio

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
جنوبی ترین جا

به نقل از MHO :
سلام دوستان
ی چنتا توصیه داشتم واسه ازمونا...
1)هر سوالی رو اشتباه میکنین یا نمیزنین ،ببنین چرا؟!یعنی:ناقص خونده بودم،فراموش کردم،بلد نبودم این نوعشو و... این خیلی خیلی مهمه!
2)این ازمونو ک تحلیل کردین،سوالای سختی ک چ زدین چ نزدین چ غلط زدین رو،رو جلده دفترچه شمارشو بنویسین ک اگر تونستین دوباره تکرارش کنین.
3)الان باید ی شناخت نسبی از ضعف و قدرتاتون داشته باشین،خب؟حالا اینوبذارید مبنای برنامه ریزیتون برای ازمونه بعدی!مثلا شیمی رو مشکل دارم،تسته اینو نسبت ب ریضی ک خوبم بیشتر میکنم!
4)از لحاظه روحی :D این "فقط" یک ازمونه،ی تراز و رتبه ای میده،تمام،فقط و فقط مهم چیزاییه ک یادگرفتینه!مطمین باشید اگر اینو یاد بگیرید ک مشکلاتو کم کم حذف کنین،ترازاتونم دائم پیشرفت میکنه،پس از فردا،دیگه این ازمون،ب جاموخته هاتون،یادتون بره:D
5)چون خیلی مهمه،ازمونو حتما حتما تحلیل کنید،ازمونه بی تحلیل اصلا ارزش نداره!من اینو ساله اول توجه نمیکردم و ضربشم دیدم،ولی ساله دوم ب خاطر همین اغلب پیشرفت میکردم هر ازمون (;
مرسی ازتون ولی کاش می شد بند ۴ رو به خانوادم و مخصوصن بابام یاد بدم :(

havijbio

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
جنوبی ترین جا

به نقل از AliSH-shams :
كنكور نودو پنج تجربي همين بود سي و پنج تا سوال فكر كنم نوزده تا مسئله تا اونجا كه يادمه واقعا وقت گير بودن
مشکل اصلی مسئله نیست!مشکل اینجاست که اونجا ۳۵ تا سوال از کل سه ساله ! اما اینجا ما ۱۰ تا سوال داریم که ۸ تاش مسئلس! مشکل بیشتر به گزینشگر آزمون به نظرم برمیگرده تا سختی سوالات !

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از havijbio :
مشکل اصلی مسئله نیست!مشکل اینجاست که اونجا ۳۵ تا سوال از کل سه ساله ! اما اینجا ما ۱۰ تا سوال داریم که ۸ تاش مسئلس! مشکل بیشتر به گزینشگر آزمون به نظرم برمیگرده تا سختی سوالات !
خب شیمی سه اینجوریه دیگه،ازش مسئله زیاد میاد:))
حالا ب ترمودینامیک برسین این قضیه شدتش کم میشه!دوم هم ک جز مساله اب تبلور مسیله خاصی نداره،پیش هم مسایلش سخت و پیچیده. نیست!(حالا ph شاید کمی اذیت کرد :-" ) در کل،شیمی 3ه ک کمی اذیت میکنه مسایلش (;
و اینکه از الان یاد بگیرین ک ی سوالاییو فقط باید رد شین!ی نگاه بندازین،و بتونین بفهمین ک این طولانی و وقت گیره یا نه،و رد شین و نگه دارین برای بعد!

منطقی باهاشون حرف بزن،دفه بعد ک با چیزایی ک گفتم ترازت رفت بالا،متوجه میشن:)
چون تو دوران کنکور روحیه خیلی مهمه!اینکه رد شی از ازمونه هفته قبلت ،انرژی تو برای بعد زیاد میکنی و ب خودت سرکوفت نمیزنی،ک جفتش خیلی مهمه :D

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از havijbio :
نع منظورم اينه كه بايد به تعداد زياد مسئله عادت داشته باشين كه غافلگير نشين اگر كانون اين كارو ميكنه اشكالي نداره بعد چند بار اينطوري دادن دستتون مياد بهتر از اينه كه كنكورتون يه دفعه اون همه مسئله بزارن جلوتون

Shirin 77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
96

یه چیزی بگم بخندید

زیست سومو 10 درصد زدم :D :D :D :D ولی دومو80 درصد 8->

Shirin 77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از havijbio :

دقیقا 200 درصد موافقم :D
مامانم میگه چطور دادس گفتم افتضاح اینجوری بهتره اگه ترازم بهتر شد هیچی بد هم شد که گفتم :D

Amir HD

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
پزشکی

الان باید بیشتر تمرکز شما روی آموزش و یادگیری مباحث باشه باور کنین
به دو ماه آخر برسین و کنکورا شروع کنین به زدن میفهمین چقدر با کانون فرق داره حتی کنکور 94،95
تازه تو کنکور شما بیست دقیقه وقت زمین شناسی دارین که میتونین حداقل ده دقیقه به شیمی اضافه کنین
کلا هدفتون تو آزمون بیشتر یادگیری باشه
و خواهشا خواهشا خواهشا به تراز گیر ندین
خیلیا از این بحث ضربه خوردن
نه این که اصلا مهم نباشه ولی واقعا اهمیتش اونقدرام زیاد نیس
آزمون تایستون و ترازهایی که میارین با آزمون طول مدارس خواهید داد خیلی قرق داره
اینم اضاف کنم لطفا قدر تابستون بدونین هنوز فاصله تون با کنکور زیاده درگیر مدرسه نیستین
چون تا عید درگیر مدرسه
بعد عیدم چون دارین مدام به کنکور نزدیک میشین فشار روتون زیاده و ممکنه خسته بشین از این ده ماه مطالعه ای که داشتین
پس قدرشو بدونین
با آرزوی موفقیت

Shirin 77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
96

6040 :( :( :( :( :( :( :(
از دوشنه شروع کردم خوندم هر چیو خوندم بالا زدم :D
زیست سوم 17 درصد تراز4364
زیست دوم 73 تراز 7114 :D

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

آزمون خوب بود؟
بازم شیمی 3 :/

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

حسابانا چرا اينجورين :( واس اين مثلثات من بايد ٤٠٠ تا راه برم تا سوال حل شه
رمز موفقيتتونو بياين بگين

شيمي ٣ اگه اينايي زدم منفي نشه خوب بود :-"

Sisyphus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

خودتونو نگران قلم چی نکنید از لحاظ سبک سوال واقعا متفاوته با کنکور ... اما خب جامعه آماری که داره رتبتونو معتبر میکنه و میتونید بفهمید نسبت به بقیه کجایید

Mah O_o

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96

شیمی بدنبود
اوج فاجعه اونجاس که ببرنتون سالن امفی تئاتر ازمون بدین و صندلی هاش میز نداشته باشه و یه تخته بدن دستتون :/
روز خوبی نبود اصلا
:-اه

بالا