• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بی فرهنگی-فرهنگ سازی(عکاسی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
درود!
شاید واژه بی فرهنگ وفرهنگ سازی تعریف خاصی نداشته باشه وتو مباحث جامعه شناسی وازه ای تحت عنوان بی فرهنگ نداشته باشیم...
اما روزانه بارها وبارها ازش استفاده میکنیم....وهر چی فکر کردم نتونستم وازه ای جایگزینش پیدا کنم که منظور تاپیکو برسونه!
...
موقع رفتن به مدرسه-توخیابون-تو خونه-تو فضای مجازی وگروههای تلگرام -تو خود سایت وبین پستهای بچه ها....
رفتارهایی دیدین که بعد مشاهدش با خودتون گفتین: عه طرف چه بی فرهنگه چه کار زشتی داره میکنه!......یا برعکس:چه خوب فرهنگ سازی میکنه فلانی.چه کار جالبی...
....
سعی کنین از این رفتارها عکس ویا شات بگیرین...برعکس بقیه مسابقه های عکاسی هدف این مسابقه نور پردازی و کادر بندی وهنری بودن عکس و... نیست.
عکسی بهتره که شعار بهتر وخلاقانه تری رو به بیننده القا کنه...
اولش میخواستم متنی باشه مسابقه.....بعد دیدم بهتره تو شعارهامون نمونه زنده این رفتارهارو بیاریم...تا تاثیر گذاریش بیشتر شه...
....
اگه از ارسال شخصی شات میگیرین ویا تو خیابون از منطقه ای عکاسی کردین...باید عکستون طوری باشه که اون شخص شاکی نشه...مثلن نام کاربری ومشخصات اون شخص یا صورت شخصیکه تو عکس افتاده رو شطرنجی کنین......
...........
..........
هر شخص حداکثر 3تا عکس میتونه تو مسابقه شرکت بده...ولی سعی کنین هم از بی فرهنگی باشه عکستون...هم فرهنگسازی..
عکسهارو آپلود کنین وپ.خ بدین به من....هر عکس باید یه شعار کوتاه هم داشته باشه که مفهوم عکس رو تو یه جمله به بیننده برسونه....
از زمانیکه این مسابقه میره اخبار..تا دو هفته وقت دارین عکسهارو پ.خ بدین به من...
به عکس وشعاریکه بیشترین لایکو بگیره نشان داده خواهد شد.(اگه داخلی ها موافقت کنن میتونیم مثل مسابقه عکاسی پاییز دو تا نشان بدیم به کاربرا)
......
......
اگه خواستین مسابقه رو داوری کنین هم پ.خ بدین به من.....داورها بعد از بررسی درخواستهای شما انتخاب میشن...

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
آقا من اینو قبلن پیشنهاد دادم.ولی در جریان تغییرات سایت گم شد این تاپیک:)
استقبال شد که هیچ..نشد قفلش کنم:-"

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا