• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لیگ برتر ایران ... لیگ 16 ام ...

قهرمان لیگ 16 ام به نظر،شما؟

• استقلال

رای‌ها: 8 34.8%
  • پرسپولیس

رای‌ها: 11 47.8%
  • تراکتور

رای‌ها: 3 13.0%
  • سپاهان

رای‌ها: 1 4.3%
  • استقلال خوزستان

رای‌ها: 0 0.0%
  • از سایر تیم ها

رای‌ها: 0 0.0%

• رای‌دهندگان
    23
  • شروع کننده موضوع

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
منظور از این تاپیک بحث کلی درمورد لیگ و تیم هاست .. نه صرفا یه تیم خاص .. بحث در مورد جریان ،نوسانات ، اتفاقات و رقابت های لیگ ...

• شروع کننده موضوع

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : لیگ برتر ایران ... لیگ 16 ام ...

مطمئنا همتون میدونید که لیگ امسال لیگ خیلی متفاوتی میشه .. چون تیم ها واقعا خوبن ... و خیلی بهتر از پارسالشون ..به خصوص سه تیم تراکتور ،پرسپولیس و استقلال ...
این سه تا تیم خیلی ستاره جذب کردن و یه جورایی خیلی قوی تر شدن ... استقلال بعد دو سال عملکرد دور از انتظارش مطمئنا امسال خوب کار خواهد کرد چون هم مربی خیلی خوبی داره هم بازیکنای جوون و خوب...پرسپولیس هم که تیم خیلی با انگیزه ای هستش .. تقریبا تیم پارسال + چن تا بازیکن عالی مثله وحید امیری ... و سر آخر تراکتور که ستاره هایی خیلی خوبی جذب کرده و مطمئنا حمایت هوادارا هم چند برابر شده بعد اتفاقات آخرین بازی آسیاییش..تیم هایی مثله سپاهان که مطمئنا از مدعی های اصلی قهرمانی ان و همینطور در آخر استقلال خوزستان که البته به نظر میاد امسال کمی ضعیف شده باشه اما باز هم با توجه به تجربه ی قبلی باز هم میشه برای قهرمانی روش حساب کرد ...بقیه تیم ها مثله ذوب آهن که قهرمان جام حذفی بود تقریبا با همون تیم ش .. گسترش با بازیکنای خوب و بهتر مثله خلعتبری ... و ماشین سازی هم شگفتی ساز نقل و انتقالات با جذب بازکنایی مثه پیام صادقیان و آندرانیک تیموریان..
برای اینکه جزییات دقیق نقل و انتقالات صورت گرفته رو ببینید میتونید لینک پایین رو ببینید

http://www.varzesh3.com/transfers/%D9%86%D9%82%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-95-96

• شروع کننده موضوع

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

پیشبینی تون در مورد تیم قهرمان چیه؟
به نظر من بین سه تا تیم باید روی قهرمانی حساب کرد..تراکتور ، پرسپولیس ، سپاهان..
استقلال با توجه به چینش بازی هایی که داره به نظر نمیاد زیاد شانس داشته باشه .. مثه اینکه 4 تا بازی آخرش با سپاهان و تراکتور و... باشه ..
از بین این سه تیم مطمئنا من تراکتور رو قهرمان میدونم ..این پیش بینی منه ..

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC

گسترش فولاد قهرمانه :D :D :D

• شروع کننده موضوع

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از A M I N :
حالا بدون شوخی با خریدایی که کرده میتونه بین 5 تا تیم باشه..تیمش خیلی بهتره امسال

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

به نقل از A M I N :
گسترش از تنها تیمایی ـه که واقعن با برنامه داره رو به جلو حرکت میکنه! میتونه تا چن سال دیگه از نماینده های موفق ایران تو آسیا باشه!

من فک کنم مجددن تراکتور استقلال پرسپولیس شانس های اصلی قهرمانی باشن! هر سه تیم پر از ستاره اند و سه تیم گرونه ایران!

تراکتور با میانگین سنی بالا میتونه بشه سه فصل قبل استقلال که رفت جزء 4 تای آسیا!

پرسپلیسم قاعدتن با برانکو هنوزم میتونه خیلی خوب بازی کنه! و استقلالی که کاملن مشخصه زا یارگیریش!

تیمای دیگه مثه گسترش استقلال خوزستان میتونن مدعیای بعدی باشن! در هر صورت باید اول 4 تا تیم آسیایی مون خوب بسته بشن تا با حضور قدرتمندشون سهمیه های ایران مثه قبل بشه!

• شروع کننده موضوع

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

متاسفانه تراکتور امسال نمیره اسیا ..اگه میرفت با توجه به تجربه بازکناش خیلی خوب میتونست ظاهر بشه ..بدی کار اینجاست که دوتا بازی دوستانه کرده تراکتور که دوتاشونم مساوی صفر صفر شده ... خب با خریدایی که کرده مطمئنن انتظاری زیاده میره از خط حمله اش..امیدوارم تا شروع فصل درست کنن وضعیتشون رو ...
استقلال مربی ش خیلی خوبه ...واقعا اگه بتونه برنامه ریزی خوبی برای ترتیب بازی های لیگ (که واقعا بدشانسی محسوب میشه برای استقلال) ،داشته باشه مطمئنا میتونن قهرمان شن ..
ماشین سازی هم خوبه اما مهاجم نوک خیلی خوبی نداره .. این ضعفشون میتونه تمام تلاش هاشون رو به باد بده...

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

به نقل از رضــــــــــــــــــا...N :
استقلال مربی ش خیلی خوبه ...واقعا اگه بتونه برنامه ریزی خوبی برای ترتیب بازی های لیگ (که واقعا بدشانسی محسوب میشه برای استقلال)
بد شانسی؟

• شروع کننده موضوع

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از سیــــد امیـــر حسیــن :
البته نقاط خوبی هم داره اما بازم،قرعه،اخرای لیگ بد،میشه برا استقلال..لینک پایین رو ببینید

http://www.varzesh3.com/news/1340686/دوئل-با-قهرمانان-در-آغاز-و-پایان-لیگ

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

البته نقاط خوبی هم داره اما بازم،قرعه،اخرای لیگ بد،میشه برا استقلال..لینک پایین رو ببینید

http://www.varzesh3.com/news/1340686/دوئل-با-قهرمانان-در-آغاز-و-پایان-لیگ
نه این بدشانسی نیست! خودم استقلالیم ها!

تنها نکته بد قرعه کشی بازی استقلال خوزستان که توی تابستون تو خوزستان انجام میشه! ولی نگاه کن که قبل دربی چقدر بازیماون نسبت به پرسپولیس بهتره!

• شروع کننده موضوع

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

دوتا تیمی که قراره این فصل سقوط کنن مشخص شد .. تراکتور و استقلال ...
این همه با شوق و ذوق صبر کردم ببینم خریدای تراکتور چه میکنند ... اونم از تیم جدید تراکتور ..انتظار داشتم هر بازی حداقل 3 تا بزنن ..انقدر بد بازی کرد که ...
استقلال و تراکتور خیلی خرید کردن اما آخرش شد این..
بازم دم تیمایی مثه استقلال خوزستان گرم .. هیچ ستاره میلیاردی نداره اما اینجوری خوب و عالی بازی میکنند ....

Snap_2016_08_01_23h48m43s_001.png
واقعا جذابیت موج میزنه .. 6 تا از 8 بازی مساوی شده ... تو کدوم لیگ همچین اتفاقی میفته واقعا ؟ بعد هی برین بگین لیگ ایران جذاب نیست ...​

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

استقلال شاید باخت اما خوب بازی کرد.خیلی از مردم انتظار داشتن با رفتن ویسی و اکثر بازیکنای استقلال خوزستان،با یه تیم ظعیف روبه رو بشیم اما از نظر من عملکرد خوبی داشتن.
و نکته ی باحال :آقای دایی عزیز تو گفتگوی بعد از بازیشون هیچ انتقادی از داوری نداشتن :-\

• شروع کننده موضوع

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

لیاقت تراکتور .. عجب بازی کرد .. جیای دی دا :D
استقلال باخت که دوباره :| ولی دم آبادان و تیمش گر م.. خیلی عالی ان (;
پیروزی رو اگه 2 هفته دیگه نبریم نمیرسیم بهش ..
سپاهانم که دمش گرم 3-1 برد استقلال خوزستان رو..
ماشین سازی هم آخرای بازی یه گل زد ..داور نمیدونم از کجا گفت آفسایده .. واقعا دیگه حرفی ندارم درمورد داوری :|
Ashampoo_Snap_2016_08_08_04h43m19s_001_.png
لیگ خوبی شده...فقط یدونه مساوی :D #پستی کاملا متناقض با دو تا بالایی :D #

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

استقلال سه تا گل زد ته جدوله پرسپولیسم سه تا زد الان صدر جدوله :|
چراااااااااااااااا ~X(

• شروع کننده موضوع

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از DARK SHADOW :
استقلال سه تا گل زد ته جدوله پرسپولیسم سه تا زد الان صدر جدوله :|
چراااااااااااااااا ~X(
درسته استقلال سه تا گل زده اما 5 تا هم گل خورده..
اما پرسپولیس تا حالا فقط یدونه گل خورده..
قوی ترین خط حمله هم برای تراکتور و استقلال خوزستانه با 5 تا گل

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

درسته استقلال سه تا گل زده اما 5 تا هم گل خورده..
اما پرسپولیس تا حالا فقط یدونه گل خورده..
قوی ترین خط حمله هم برای تراکتور و استقلال خوزستانه با 5 تا گل
آها!
ولی چرا اینجوری شد؟خرید بازیکناشون امسال عالی بود.مربی خوبی هم دارن.خیلی دوس دارم بدونم کجای کار منصوریان میلنگه؟

• شروع کننده موضوع

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از DARK SHADOW :
آها!
ولی چرا اینجوری شد؟خرید بازیکناشون امسال عالی بود.مربی خوبی هم دارن.خیلی دوس دارم بدونم کجای کار منصوریان میلنگه؟
من هم دقیقا فکر میکردم استقلال رنده کنه تیم هارو ... والا مشکل تاکتیکی که داره مثله همونی که توی 90 میگفت..این که فاصله ی بین خطوط دفاع و هافبکاشون زیاده و موقعیت زیاد دست تیم حریف میفته تو اون فضاهای خالی ... بازیکنایی مثله بختیار رحمانی و کاوه رضایی به نظر میومدن بتونن استقلال رو از زیر سایه ی سانتر های خسرو حیدری در بیارن اما همچین اتفاقی نیفتاد ..حداقل که بختیار رحمانی تا الان اصلا خوب نبود ... والا این استقلال به نظرم به وقت نیاز داره چون تیمه خیلی خوبیه ها ...ولی حداقل من تو بازی هاش اثری از هماهنگی ندیدم... با این وضع شما نگران نباشین...دوهفته دیگه رقیبتون پرسپولیس رو جوری میکوبیم که دیگه به صدر نزدیک نشه ..اون حالت بازم طرفدارای استقلال یه کم دلشون خنک میشه به خاطر کری های پرسپولیسیا تو این وضع .. حالا جدای از کری خونی های تراکتور - تیمای پایتخت :D... به نظر من استقلال میتونه تیم خیلی خوبی بشه ..مطمئنا ... فقط نیاز به وقت داره

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

من هم دقیقا فکر میکردم استقلال رنده کنه تیم هارو ... والا مشکل تاکتیکی که داره مثله همونی که توی 90 میگفت..این که فاصله ی بین خطوط دفاع و هافبکاشون زیاده و موقعیت زیاد دست تیم حریف میفته تو اون فضاهای خالی ... بازیکنایی مثله بختیار رحمانی و کاوه رضایی به نظر میومدن بتونن استقلال از زیر سایه ی سانتر های خسروی در بیارن اما همچین اتفاقی نیفتاد ..حداقل که بختیار رحمانی تا الان اصلا خوب نبود ... والا این استقلال به نظرم به وقت نیاز داره چون تیمه خیلی خوبیه ها ...ولی حداقل من تو بازی هاش اثری از هماهنگی ندیدم... با این وضع شما نگران نباشین...دوهفته دیگه رقیبتون پرسپولیس رو جوری میکوبیم که دیگه به صدر نزدیک نشه ..اون حالت بازم طرفدارای استقلال یه کم دلشون خنک میشه به خاطر کری های پرسپولیسیا تو این وضع .. حالا جدای از کری خونی های تراکتور - تیمای پایتخت :D... به نظر من استقلال میتونه تیم خیلی خوبی بشه ..مطمئنا ... فقط نیاز به وقت داره
کلا از این بازی هایی که کردن هر دوتارو نصفه دیدم.تو همون نصفه هم قشنگ میشد فهمید که دارن بد بازی میکنن.این چیزی که شما میگید هم قشنگ معلوم بود.اصلا هماهنگی تو تیم دیده نمیشد.توپ درست و حسابی به حمله نمیرسید اگرم میرسید خیلی راحت از دست میرفت.دفاع هم که کلا داغون بود.میمونه چی؟یه حمله و دروازه ی تنها
پیکان داره چی کار میکنه؟خیلی دوس دارم بدونم آقای مربی امسال چی کار میکنه :D
ولی چرا اینقدر پرسپولیسی ها کری قاطی با اعتماد نفس زیاد میخونن؟خو چرا؟؟؟؟؟

• شروع کننده موضوع

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از DARK SHADOW :
پیکان داره چی کار میکنه؟خیلی دوس دارم بدونم آقای مربی امسال چی کار میکنه :D
ولی چرا اینقدر پرسپولیسی ها کری قاطی با اعتماد نفس زیاد میخونن؟خو چرا؟؟؟؟؟
والا پیکان که بدجور جلوی تراکتور قفل شد..تا حالا،هم دو تا مساوی داره..بازیکناش هم خوبن ..اما الان نمیشه حرفی زد...منظورتون از اصطلاحه اقای مربی ، آقای معلمه دیگه نه؟ :D

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

والا پیکان که بدجور جلوی تراکتور قفل شد..تا حالا،هم دو تا مساوی داره..بازیکناش هم خوبن ..اما الان نمیشه حرفی زد...منظورتون از اصطلاحه اقای مربی ، آقای معلمه دیگه نه؟ :D
:-/
راستش من این دوتا رو همیشه قاطی میکنم همیشه بابام بهم میگه اشتباه داری میگی ولی بازم یادم میره (:| مربیم بهشون میاد :D
ولی فکر کنم پیکان آقای مرزبان بهتر از این پیکانه

بالا