• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعتراضات فرزانگان اصفهان

moonelin

مهتاب
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
من اصفهانی نیستم و اونجا هم درس نخوندم و بالطبع خیلی اظهار نظر نمیتونم بکنم تو این موضوع ؛
ولی اینطور که خبرگزاری فارس نوشته این خانم شش سال مدیریت اون مدرسه رو به عهده داشته ، من چهار سال پیش برای کارسوق ریاضی رفتم اونجا و خب خیلی از دخترایی که اونجا باهاشون آشنا شدم اهل اصفهان بودن و تعدادیشون از من بزرگتر و دبیرستانی بودن که همه متفق القول از دبیرستان فرزانگان امین رضایت داشتن . من در سه روز حتی یک کلمه انتقاد یا نارضایتی کوچیک که گاهی بچه ها نسبت به مدرسه هاشون دارن هم درباره اونجا (مدیریت یا معلما یا هر چیز دیگه) نشنیدم !

almon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ی1
شهر
اصفهان
مامانم فرزانگان درس میده میگه شاگرداش درسخونند

rozhina.sh

bitmask
نام مرکز سمپاد
فرزانگان (log (10
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
جدا امکانات نداره دانش آموزان هم خیلی درسخون نیستند!البته اکثریت مگر نه اتفاق بجه های عالی هم داریم
من اصفهانی نیستم و اونجا هم درس نخوندم و بالطبع خیلی اظهار نظر نمیتونم بکنم تو این موضوع ؛
ولی اینطور که خبرگزاری فارس نوشته این خانم شش سال مدیریت اون مدرسه رو به عهده داشته ، من چهار سال پیش برای کارسوق ریاضی رفتم اونجا و خب خیلی از دخترایی که اونجا باهاشون آشنا شدم اهل اصفهان بودن و تعدادیشون از من بزرگتر و دبیرستانی بودن که همه متفق القول از دبیرستان فرزانگان امین رضایت داشتن . من در سه روز حتی یک کلمه انتقاد یا نارضایتی کوچیک که گاهی بچه ها نسبت به مدرسه هاشون دارن هم درباره اونجا (مدیریت یا معلما یا هر چیز دیگه) نشنیدم !
ا

rozhina.sh

bitmask
نام مرکز سمپاد
فرزانگان (log (10
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
تقریبا آره، ولی مشکل اینه که مدرسه هیچ تفاوتی با مدارس دولتی نداره دبیرای جالبی نداره فقط تعداد محدودی دبیر خوب دارن و سخت گیر درکل امکانات مدرسه درحد مدرسه ی سمپاد نیست و مدیر هم اصلا به نظر بچه ها اهمیتی نمیده متاسفانه
نمیشه گفت هیچ تفاوتی با دولتی نداره و این یکم کم لطفی هستش
به نظر من هم کل معیار های سمپاد رو نداره و بهتره یکم به امکانات اضافه کنن

آخرین ویرایش:

monaliza

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96
به عنوان کسی که امسال از این مدرسه فارق التحصیل شده باید کمی شفاف سازی کنم:-"
اولن باید بگم من دراین موضوع بی طرف بودم
جریان از این قرار بود که مدیرهای تیزهوشانای اصفهان شروع شدن به عوض شدن
از مدرسه های راهنمایی شروع شد و به مدرسه ی ما رسید
مدیر ما هم اخر سال بازنشسته میشد در هر صورت
اما وسط سال هیچکس انتظارش رو نداشت
حالا الان با یه تعداد دومی و سومی مواجهیم که میخوان کلاسا کنسل بشه و تو مدرسه آشوب به پا کنن
و از اونجا که معلمای مدرسه رو مدیر تعیین میکنه،طبعا اکثر معلما طرفدار مدیر هستند و بچه هارو منیج میکنن که اعتراض کنن(بیشتر فیلم هایی هم که دیدین رو معلما گرفتن)
خیلی از این معترضان سال اولشون توی این مدرسه بود اما خیلی جوگیرانه اعتراض میکردند و باید اغراق کنم مدرسه ی به آشوب کشیده شده جای هیجان انگیزیه:\
البته کسایی هم بودن که واقعن براشون مهم بود که این شخص تا آخر سال مدیر بمونه ولی تعدادشون کم بود
خود مدیر و معاونا هم از این اعتراضا به صورت غیرواضح حمایت میکردن
در کل نتیجش برای ما که کنکور داشتیم این بود که چند روز تو مدرسه علاف بشیم و درسامون عقب بیفته

Radikal_2002

عزازیل
نام مرکز سمپاد
یکی از مدارس سمپاد گیلان(شرق)
شهر
گیلان
سال فارغ التحصیلی
1400
من اصفهانی نیستم . کاری هم با مدیرت و نحوه تدریس سمپاد اصفهان ندارم . فقط میخوام بگم شما چقدر جرعت داشتین اینکار انجام دادین. ما از هفتم یه معلم ریاضی داریم بدرد نمیخوره من سال پیش خواستم از بچه ها امضا بگیرم که بدم به مدیر.
بد ترین دانش آموزا (ریاضی ۹میگرفتن از ۲۰) گفتن نه این خوب درس میده یا میگفتن من آخرین نفر امضا میکنم آخرش فقط امضای خودم موند تا بلاخره بعد از سه سال تلاش مداوم و گند زدن مداوم مدیر تصمیم گرفت معلم ریاضی رو عوض کنه که شانس آوردیم این یکی خوب درس میده بعدا شما طی یک حرکت انتهاری اعتراض کردید ایول به همتون. دم همتونم گرم:-b

almon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ی1
شهر
اصفهان
من اصفهانی نیستم . کاری هم با مدیرت و نحوه تدریس سمپاد اصفهان ندارم . فقط میخوام بگم شما چقدر جرعت داشتین اینکار انجام دادین. ما از هفتم یه معلم ریاضی داریم بدرد نمیخوره من سال پیش خواستم از بچه ها امضا بگیرم که بدم به مدیر.
بد ترین دانش آموزا (ریاضی ۹میگرفتن از ۲۰) گفتن نه این خوب درس میده یا میگفتن من آخرین نفر امضا میکنم آخرش فقط امضای خودم موند تا بلاخره بعد از سه سال تلاش مداوم و گند زدن مداوم مدیر تصمیم گرفت معلم ریاضی رو عوض کنه که شانس آوردیم این یکی خوب درس میده بعدا شما طی یک حرکت انتهاری اعتراض کردید ایول به همتون. دم همتونم گرم:-b
ممنون از نظرتون

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
به عنوان کسی که امسال از این مدرسه فارق التحصیل شده باید کمی شفاف سازی کنم:-"
اولن باید بگم من دراین موضوع بی طرف بودم
جریان از این قرار بود که مدیرهای تیزهوشانای اصفهان شروع شدن به عوض شدن
از مدرسه های راهنمایی شروع شد و به مدرسه ی ما رسید
مدیر ما هم اخر سال بازنشسته میشد در هر صورت
اما وسط سال هیچکس انتظارش رو نداشت
حالا الان با یه تعداد دومی و سومی مواجهیم که میخوان کلاسا کنسل بشه و تو مدرسه آشوب به پا کنن
و از اونجا که معلمای مدرسه رو مدیر تعیین میکنه،طبعا اکثر معلما طرفدار مدیر هستند و بچه هارو منیج میکنن که اعتراض کنن(بیشتر فیلم هایی هم که دیدین رو معلما گرفتن)
خیلی از این معترضان سال اولشون توی این مدرسه بود اما خیلی جوگیرانه اعتراض میکردند و باید اغراق کنم مدرسه ی به آشوب کشیده شده جای هیجان انگیزیه:\
البته کسایی هم بودن که واقعن براشون مهم بود که این شخص تا آخر سال مدیر بمونه ولی تعدادشون کم بود
خود مدیر و معاونا هم از این اعتراضا به صورت غیرواضح حمایت میکردن
در کل نتیجش برای ما که کنکور داشتیم این بود که چند روز تو مدرسه علاف بشیم و درسامون عقب بیفته

به نظرتون تنها دلیلش همین بود؟!نرفتن سرکلاسا؟!اینکه مدیری بیاد که هیچ سابقه ی درخشانی نداره و ادبشون جوری که مدیر سابقه از دفتر بیرون میکنند به نظرتون دلیل محکم تری نیست؟!

خیلی از این معترضان سال اولشون توی این مدرسه بود اما خیلی جوگیرانه اعتراض میکردند و باید اغراق کنم مدرسه ی به آشوب کشیده شده جای هیجان انگیزیه
بیشتر بچه های سوم بودیم!وگرنه روز اول خیلی از بچه های دهم سرکلاس ها موندن!کاش بچه های چهارم به جای ناسزاگفتن و مسخره کردن این چیزارو میدونستن و مخالفت بیجا نمیکردند!کجاش هیجان انگیزه؟!اینکه سه بار اورژانس اومد؟اینکه کار یکی از بچه ها به حمله ی عصبی رسید؟این ها به نظر شما هیجانه؟

تعدادشون کم بود
تعداد کم؟!از بچه هایی که اونجا بودند شاید بیست نفر بودند که صرفا از تعطیلی کلاس خوشحال بودند وگرنه اکثریت موافق بودن خانم نیلچیان بودند(یا به عبارتی مدیر نشدن اون خانم که باعث بدتر شدن وضعیت مدرسه میشد!)

والا اون چیزی که ما دیدیم بچه های چهارم سر همه ی کلاس هاشون رفتن و معلم ها تدریسشونو کردن!اینکه شما کجاشو علافی میبینید جای تعجب داره!از بچه های چهارم فقط بچه های شورای سال پیش بودند که موافق اعتراض ما بودند وگرنه اکثریت تنها کاری که کردن فحش دادن و مسخره کردن بود!(البته به جز افرادی که کاری نداشتند به این قضایا و سرگرم درسشون بودند!)

و در این مورد خنده دار!!
بچه هارو منیج میکنن که اعتراض کنن(بیشتر فیلم هایی هم که دیدین رو معلما گرفتن)
در این مورد هم هیچ معلمی مستقیما حرفی مبنی بر موافقت یا مخالفت نزد!معلم ها سرکلاس میرفتن و بچه هایی هم که مایل بودند سرکلاس میرفتند و کلاس برگزار میشد(زیست خانم قاضیان)
فیلم هارو معلم ها گرفتن؟شما از اون ساختمان متوجه ای موضوع شدید؟!!
همه ی فیلم ها و عکس هارو یا والدین میگرفتند یا بچه ها !و بیشتر هم والدین!هیچ عکس یا فیلمی توسط هیچ دبیر یا مسئولی گرفته نشد!

کاش یا قبلش مطمئن میشدید از حرفاتون و بعد میگفتید یا اصلا نمیگفتید!
باز هم ممنون

monaliza

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96
به نظرتون تنها دلیلش همین بود؟!نرفتن سرکلاسا؟!اینکه مدیری بیاد که هیچ سابقه ی درخشانی نداره و ادبشون جوری که مدیر سابقه از دفتر بیرون میکنند به نظرتون دلیل محکم تری نیست؟!

بیشتر بچه های سوم بودیم!وگرنه روز اول خیلی از بچه های دهم سرکلاس ها موندن!کاش بچه های چهارم به جای ناسزاگفتن و مسخره کردن این چیزارو میدونستن و مخالفت بیجا نمیکردند!کجاش هیجان انگیزه؟!اینکه سه بار اورژانس اومد؟اینکه کار یکی از بچه ها به حمله ی عصبی رسید؟این ها به نظر شما هیجانه؟

تعداد کم؟!از بچه هایی که اونجا بودند شاید بیست نفر بودند که صرفا از تعطیلی کلاس خوشحال بودند وگرنه اکثریت موافق بودن خانم نیلچیان بودند(یا به عبارتی مدیر نشدن اون خانم که باعث بدتر شدن وضعیت مدرسه میشد!)

والا اون چیزی که ما دیدیم بچه های چهارم سر همه ی کلاس هاشون رفتن و معلم ها تدریسشونو کردن!اینکه شما کجاشو علافی میبینید جای تعجب داره!از بچه های چهارم فقط بچه های شورای سال پیش بودند که موافق اعتراض ما بودند وگرنه اکثریت تنها کاری که کردن فحش دادن و مسخره کردن بود!(البته به جز افرادی که کاری نداشتند به این قضایا و سرگرم درسشون بودند!)

و در این مورد خنده دار!!

در این مورد هم هیچ معلمی مستقیما حرفی مبنی بر موافقت یا مخالفت نزد!معلم ها سرکلاس میرفتن و بچه هایی هم که مایل بودند سرکلاس میرفتند و کلاس برگزار میشد(زیست خانم قاضیان)
فیلم هارو معلم ها گرفتن؟شما از اون ساختمان متوجه ای موضوع شدید؟!!
همه ی فیلم ها و عکس هارو یا والدین میگرفتند یا بچه ها !و بیشتر هم والدین!هیچ عکس یا فیلمی توسط هیچ دبیر یا مسئولی گرفته نشد!

کاش یا قبلش مطمئن میشدید از حرفاتون و بعد میگفتید یا اصلا نمیگفتید!
باز هم ممنون
اینکه میگید مدیر جدید سابقه ی درخشان نداره،میدونید چرا نیلچیان جای مدیر سابق اومد؟
مسئولین تغییر میکنن ، این تغییر از سطوح بالاتر شروع میشه و در نهایت به مدیر و معاون و ... میرسه
فکر میکنید سابقه ی مدیر مورد نظره؟یا وقتی نیلچیان مدیر شد سابقه ی درخشانش رو اصل قرار داده بودن؟؟؟
این جریانات،مربوط به تغییر حزب و باند و .... هست.بعد یکسری از دانش آموزها بدون اینکه متوجه باشند درگیر این بازی ها و کشمکش های گروه های مختلف میشن.
نیلچیان در هر صورت به زودی بازنشسته میشد! پس اینهمه طرفداری غیرمنطقی بود!مگر اینکه مربوط به قدرت نمایی باند های مختلف باشه

اینکه میگید کلاس های چهارمی ها تشکیل شد!!! رو نمیدونم از چه منبعی مطلع شدید! به هر حال من خودم چهارمی بودم و هرروز مدرسه میرفتم .حداقل درمورد ساختمون چهارم ها میتونم با اطمینان نظر بدم که کلاس ها برای چند روز کنسل میشد و بعضی معلم ها رو با چشم خودم دیدم که بچه هارو به اعتراض تشویق میکردن!

چرا چهارم ها زیاد وارد اعتراضات نشدن؟
بعضی سومی ها میگفتن که اگر مدیر تغییر کنه معلم های خوب هم از مدرسه میرن
میتونید در مورد یکی از معلم های چهارم ها که مهم ترین اختصاصی تجربی هارو تدریس میکرد سوال کنید
من نمیگم مدرسه معلم خوب نداره
اتفاقن از بهترین معلم های چهارم پانزده سال هست که داره توی مدرسه ی ما تدریس میکنه و تغییر مدیر و... هم اثری روی موندن یا نموندنش توی مدرسه نگذاشته
اگر معلمی قراره به خاطر تغییر مدیر عوض بشه پس مسئله برمیگرده به باندبازی نه کیفیت کار!
حرف من اینه که طرفداری بی جهت نکنیم
اگر واقعن از این مدیر و معلم ها راضی هستین چرا هرسال اکثر بچه ها این همه کلاس خصوصی میرن؟چرا سال چهارم خیلی ها سر کلاس های مدرسه حاضر نمیشن؟
چیزی که من میدیدم این بود که تا قبل از این اتفاق اکثرن از معلم های مدرسه ناراضی بودن اما به اعتراضات که رسید همه دغدغه ی رفتن معلم های خوب از این مدرسه رو دلیل طرفداریشون میدونستن
اینکه شما از حقتون دفاع کنید هیچ مشکلی نداره خیلی هم خوبه
اما به شرط اینکه تحت تاثیر جو قرار نگیرید و با عقلتون مسائل رو بسنجید نه احساسات آنی!
اگر شخص شما از روی منطق و نه از روی احساسات اعتراض کردید من هیچ ایرادی نمیتونم بهتون وارد کنم
اما درمورد اکثریت من چیز دیگری رو مشاهده کردم!
ممنون

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
اینکه میگید مدیر جدید سابقه ی درخشان نداره،میدونید چرا نیلچیان جای مدیر سابق اومد؟
مسئولین تغییر میکنن ، این تغییر از سطوح بالاتر شروع میشه و در نهایت به مدیر و معاون و ... میرسه
فکر میکنید سابقه ی مدیر مورد نظره؟یا وقتی نیلچیان مدیر شد سابقه ی درخشانش رو اصل قرار داده بودن؟؟؟
این جریانات،مربوط به تغییر حزب و باند و .... هست.بعد یکسری از دانش آموزها بدون اینکه متوجه باشند درگیر این بازی ها و کشمکش های گروه های مختلف میشن.
سابقه ی مدیر هم باید یکی از مواردی باشه که درنظر گرفته شه!به نظرت امکان داره کسی که تنها مهندسی ای که کرده ساختن یه چهاردیواری گوشه ی حیاط خونشه رو بزارن به عنوان مهندس یه برج مطرح؟حالا هر چقدر اون 4 دیواری خوب باشه!پس نمیشه گفت سابقه هیچ نقشی نداره و مدیرهای مدرسه فقط و فقط براساس حزب سیاسیشون انتخاب میشن!(که البته بی تاثیر نیست) ما دلیل تعویض خانم اقارب پرست رو میدونیم اما ایا شما هم میدونی چرا میخواستن خانم نیلچیانو بردارند؟نه!

نیلچیان در هر صورت به زودی بازنشسته میشد! پس اینهمه طرفداری غیرمنطقی بود!مگر اینکه مربوط به قدرت نمایی باند های مختلف باشه
خانم نیلچیان دو سال تا بازنشستگیشون مونده بود!برای هزارمین بار میگم ما از ایشون طرفداری نکردیم!ما اعتراضمون به خاطر این تعویض بیخودی و بدموقع و انتخاب مدیری بود که هیچ شایستگی نداشت!هرچیزیو سیاسی نکن عزیزم!اینکه بچه های دبیرستانی اعتراض کردن قدرت نمایی باندهای مختلفه؟!

اینکه میگید کلاس های چهارمی ها تشکیل شد!!! رو نمیدونم از چه منبعی مطلع شدید! به هر حال من خودم چهارمی بودم و هرروز مدرسه میرفتم .حداقل درمورد ساختمون چهارم ها میتونم با اطمینان نظر بدم که کلاس ها برای چند روز کنسل میشد و بعضی معلم ها رو با چشم خودم دیدم که بچه هارو به اعتراض تشویق میکردن!
سمیرا عضو شورای سالِ قبل و صبا و کیمیا گلنوش و بقیه ی بچه هایی که میشناختیم!معلم های چهارم توی ساختمان ما نمیومدن(به جز دبیرهای مشترک) و اصلا در این موضوع دخالت نکردند(به جز آقای شکوری که خبر تغییر مدیرو دادند)و بقیه ی معلم ها هم موظف بودند برن سرکلاس و حداقل توی این ساختمون میرفتن و تشکیل کلاس به رفتن بچه ها سرکلاس بستگی داشت پس کنسل شدن برخی کلاس های شما ربطی به معلم ها نداشته!معلم ها هیچوقت مستقیما تشویق نمیکردند چون نمیتونستند تنها کسی که مستقیما بچه هارو کمک میکرد خانم زارع بود که معلم نیستند!و اونقدر برخورد بدی از مسئولین دیدند که مدرسه رو ترک کردند!

چرا چهارم ها زیاد وارد اعتراضات نشدن؟
بعضی سومی ها میگفتن که اگر مدیر تغییر کنه معلم های خوب هم از مدرسه میرن
میتونید در مورد یکی از معلم های چهارم ها که مهم ترین اختصاصی تجربی هارو تدریس میکرد سوال کنید
من نمیگم مدرسه معلم خوب نداره
اتفاقن از بهترین معلم های چهارم پانزده سال هست که داره توی مدرسه ی ما تدریس میکنه و تغییر مدیر و... هم اثری روی موندن یا نموندنش توی مدرسه نگذاشته
اگر معلمی قراره به خاطر تغییر مدیر عوض بشه پس مسئله برمیگرده به باندبازی نه کیفیت کار!
حرف من اینه که طرفداری بی جهت نکنیم
اگر واقعن از این مدیر و معلم ها راضی هستین چرا هرسال اکثر بچه ها این همه کلاس خصوصی میرن؟چرا سال چهارم خیلی ها سر کلاس های مدرسه حاضر نمیشن؟
چیزی که من میدیدم این بود که تا قبل از این اتفاق اکثرن از معلم های مدرسه ناراضی بودن اما به اعتراضات که رسید همه دغدغه ی رفتن معلم های خوب از این مدرسه رو دلیل طرفداریشون میدونستن
چهارم وارد نشدند چون از خانم نیلچیان خوششون نمیومد این چیزیِ که حداقل 15 تا چهارم به خودم گفتن!
قرارداد معلم ها بسته شده بود و تغییر مدیر نمیتونست حداقل تا پایان سال تاثیری روی بودن یا نبودن معلم ها بزاره اما توی معلم های سال بعد یعنی سال کنکور ما بزاره!من مادرم فرهنگی هستند و این جو که خیلی از دبیرها به خاطر مدیر یک مدرسه و شخصیت اون مدیر حاضر به تدریس تو اون مدرسه میشن پس مدیر و معلم چیز جدا از همی نیستند!
هرسال اکثر بچه ها کلاس میرن چون معلمی که باید کتاب 200 صفحه ای رو تو یه 6 ماه تموم کنه نمیرسه نکات تستی بگه و برای کنکور برنامه ی خاصی داشته باشه وگرنه خیلی از بچه ها بودند که صرفا با دبیرای مدرسه رتبه های خوبی اوردن(یکیشون دندون پزشکی اصفهان میخونه) یعنی کسی بخواد میتونه ولی خب خیلیا هم به خاطر عقب نموندن از بقیه کلاس میرن!سرکلاس های مدرسه حاضر نمیشن چون کلاسشو به همون دلایلی که گفتم رفتن پس ترجیح میدن خودشون تست بزنند!
مشکل اینه که چهارما بیرون گود بودند و ندید اتفاقاتی که رخ داد!بی احترامی آقایون مسئولو ندیدن!والدینی که مرخصی گرفته بودند که بیان مدرسه و نزارن یکی بدتر از خانم نیلچیان وارد مدرسه شه!مامان زینب پرورشو ندیدن که چه قدر با اطمینان میگفت تن به زور ندید!بی احترامی های خانم وطنیو ندیدن!فقط دیدن که 400 نفر تو راهرو نشستن! فقط فکر کردن که بچه ها تفریح میکنند و خوشحالن که کلاسا تشکیل نمیشه!اینارو اگه میدید اینقدر راحت اکثریتو به کار نمیبردید و اینجوری جبهه نمیگرفتید!
اما به شرط اینکه تحت تاثیر جو قرار نگیرید و با عقلتون مسائل رو بسنجید نه احساسات آنی!

اولین نفری که گفت اعتراض کنید من بودم خیلیا گفتن نه اداره وقتی بخواد کاری کنه میکنه و به حرف شما گوش نمیده حتی مامان خودم!ولی وقتی با عقلشون سنجیدن فهمیدن که اومدن این خانم به مدرسه یعنی نابود شدن این تیکه از سمپاد!برای همین بود که روز دوم بیشتر از دانش آموز والدین بچه ها تو مدرسه بودند!از هر قشری!استاد دانشگاه و پزشک و وکیل و مغازه دار!نتیجش هم تبریک معلما به بچه ها بود برای اینکه جلوی حرف زور وایستادن!با همه نمیشه ها غیرممکنو ممکن کردن!
حالا این حرف شما نه تنها توهین به بچه هاست بلکه توهین به همه ی افرادیِ که نقشی توی اعتراض داشتند!

بالا