• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گناباد میزبان کارگاه آموزشی مدیران مدارس سمپاد خراسان رضوی

• شروع کننده موضوع

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
مدیران مدارس سمپاد استان خراسان رضوی برای کارگاهی آموزشی به میزبانی گناباد به مدت دو روز گرد هم اومدن شب تو هتل تالار کوثر بیدخت اقامت دارن خونه ما با این تالار 300 متر فاصله داره @amirreza rhn تأیید می کنه میاد عروسی این جا یه سری هم به من می زنه این گرد همایی قراره دو روز طول بکشه

نکات عجیبی که دلیل شد من بخوام این تایپیک رو بزنم و این خبر رو به شما سمپادیا ی عزیز برسونم.
1- برای هر کسی سؤال می شه که اوه چه کارگاه های طولانی دارن که قراره 2 روز یه جا باشن (مامان من هم کلاس ضمن خدمت مشهد یا تهران 2 3 باری رفته مثلا 4 روز طول می کشیده ولی هر 4 روز روزی کم کمش براشون 12 ساعت کلاس می زاشتن) ولی از دهن معاون ما افتاد بیرون که کل این دو روز برای 4 ساعت (دقیقا 4ساعت معادل 240 دقیقه) منم برنامه زمان بندی رو که دیدم آره ظاهرا کلن تو دو تا دو ساعت این کارگاه ها قرار بود برگزار بشه.
2- نکته دیگه این بود که تو همین امروز تنها قنات گردی نهار و غیره تو برنامه بود(با بخش کارگاه فاصله داشت دور ترین شهرستان به شهرستان گناباد می شه چناران و مشهد فکر کنم که اونا هم نهایتش 6 ساعته می رسن به گناباد 2 راه میوفتادن 8 این جا بودن و نیازی به هزینه نهار نبود) ما به صورت کلی خوشحال می شیم قنات قصبه شهر بازدید کننده داشته باشه ولی آخه بودجش از کجا(یکی از راهکار های افزایش بودجه
3- وقتی ظهر داشتم ساعتای12:45 دقیقه برمی گشتم خونمون از جاده سنتو ماشین ها و یک عدد اتوبوس دیده می شد بعد وقتی داشتیم از کنار تالار رد می شدیم یک آقای کت شلواری با دو نفر خانم چادری و 2 3 بچه از دنبالشون (حدود سن 8 تا 13 سال) با فاصله 5 متری از اون مرد داشتن به سمت تالار می رفتن و این فکر شوم به ذهن من اومد که نکنه این قنات گردی و تفریحات دیگه برای خانواده مدیران هم هست؟
4- تبق اطلاعاتی که کسب کردیم بودجه این مراسم رو سمپاد استان می ده و سمپاد استان از کجا میاره گفتن بخشی از شهریه ای که می گیرن (15 هزار تومان از هر نفر ) که بیش تر می شه در سال های آینده تأمین کننده این جور مراسمات در سال های آیندس.
5- این هتل آنچنان هم پر ستاره نیست که بخواد هزینه آنچنان ببره 3 ستاره ساختن براش ولی سر وسطی پلاستیک کشیدن ظاهرا هنوز تأیید نشده سه ستاره بودنش از دوستان تقاضا دارم اگر خبر دارن که شبی اقامت تو هتل دو ستاره چه هزینه ای داره برای 45 نفر (حد اقل) اطلاع بدن.

این خبری که من این جا نوشتم احتمال داره نواقص زیادی داشته باشه (از قبیل همون بند 3 ) خوش حال می شیم مدیران برگزار کننده روشن سازی های بیش تری بکنن.(موقع ثبت نام سایت تیک داشت دانش آموز یا فارغ تحصیل یا معلم یا معاون یا مدیر مدارس سمپاد هستین پس اصولا حضور مدیران مشکلی نداره)
خوش حال می شم نظر بقیه سمپادیا رو بشنوم در مورد این قضیه

مدیران سایت هم اگر این تایپیک نیاز به اصلاح داره اطلاع بدین یک جا حذف نکنین.

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
آقا من خودم هتل دو ستاره رو تو اینترنت سرچ کردم نتایج شرم آوره انشالله این جا چون مرکز استان نیست هتل دو ستاره هاش ارزون تر باشه (قیمت دو ستاره تو مشهد رو نگاه کردم)
و اگر کسی سمپادی خراسان رضویی هست (دوره دوم) و اونقدری رابطه داره یا صمیمی هست با رئیس مدرسشون که بتونه ازش حرف بکشه که کجا خوابیده و تا کی تو اون برنامه هستن خوب می شه.
با خانواده بودن یا نبودن هم چک کنه

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
این بریز بپاش ها زیاده تو همه ی ارگان ها ،سوال اینه که چیکار میشه کرد ؟؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
از این کارا تو سازمان های دولتی تا دلت بخواد هست! البته دوره گذاشتن و آموزش کارمندان یک کار ضروری و مفیده ولی خب سازمان های دولتی یه جوری دوره میگذارن که نگذارن بهتره!

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر