• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هم تراز شدن داوطلبان نظام جدید و قدیم

• شروع کننده موضوع

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام بچه ها
یه چیزیو وظیفه ی خودم میدونم بگم به فارغ التحصیلایی که کنکور دادن امسال
من یک خواهر دارم که دوازدهمیه.از روزی که از کنکور اومدیم نشست درصداشو حساب کرد و درصداش حدودا دوبرابر منه.در حالیکه همیشه تو آزمونای ازمایشی نصف من بود.این نه به نفع منه نه ضررم چون بالاخره اونم خواهرمه اما از یک چیزی زودتر از بقیه بچه ها مطلع شدم اون هم این بود که هم تراز کردن نظام جدید و قدیم یک فاجعه ی بزرگه
از همون موقع افتادم دنبالش که جدا تراز شیم و بعد به نسبت تعداد شرکت کننده ها پذیرش شیم که این تنها راه عدالته.اگر کسی سوالی داره که راها دیگه چرا بدن پ.خ بده بهم
نامه نوشتم به نماینده ی کمیسیون اموزشی مجلس.جواب قاطعی دریافت نکردم ولی چیزی که دیدم و با توجه به بازتاب رسانه ای این قضیه فقط سفسته بوده و جناب خدایی فرمودن ما از اول گفتیم از مباحث مشترک سوال میاد!!!خب این یعنی ما باید میدونستیم سوالا عینا بدون عوض کردن عددها تمارین کتاب دوازدهمی هاست!!!
این رو گفتم که اگر بعد از اعلام نتایج با ۳ برابر رتبه ای که انتظار داشتین رو به رو شدین دست روی دست نذارین اعتراض کنیم که بتونیم حقمونو بگیریم.با ناراحتی و غصه هم چیزی حل نمیشه
دکتر نکویی هم به من گفتن که این ها حساب شده بوده و قراره رتبه هایی شبیه به تخمین رتبه ی سنجش اخرمونو ببینیم.و همین آشه و همین کاسه
اگر رتبه ها بیاد و نجومی باشه باید به دیوان عدالت اداری شکایت کرد که من دنبالش هستم اما بعدش انتظار دارم همراهیم کنین نه اینکه غمباد بگیرین

*مدیران لطفا تا موقعی که تکلیفمون مشخص نشده موضوع پاک نشه تا اگر نیازی به اعتراض شد من بتونم از همینجا شروع کنم.ممنونم از همکاریتون

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
اینم یکی اعتراض نامه هاست که کپی کردم براتون:
سلام، از اینکه میخوای توی پویش اعتراض به نحوه تعیین تراز مشترک کنکور 98 شرکت کنی ممنونیم،

لطفا متن نامه زیر رو به آدرس زیر ارسال کن.
http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/

موضوع نامه:
اعتراض به تغییر در تعیین تراز بین دو نظام آموزشی

متن:
سلام اینجانب ...................... با شماره داوطلبی ....... در کنکور 98 شرکت کرده ام، متاسفانه سازمان سنجش در اطلاعیه های ابتدای سال خود در مورد نحوه تراز بندی امسال این اطلاعیه رو منتشر کرد که تراز بندی در هر گروه جدا می شود و بعد با فرمولی ترکیب می شود، ولی در اطلاعیه اخیر مبنی محاسبه تراز مشترک شده است، از طرفی سوالات مشترکی که در کنکور طراحی شده است دقیقا تمرینات کتابی درسی نظام جدید بوده و این باعث میشه که باوجود اینکه این سوالات مبنای محاسبه سوالات مشترک است ولی عملا معنی مشترک را نمی دهد و این سوالات برای دانش آموزان نظام جدید خیلی آشناتر بوده است.
لطفا از رابطه و فرمولی جهت تعیین تراز استفاده کنید که زحمات چندساله ما که پشت کنکور موندیم به هدر نرود.
باتشکر

ضمنا برای اینکه بتونیم این قانون رو عوض کنیم نیاز داریم که تعداد درخواست و پیام زیادی به سازمان سنجش ارسال بشه، لطفا هر کسی که فارغ التحصیل میشناسی بگو

• شروع کننده موضوع

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
نظام جدیدای عزیز ما قراره حق خودمونو بگیریم قرار نیس حق شمارو بخوریم

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
والا منم خیلی میترسم
خیلی
تو این خراب شده اصن بعید نیس عادلانه تراز نکنن
ا

• شروع کننده موضوع

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
بهاره بخدا همه بچه ها اینجوری ان((:
همه خسته ایم ولی کاری نکنیم حقمونو میخورن
اینا گردنشون کلفته روحیه فولادی میخواد

اینم یکی اعتراض نامه هاست که کپی کردم براتون:
سلام، از اینکه میخوای توی پویش اعتراض به نحوه تعیین تراز مشترک کنکور 98 شرکت کنی ممنونیم،

لطفا متن نامه زیر رو به آدرس زیر ارسال کن.
http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/

موضوع نامه:
اعتراض به تغییر در تعیین تراز بین دو نظام آموزشی

متن:
سلام اینجانب ...................... با شماره داوطلبی ....... در کنکور 98 شرکت کرده ام، متاسفانه سازمان سنجش در اطلاعیه های ابتدای سال خود در مورد نحوه تراز بندی امسال این اطلاعیه رو منتشر کرد که تراز بندی در هر گروه جدا می شود و بعد با فرمولی ترکیب می شود، ولی در اطلاعیه اخیر مبنی محاسبه تراز مشترک شده است، از طرفی سوالات مشترکی که در کنکور طراحی شده است دقیقا تمرینات کتابی درسی نظام جدید بوده و این باعث میشه که باوجود اینکه این سوالات مبنای محاسبه سوالات مشترک است ولی عملا معنی مشترک را نمی دهد و این سوالات برای دانش آموزان نظام جدید خیلی آشناتر بوده است.
لطفا از رابطه و فرمولی جهت تعیین تراز استفاده کنید که زحمات چندساله ما که پشت کنکور موندیم به هدر نرود.
باتشکر

ضمنا برای اینکه بتونیم این قانون رو عوض کنیم نیاز داریم که تعداد درخواست و پیام زیادی به سازمان سنجش ارسال بشه، لطفا هر کسی که فارغ التحصیل میشناسی بگو
بچه ها اینم ممنون میشم پرکنین میدونم دیره ولی یه تیره تو تاریکی.انگار یک تلنگر دوباره ست براشون که ما یادمون نرفته چیکار دارین میکنین

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
بهاره بخدا همه بچه ها اینجوری ان((:
همه خسته ایم ولی کاری نکنیم حقمونو میخورن
اینا گردنشون کلفته روحیه فولادی میخواد
من الان خوندم این تاپیکو ولی نمیدونم برا چی بهاررو مخاطب قرار دادی اون نطام جدیده غمش نیست خوب.
شک نکن به نفعشون میشه امسال گویا..
خلاصه که امیدوارم مشکلتون حل بشه:/
و در نهایت تو روحشون خوب:/

• شروع کننده موضوع

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
من الان خوندم این تاپیکو ولی نمیدونم برا چی بهاررو مخاطب قرار دادی اون نطام جدیده غمش نیست خوب.
شک نکن به نفعشون میشه امسال گویا..
خلاصه که امیدوارم مشکلتون حل بشه:/
و در نهایت تو روحشون خوب:/
اها خب نمیدونستم چون نوشته بود حسش نیس اشتباه برداشت کردم
مرسی:)

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
ماهایی ک چند سال ب امید رتبه و رشته و شهر بهتر موندیم پشت کنکور، خدایی حقمون نیست ک بازم اینجوری حقمونو بخورن!
(خداوکیلی حق بچه‌ی پشت کنکور مونده خوردن نداره...)

بچه‌ها، خواهش می‌کنم کمک کنید،
شده بعد اعلام نتایج بریم جلوی سازمان سنجش بریم،
ولی نذاریم حقمونو بخورن،
(بچه‌های نظام جدید، خودتونو بذارین جای ما ، الان اگه حق مارو اینطوری ضایع کنن، فردا پس فردا با ی چیز دیگه حق شمارم میخورن! کمکمون کنید لطفاً...)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای

aliamjadian

The Mighty Of Blue Dragon
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کرمانشاه
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1397
لطفا اینم متذکر بشین که شما گفتین سوالات مشترک میاد اما منابع رو برامون مشخص نکردین وگفتین منابع شما از کتاب های دبیرستانه اگه واقعا راست میگید چرا تو معرفی منابع نگفتین که مثلا از کتاب ریاضی دوازدهم سوال میاد
اینو ما نباید میدونستیم چون سازمان سنجش هر سال منابع کنکور رو مشخص میکنه

به هرحال اگر خود سوال کتابم نبوده مشابهش بوده مثل امتحانای نهایی

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
  • شروع کننده موضوع

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
لطفا اینم متذکر بشین که شما گفتین سوالات مشترک میاد اما منابع رو برامون مشخص نکردین وگفتین منابع شما از کتاب های دبیرستانه اگه واقعا راست میگید چرا تو معرفی منابع نگفتین که مثلا از کتاب ریاضی دوازدهم سوال میاد
اینو ما نباید میدونستیم چون سازمان سنجش هر سال منابع کنکور رو مشخص میکنه

به هرحال اگر خود سوال کتابم نبوده مشابهش بوده مثل امتحانای نهایی
ببینین دلایل خیلی زیاده و دقیقا همین دلایل باعث دوبرابر شدن درصدای اونا نسبت به ما شده
یعنی باز هم هر ضریبی بدن به دروس به ضرر ماست و باید حتما جدا تراز شیم
به دو دلیل:
۱. اونا چون دروسشون اسون بوده وقت اضافه اوردن چک کردن و زمین زدن که ما نتونستیم من خودم زمین کمتر از ۷۰ تو ازمونام نداشتم که وقت نکردم تو کنکور بزنم
۲.چون بچه های ضعیف نظام جدید خیلی زیادن لذا با اینکه این تراز بندی برای رتبه های زیر ۳۰۰۰ خیلی خیلی بده ولی درکل تغییر خاصی نداره یعنی من فکر میکنم اگر بخوان میانگین نمره بگیرن تو دروس خیلی به هم نزدیک میشه برای همونم درجه سختی در نظر گرفتن برای هر درس تو هر نظام هم خیلی جالب نیست

MAHDI.....

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
والا رفتیم ولی دریغ از برگزیده شدن.......
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد
من خودم نظام جدیدم ولی قبول دارم سوالات ما در برابر سوالات 97 خیلی آسون بود.
کنکور نظام قدیمی هارو ندیدیم حقیقتا:-?

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1398
من خودم نظام جدیدم ولی قبول دارم سوالات ما در برابر سوالات 97 خیلی آسون بود.
کنکور نظام قدیمی هارو ندیدیم حقیقتا:-?
آره آسون بود ولی طبق شرایط ما...نبودن کتاب تست خوب و اینکه پر غلط بودن همین کتابامونم که دیر ميرسيدو همش میرفت اصلاحیه و اینکه معلماي ما نمیدونستن باید چه چیزایی رو بگن یا نگن ولی خب نظام قدیما راهشون خیلی وقت بود ک هموار شده بود و این سختگیری طبیعی جلوه میکرد نباید انتظار داشته باشن ک سوالاشون مثل نظام جدیدا باشه حالا من خودم از شرایط همترازی و اینا اطلاع ندارم ولی خبر دارم از بین کسایی ک از مدرسه ما نظام قدیم بودن یه نفر رتبه سه رقمی شده

بالا