• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سیل

bio2

عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
زیست شناسی
آقام روسو [بله بله ژان ژاک روسو...ادای عنتلکتی] تو نظریه ی رشدش یه مرحله ای داره به اسم دوره ی انتقالی (از سن 12 تا 15 ساله که بهش میگه اواخر کودکی) میگه بابا جان درسته اینا میتونن مسائل به نسبت دشوار هندسه و علوم رو حل کنن اما هنوز قادر به تفکر محض در مسائل نظری و موضوعات کلامی نیستن. بعد پشت بند این مرحله هم نوجوانی و بلوغه که میگه: تغییرخلق، عصبانی شدنای مکرر و آشوب های ذهنی پیوسته و این حرفا... پس وقتی میای اول تو ح.ب عصبانیت خودتو بسیار رکیک بروز میدی و بعدم تو اون بات حرف به من بهم فحش میدی میگم آی آی روسو جان روحت شاد.
هر وقت یاد گرفتیم بهم دیگه توهین نکنیم اونوقت می تونیم بحث کنیم و حرف بزنیم.
مطمئن باشید همه جا آدمایی هستن که خبر برسونن چه از پلدختر چه از معمولان اسم هلال احمر رو هم نیارین حالت تهوع میگیرم

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
هر وقت یاد گرفتیم بهم دیگه توهین نکنیم اونوقت می تونیم بحث کنیم و حرف بزنیم.
مطمئن باشید همه جا آدمایی هستن که خبر برسونن چه از پلدختر چه از معمولان اسم هلال احمر رو هم نیارین حالت تهوع میگیرم
اگه زر منطقی بزنی جای بحث داری. یه سری حرفا اینقد گوه خوریه که ارزش بحث هم نداره. تو بهت خبر میرسه من خودم وسط جریانم پس همون ببند دهنتو و برو به اخبارت معتبرت بسنده کن.

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
اگه خیلی معتقدی به سپاه پاشو برو پلدختر یه کلمه بگو سپاه کمک کرده ببین مردم چطور بشورن بذارنت کنار
شانس بیاره فقط بشورنش بزارنش کنار :-"
من نگرانم بلای دیگه ای سرش بیارن:-"
قسمت جالب این سیل بی کفایتی دولته
بی کفایتی های دولت و حکومت تمام ایران عزیزمونو!ب فنا داده ،اتفاقا خیلی هم جالب نیس
توی تصاویر فقط پل های موقتی که سپاه ساخته دیده می شن
خب من از دوروریام پرسیدم ،تو نت هم گشتم ،چیزی مبنی ب اینکه سپاه پل موقت ساخته پیدا نکردم
منبعت چیه؟ و اینکه مشخصا کدوم عکس رو میگی
توی تصاویر فقط پل های موقتی
گویا حتی عکس هارو هم درست نگاه نکردی یا شاید فرق پل موفقت با دائمی رو نمیدونی
و جالبه که دولت فخیمه توی این به سال هیچ اقدامی برای ساختن پل دائمی نکرده!!
خب من نمیدونم اطلاعاتت رو از کدوم ساقی همدان میگیری ولی پلی ک تو صفحه قبل عکسش رو میبینی رو همین امسال ساختن
بگیم سپاه بیاد چند تا دیگه پل موقت تا سیل بعدی بسازه!
شما لازم نیس بگی سپاه چیزی بسازه
همین ک بگی سپاه دستش رو از روی قلعه برداره و اونو ملک شخصیش ندونه خیلی ازت ممنون میشیم

+قلعه بخاطر سپاه تا حالا ثبت جهانی نشده

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
بالا